Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Zaginiony świat - Harmonia Zycia - DVD

  FILM-1-[13].jpg
  Czas projekcji - 40' W głębi gwatemalskiej dżungli, wśród bezludnych ruin Tikal - miasta Majów - przechadza się jaguar. Czy los tego miasta może być przestrogą dla dzisiejszych wielkich miast, dla dzisiejszego sp0łeczeństwa. Mamy okazję poznać biologiczną różnorodność naszej planety. Schodząc do kanału, dotrzemy do do źródeł wody pitnej Nowego Yorku i świata żyjących tam mikroorganizmów, popływamy w lesie wodorostów u wybrzeży Kalifornii i w końcu na kryjący się wemgle szczyt wenezuelańskiego płaskowyżu.
  Cena:57.40PLN
 • Zarys metalurgii

  film[92][128][13].jpg
  Filmy zrealizowane przed rokiem 1990 kolor (Rafinacja stali w piecach elektrycznych, Metalurgia proszków – metale i ferryty, Metalurgia proszków – wolfram i węgliki)
  Cena:57.63PLN
 • Zarządzanie i finanse

  Filmowa prezentacja zawodu. Zawód o ustabilizowanym popycie na rynku pracy, zawód najchętniej wybierany . Na płycie, dajemy odpowiedź na pytania: Na czym polega praca w danym zawodzie? Jakich predyspozycji zawód ten wymaga? Jakie są jego plusy i minusy? Gdzie zdobyć potrzebne wykształcenie? Prezentacja zawodu wolna od stereotypów. Prawdziwe miejsca pracy. Rzeczywiste sytuacje. Przewodnikami po ścieżkach karier są znani prezenterzy telewizyjni: Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski.
  Cena:195.00PLN
 • służba zdrowia

  Filmowa prezentacja zawodu. Zawód o ustabilizowanym popycie na rynku pracy, zawód najchętniej wybierany . Na płycie, dajemy odpowiedź na pytania: Na czym polega praca w danym zawodzie? Jakich predyspozycji zawód ten wymaga? Jakie są jego plusy i minusy? Gdzie zdobyć potrzebne wykształcenie? Prezentacja zawodu wolna od stereotypów. Prawdziwe miejsca pracy. Rzeczywiste sytuacje .Przewodnikami po ścieżkach karier są znani prezenterzy telewizyjni: Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski.
  Cena:195.00PLN
 • ŁAWECZKA DVD

  FILM-1-[65][53].jpg
  ŁAWECZKA 81 min Znakomity spektakl Macieja Wojtyszki cieszący się wielkim powodzeniem na scenie Teatru powszechnego w Warszawie- przeniesiony dla potrzeb Teatru Telewizji w plener, do autentycznego parku. Opowieść o poszukiwaniu miłości przez dwoje samotnych ludzi, którzy dążą do ubarwienia swojej szarej egzystencji.
  Cena:78.50PLN
 • Łączenie metali cz. I

  film[92][128][14].jpg
  Filmy zrealizowane przed rokiem 1990 Filmy czarno - białe - (Lutowanie, Urządzenia do spawania gazowego, Spawanie gazowe i cięcie metali, Spawanie łukowe, Zapobieganie odkształceniom spawalniczym)
  Cena:57.63PLN
 • Łączenie metali cz. II

  film[92][128][15].jpg
  Filmy zrealizowane przed rokiem 1990 (Elektryczne zgrzewanie oporowe metali-cz.b., Urządzenia do zgrzewania oporowego metali - cz.b., Klejenie metali - cz.b., Spawanie mikroplazmowe rur cienkościennych-kolor, Termiczne metody cięcia metali-kolor, Automaty spawalnicze-kolor, Spawanie w osłonie gazów ochronnych-kolor, Spawanie wiązką elektronów-kolor)
  Cena:57.63PLN
 • ŚWIĘTOSZEK - DVD

  FILM-1-[65][54].jpg
  .
  Cena:57.63PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com