Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Pudełko z opiłkami nr.art.IFBUB

  ifbubx15.jpg
  Pudełko z opiłkami - garść opiłków ferromagnetycznych zamknięta w pudełku do eksperymentów z zakresu pola magnetycznego
  Cena:32.33PLN
 • Zasilacz szkolny regulowany- 30V/2A nr.kat.2032

  104662.jpg
  Zasilacz ten charakteryzuje się bardzo precyzyjnymi źródłami prądu stałego DC z płynną regulacją napięcia wyjściowego.Może pracować w trybach stabilizacji napięcia lub prądu przełączanych automatycznie z możliwością ustawienia granicznej wartości prądu obciążenia w dowolnym punkcie zakresu. Wyposażony jest w wyświetlacz wartości napięcia wyjściowego i w wyświetlacz wartości prądu obciążenia, potencjometr regulacji zgrubnej i precyzyjnej napięcia wyjściowego ,oraz potencjometr regulacji maksymalnego prądu obciążenia. Zasilacz posiada bardzo dobre zabezpieczenie przeciwzwarciowe.
  Cena:385.70PLN
 • Opiłki do badania pola magnetycznego nr.art.IFDRM

  opilki-solniczka.1..jpg
  W pojemniku typu ,, solniczka " 225g
  Cena:39.18PLN
 • Zasilacz laboratoryjny podwójny 2x 30V/3A nr art.104655-BIL

  zasilacz2.104655.1.jpg
  • Płynna regulacja napięcia i prądu w pełnym zakresie • Praca w trybie stabilizacji napięcia wyjściowego CV lub prądu obciążenia CC (przełączane automatycznie) • Możliwość ustawienia ograniczenia prądu obciążenia w dowolnym punkcie zakresu pracy • Możliwość pracy wyjść zasilacza w trybach: niezależnym, szeregowym lub równoległym • Zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem
  Cena:657.00PLN
 • Zasilacz szkolny regulowany 30V/ 3A nr.kat.2033

  ZASILACZ.jpg
  Zasilacze prądu Płynna regulacja napięcia i prądu w pełnym zakresie Praca w trybie stabilizacji napięcia wyjściowego CV lub prądu obciążenia CC (przełączane automatycznie) Możliwość ustawienia ograniczenia prądu obciążenia w dowolnym punkcie zakresu pracy Zabezpieczenie przed zwarciem i przeciążeniem Możliwooeæ ustawienia ograniczenia prądu obci¹¿enia w dowolnym punkcie zakresu pracy Układ zabezpieczający zasilacz przed uszkodzeniem na skutek zwarcia wyjjść Precyzyjny pomiar i bezpooeredni odczyt napiêcia i prądu na każdym wyjoeciu na czytelnych wyoewietlaczach cyfrowych LED (prąd LCD czerwony, napiêcie LCD zielony)
  Cena:425.70PLN
 • Zasilacz szkolny regulowany 30V/ 5A nr.kat.2034

  zasilacz 3v5a.jpg
  Solidy zasilacz szkolny 30v i 5 A Zasilacz ten charakteryzuje się bardzo precyzyjnymi źródłami prądu stałego DC z płynną regulacją napięcia wyjściowego.Może pracować w trybach stabilizacji napięcia lub prądu przełączanych automatycznie z możliwością ustawienia granicznej wartości prądu obciążenia w dowolnym punkcie zakresu.
  Cena:485.00PLN
 • Młody elektryk - zestaw 1. nr.art.89992-VIC ( 2494 )

  6145-0.jpg
  31 elementów (2 podstawki na żarówkę, 2 przełączniki, 1 silniczek elektryczny, 10 przewodów elektrycznych z wtyczkami, 2 podstawy na baterie, 4 łączniki przewodów, 4 podstawy do mocowania układów z pięcioma złączkami, 1 piankowy wiatraczek) instrukcja z schematami eksperymentów pudełko
  Cena:210.00PLN
 • Optyka falowa - zestaw edukacyjny nr 2906-LTNX

  laser tablica.jpg
  Oferujemy możliwość nauczania optyki falowej przy użyciu koherentnego źródła światła. Zbiór optycznych i mechanicznych elementów został zaprojektowany, tak by możliwa była obserwacja i łatwe zrozumienie fizycznych zasad optyki falowej. Dzięki temu zestawowi sposób nauczania optyki zostaje podniesiony na znacznie wyższy poziom.
  Cena:2480.00PLN
 • Optyka geometryczna - estaw edukacyjny -14 elementów nr 2901-LTNX

  laser4.jpg
  Zestaw przeznaczony do łatwej i przejrzystej demonstracji podstawowych zasad optyki geometrycznej. Daje możliwość prezentacji zjawisk optycznych bez zaciemniania pomieszczeń. Pozwala na bardzo dobrą demonstrację i wizualizację następujących efektów optycznych:
  Cena:2611.00PLN
 • Pompa próżniowa zwężem i manometrem nr.TWA1-BRAS

  pompa.jpg
  Pompy próżniowe to pompy łopatkowe jednostopniowe ze smarowaniem olejowym. Służą one do tworzenia podciśnienia w szczelnych zbiornikach/układach, poprzez "wysysanie" znajdujących się w nich gazów
  Cena:878.00PLN
 • Przewody połączeniowe ze złączem magnetycznym - nr.kat.2016 NOWOŚĆ

  kable.2..jpg
  Komplet 10 przewodów o różnych kolorach do połączeń elektrycznych.Bardzo łatwe i wygodne łączenia na zasadzie magnesu.
  Cena:45.00PLN
 • Podstawowe obwody elektryczne - zestaw nr.art.MCEKIT

  elektrycznosc lux.jpg
  Podstawowe obwody elektryczne - zestaw Zestaw do budowania podstawowych obwodów elektrycznych .Elementy obwodu są zamocowane na przezroczystych płytkach tak, by widoczny był cały obwód.
  Cena:325.00PLN