Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Zarządzanie i finanse

  Filmowa prezentacja zawodu. Zawód o ustabilizowanym popycie na rynku pracy, zawód najchętniej wybierany . Na płycie, dajemy odpowiedź na pytania: Na czym polega praca w danym zawodzie? Jakich predyspozycji zawód ten wymaga? Jakie są jego plusy i minusy? Gdzie zdobyć potrzebne wykształcenie? Prezentacja zawodu wolna od stereotypów. Prawdziwe miejsca pracy. Rzeczywiste sytuacje. Przewodnikami po ścieżkach karier są znani prezenterzy telewizyjni: Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski.
  Cena:195.00PLN
 • służba zdrowia

  Filmowa prezentacja zawodu. Zawód o ustabilizowanym popycie na rynku pracy, zawód najchętniej wybierany . Na płycie, dajemy odpowiedź na pytania: Na czym polega praca w danym zawodzie? Jakich predyspozycji zawód ten wymaga? Jakie są jego plusy i minusy? Gdzie zdobyć potrzebne wykształcenie? Prezentacja zawodu wolna od stereotypów. Prawdziwe miejsca pracy. Rzeczywiste sytuacje .Przewodnikami po ścieżkach karier są znani prezenterzy telewizyjni: Adriana Niecko i Sławomir Siezieniewski.
  Cena:195.00PLN
 • ŁAWECZKA DVD

  FILM-1-[65][53].jpg
  ŁAWECZKA 81 min Znakomity spektakl Macieja Wojtyszki cieszący się wielkim powodzeniem na scenie Teatru powszechnego w Warszawie- przeniesiony dla potrzeb Teatru Telewizji w plener, do autentycznego parku. Opowieść o poszukiwaniu miłości przez dwoje samotnych ludzi, którzy dążą do ubarwienia swojej szarej egzystencji.
  Cena:78.50PLN
 • Łączenie metali cz. I

  film[92][128][14].jpg
  Filmy zrealizowane przed rokiem 1990 Filmy czarno - białe - (Lutowanie, Urządzenia do spawania gazowego, Spawanie gazowe i cięcie metali, Spawanie łukowe, Zapobieganie odkształceniom spawalniczym)
  Cena:57.63PLN
 • Łączenie metali cz. II

  film[92][128][15].jpg
  Filmy zrealizowane przed rokiem 1990 (Elektryczne zgrzewanie oporowe metali-cz.b., Urządzenia do zgrzewania oporowego metali - cz.b., Klejenie metali - cz.b., Spawanie mikroplazmowe rur cienkościennych-kolor, Termiczne metody cięcia metali-kolor, Automaty spawalnicze-kolor, Spawanie w osłonie gazów ochronnych-kolor, Spawanie wiązką elektronów-kolor)
  Cena:57.63PLN
 • ŚWIĘTOSZEK - DVD

  FILM-1-[65][54].jpg
  .
  Cena:57.63PLN