Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Jak powstaje pogoda?

  film[92].jpg
  Chmury 6' Deszcz 5' Burza 6' Wiatr 6' Śnieg 5' Mróz 6'
  Cena:78.50PLN
 • Jak wytwarza się?

  film[92][11].jpg
  - 27 filmów po 2-3 min. (Lalki, Buty, Filety z ryb, Miód, Maski karnawałowe, Konfitury, Zapałki, Pisaki, Bułki, Papier toaletowy, Mydło, Makaron, Cukierki, Rogaliki, Czekolada, Perfumy, Cukier, Ananasy, Banany, Pomidory, Bombki na choinkę, Wełna, Lizaki, Skarpetki, Monety, Tkanina bawełniana, Pieluchy jednorazowe) . Każdy film stanowi krótką ilustrację całego, nieraz w pełni zautomatyzowanego, cyklu produkcyjnego różnych artykułów spożywczych i przemysłowych.
  Cena:75.03PLN
 • Jaki to ptak? cz. 1. CD. nr. art.NODEB

  Jaki to ptak1 - spis gatunkow.jpg
  Poznaj niezwykle bogaty, dźwiękowy świat ptaków i naucz się rozpoznawać głosy różnych gatunków. Płyta zawiera nagrania śpiewów i głosów 40 gatunków ptaków - rzadkich i pospolitych. Zaliczany do rzadkich w Polsce gatunków cietrzew podczas toków wydaje głuche, wibrujące gulgotanie, przerywane syczącym, nagłym dźwiękiem, zwanym czuszykaniem. Przy czuszykaniu samiec podskakuje w górę i trzepocze skrzydłami.
  Cena:57.00PLN
 • Jaki to ptak? cz. 2. CD. nr.art. NODEB

  Jaki to ptak2 - spis gatunkow.jpg
  Druga płyta z serii do rozpoznawania głosów ptaków. Zwiera kolejne 40 gatunków. Rozłożymy na czynniki pierwsze głos skowronka, składający się z wielu szybkich i melodyjnych gwizdów oraz treli. Skowronek najczęściej śpiewa w locie tokowym, a słychać go na polskich polach i łąkach już od końca lutego. Płyta odpowie na pytanie czym różni się głos skowronka od lerki, czyli skowronka borowego. Poznamy też wprawnych naśladowców głosów innych gatunków.
  Cena:57.00PLN
 • Jaki to ptak? cz. 3. CD. nr.art.NODEB

  JTP3-2.jpg
  Dzięki trzeciej już płycie z serii Jaki to ptak? poznamy głosy 40 nowych gatunków ptaków, m.in. dubelta, kszyka, remiza, błotniaka stawowego, dudka, żołnę czy lelka.Z bardziej znanych gatunków na płycie pojawiają się: wróbel, mazurek, wrona, gil, jaskółki.Posłuchamy miłego klekotu bociana białego oraz znanego nawet najmłodszym miłośnikom przyrody głosu kukułki. W przypadku tej ostatniej prosimy nie bać się okukania i nie chwytać nerwowo za kieszenie - na naszej płycie głos kukułki na pewno nie przyniesie finansowego pecha.
  Cena:57.00PLN
 • JĘZYK POLSKI 10 - DVD

  FILM-1-[65][22].jpg
  - Harenda – 10’ (Wspomnienia o Janie Kasprowiczu) - Jan Parandowski (cz. b.) – 11’ - W drodze (cz. b.) – 30’ (Magda Teresa Wójcik)
  Cena:68.03PLN
 • JĘZYK POLSKI 2

  FILM-1-[65][14].jpg
  - 8 filmów po 11-18 min. (Kornel Makuszyński, Irena Jurgielewiczowa, Oblęborek Henryka Sienkiewicza, „Papkin”- sztuka aktorska, Dzieje sceniczne „Ślubów panieńskich”, Refren - z dziejów książki, Tworzywo filmowe, Elementarz filmu - rodzaje i gatunki)
  Cena:68.50PLN
 • JĘZYK POLSKI 3

  FILM-1-[65][15].jpg
  - 8 filmów po 3-19 min. (Drzwi gnieźnieńskie, Kazania gnieźnieńskie, Bulla gnieźnieńska, Średniowieczne notacje muzyczne, Jak dawniej, książki, oprawiano?, Jan Kochanowski, Konterfekt Jana z Czarnolasu, Dzieje bibliotek)
  Cena:68.03PLN
 • JĘZYK POLSKI 4

  FILM-1-[65][16].jpg
  - 8 filmów pol0-22 min. (Ślady i wileńskie - pamiątki po Adamie Mickiewiczu, Dzieje sceniczne "Dziadów", Maciej Prus - zrozumieć "Dziady", Juliusz Słowacki w Szwajcarii, Dzieje sceniczne "Nieboskiej komedii", Kiedy Polska na myśli staje, Bolesław Prus - młodość, Bolesław Prus sława)
  Cena:68.03PLN
 • JĘZYK POLSKI 5

  FILM-1-[65][17].jpg
  - 7 filmów po 13-23 min. (Wiatr przedwiośnia, - Wspomnienia o "Skamandrze", Brzegiem szału w niepojętość zieloności - Bolesław Leśmian, Wołanie Marii - Tadeusz Borowski, Nie było lata - Stanisław Grochowiak, Przodem do przodu - Sławomir Mrożek, Teatr - reżyser i aktor).
  Cena:68.03PLN
 • JĘZYK POLSKI 6- DVD

  FILM-1-[65][18].jpg
  - I gramy dla was co dzień (cz. b.) – 20’ (gra aktorska na przykładzie MATKI Witkacego) - Za trzy minuty zaczynamy (cz. b.) – 14’ (teatr z drugiej strony kurtyny) - Do końca przerwy zostało 10 minut (cz. b.) – 10’ - Kostium i maska (barwny) – 15’
  Cena:68.03PLN
 • JĘZYK POLSKI 7

  FILM-1-[65][19].jpg
  - Teatr – reżyser i tworzywo (barwny) – 23’ - Stowarzyszenie Teatralne Gardzienice (cz. b.) – 22’ (Niekonwencjonalny teatr. Aktorzy zawodowi współpracują z amatorami. Poszukiwanie sztuki ludowej. Teatr w środowisku pozamiejskim.)
  Cena:68.03PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com