Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Geografia C

  FILM-1-[84].jpg
  7 filmów po 8-15 min. (Rzeźba terenu a mapa, Pogoda, Pogoda w Tatrach, Krążenie wody w przyrodzie, Ciśnienie powietrza, Ruch obrotowy Ziemi, Ruch obiegowy Ziemi). Wszystkie filmy zostały zrealizowane przed rokiem 1990.
  Cena:68.03PLN
 • Geografia D

  FILM-1-[85].jpg
  8 filmów po 9-17 min. (Kalifornia, Na południe od Trypolisu, Nowy Meksyk, Polacy w Kurytybie, Polacy w Paranie, W Antarktyce, W Apeninach, Wielkie aglomeracje miejskie ; od Chicago do Nowego Yorku). Wszystkie filmy zostały zrealizowane przed rokiem 1990.
  Cena:68.50PLN
 • Gorczański Park Narodowy

  FILM-1-[21].jpg
  Czas projekcji 45'
  Cena:58.03PLN
 • Gorlice - DVD

  FILM-1-[158].jpg
  Film trwa 27 min.
  Cena:68.63PLN
 • Gustaw Herling Grudziński - dziennik - VHS

  Tylko VHS Film w reżyserii Andrzeja Titkowa w niezwykle interesujący sposób przybliża sylwetkę i twórczość znakomitego polskiego prozaika i eseisty Gustawa Herlinga - Grudzińskiego (ur. 1919). Utrzymany w konwencji pasjonującej gawędy program umożliwia widzom poznanie kolejnych etapów biografii autora "Innego świata": okres studiów na Uniwersytecie Warszawskim, losy wojenne (m.in. pobyt w więzieniu i łagrach) i życie na emigracji.
  Cena:57.63PLN
 • Głębiny oceanów - Podwodna oaza

  film[92][28].jpg
  Czas projekcji - 40' We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia. Jednym z takich miejsc jest Półwysep Kalifornijski - Baja California - wraz z wodami go oblewającymi.
  Cena:57.40PLN
 • Głębiny oceanów - Podwodna oaza

  FILM-1-[102].jpg
  Czas projekcji - 40' We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia. Jednym z takich miejsc jest Półwysep Kalifornijski - Baja California - wraz z wodami go oblewającymi. Warunki klimatyczne, ukszyałtowanie linii brzegowej i oceanicznego dna przyciągają do tej oazy wiele gatunków zwierząt, które dzięki obfitości pokarmu i odpowiednim kryjówkom znajdują doskonałe warunki życia i rozrodu.
  Cena:57.40PLN
 • Głębiny oceanów - Podwodna oaza - DVD

  FILM-1-[45].jpg
  Czas projekcji - 40' We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia. Jednym z takich miejsc jest Półwysep Kalifornijski - Baja California - wraz z wodami go oblewającymi.
  Cena:57.03PLN
 • HANNIBAL-NAJWIĘKSZY KOSZMAR RZYMU

  FILM-1-[159].jpg
  HANNIBAL-NAJWIĘKSZY KOSZMAR RZYMU Podziwiany przez Napoleona Hannibal Barca jest to dziś uznawany za jednego z największych militarnych geniuszy wszech czasów. W tym filmie po raz pierwszy w historii widzowie będą mogli zobaczyć, w jaki sposób przeprowadził swoją armię wyposażoną w zastępy słoni przez Rodan i dalej przez Alpy, gdzie zastała go zima, aż do Italii, gdzie wygrywał jedną bitwę za drugą. Ale to nie tylko historia podboju.
  Cena:68.50PLN
 • Historia lasów spalskich - DVD. nr.art. NODEB

  Historia Spaly-1.jpg
  Spała i tereny wchodzące w skład tamtejszego nadlesnictwa to niezwykle bogate pod względem historycznycm miejsca. Tu polował car Aleksander II, odpoczywali prezydenci RP, tu także zginął mjr Henryk Dobrzański - Hubal. Film przywołuje te wydarzenia, a przy okazji pokazuje, jak Spała i okolice zmieniała się na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci.
  Cena:47.00PLN
 • ILIADA (audio) - CD

  film[41][7].jpg
  Tylko CD- audio
  Cena:57.63PLN
 • Igraszki muzyczne

  film[92][8].jpg
  10 zabawnych scenek po 3-4 min. W każdej z nich występują trzej instrumentaliści i wokalistka, któraw zabawny i dowcipny sposób interpretuje proste piosenki. Kaseta umożliwia obejrzenie i usłyszenie instrumentów muzycznych strunowych, dętych blaszanych, dętych drewnianych i perkusyjnych takich jak: kontrabas, skrzypce, harfa, wielonczela, saksofon, trąbka, flet prosty i poprzeczny, fagot, waltornia, cymbały, harmonia i harmonijka ustna. Odpowiedna scenografia i kostiumy ułatwiają odbiór muzyki
  Cena:75.03PLN