Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Co to znaczy?

  film[92][6].jpg
  Pluszowa małpka - Makuś wyjaśnia dzieciom, ilustrując to przykładami podstawowe, najczęściej używane, przeciwstawne pojęcia (nad i pod, przed i za, w środku, pomiędzy itp.).
  Cena:75.03PLN
 • Czarodziejski świat Łazienek

  film[92][23].jpg
  Film prezentuje unikalny kompleks parkowo-pałacowy, który w drugiej połowie XVIII wieku był rezydencją ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego. O bogatej historii Łazienek opowiada wieloletni gospodarz - profesor Marek Kwiatkowski, po wspaniałych obiektach klasycystycznej architektury rozrzuconych na terenie parku opowiada kustosz - pani Katarzyna Szrodt.
  Cena:68.03PLN
 • Czy nadaję się na przedsiębiorcę

  14[3].jpg
  Film z cyklu: PIERWSZY BIZNES Praca na etacie czy własna firma? To pytanie powinien postawić sobie każdy człowiek rozpoczynający karierę zawodową. Czy Ty nadajesz się na przedsiębiorcę? Czy własna firma to rozwiązanie dla Ciebie? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w tym filmie. Tematyka filmu: Wady i zalety pracy na własny rachunek. Jakie cechy i umiejętności powinien posiadać przedsiębiorca? Typy przedsiębiorców - czy jesteś jednym z nich? Niezbędne motywy podjęcia decyzji o założeniu własnej firmy. Skąd wziąć pomysł na biznes, czyli na czym można zarobić? Kapitał początkowy, czyli skąd wziąć pieniądze na start? Warunki, które musi spełniać przyszły szef firmy. W filmie występuje: Paulina Kinaszewska Czas trwania filmu: 36 min.
  Cena:239.00PLN
 • Czy zasypią nas śmieci?

  film[92][24].jpg
  Czas projekcji - 30 min Film porusza problem budowy, eksploatacji i rekultywacji wysypisk śmieci w Polsce. Ilość wytwarzanych w naszym kraju odpadów należy do jednej z największych w Europie. Film zwraca uwagę na rozwiązania techniczne i organizacyjne prowadzące do ograniczenia powstawania odpadów oraz na odzyskiwanie i powtórne wykorzystywanie materiałów z wysypisk.
  Cena:68.63PLN
 • Czysta energia

  film[92][25].jpg
  Czas projekcji - 30 min. Film pokazuje przykłady wykorzystywania w naszym kraju energii promieni słonecznych, biogazu, biomasy, energii geotermicznej, biopaliw, energii wiatru
  Cena:68.63PLN
 • Części maszyn

  film[41][3].jpg
  Filmy zrealizowane przed rokiem 1990 kolor (Sprzęgła, Hamulce, Mechanizmy ruchu przerywanego w obrabiarkach, Przekładnie cięgnowe, Przekładnie zębate, Łożyska toczne, Łożyska ślizgowe)
  Cena:57.03PLN
 • DAMY I HUZARY - DVD

  FILM-1-[65][26].jpg
  film trwa 45 min.
  Cena:68.63PLN
 • Dinozaury - DVD

  FILM-1-[44].jpg
  Walki dinozaurów można obejrzeć w wielu Hollywoodzkich produkcjach, ale do tej pory było to czyste science-fiction. Zatem jeśli wydawało Ci się, że na temat dinozaurów wiesz już wszystko, przygotuj się na niespodziankę. W tym filmie odtworzymy realistyczne zachowanie olbrzymich gadów i ujrzymy prawdziwą ich potęgę. Dowiemy się jak najwięksi zabójcy świata zwierząt żyli i ginęli.
  Cena:65.03PLN
 • Do źródeł Nilu

  FILM-1-[80].jpg
  Flim trwa 29 minut
  Cena:65.03PLN
 • Doświadczenia chemiczne w gimnazjum - CD

  FILM-1-[63].jpg
  Program komputerowy. Realizacja: Zakład Dydaktyki Chemii UAM Poznań.
  Cena:63.03PLN
 • Dzik Ryjo - DVD. nr.art. A27

  dzik_ryjo.jpg
  Dzieci za sprawą filmu: - zdobędą wiedzę na temat pracy leśnika - poznają leśne zwierzęta - w zabawnej formie przyswoją sobie treści związane z potrzebą pielęgnacji i ochrony lasu - dostrzegą bogactwo i piękno polskiej przyrody
  Cena:47.00PLN
 • Dziękujemy wam Polacy (szlak bojowy dywizji gen. Maczka) - DVD

  FILM-1-[144].jpg
  1 godz. 36 min.
  Cena:68.63PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com