Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Afryka - Serengeti niezwykły park narodowy - DVD

  FILM-1-[77].jpg
  Czas projekcji - 40' Jest jeszcze miejsce na Ziemi, gdzie stada dzikich zwierząt swobodnie biegają a azyl znajdują największe populacje różnych gatunków. Obszar sawanny stał się domem dla ponad miliona gnu, tysięcy roślinożernych oraz ogromnej ilości drapieżników. Dzięki filmowi poznamy odwieczne prawo rządzące tymi terenami: roślinożercy żywią się roślinami a drapieżnicy roślinożercami.
  Cena:57.40PLN
 • Alaska - duch dzikiej przyrody - DVD

  FILM-1-[78].jpg
  Czas projekcji - 40' Filmpokazuje niezrównane piękno dzikiej przyrody Alaski. Możemy obserwować pękanie pól lodowych, przyglądać się powolnej odwilży wiosennej oraz spłoszonemu przez wilki, pędzącemu na oślep stadu reniferów karibu.
  Cena:57.40PLN
 • Australia - Ziemia, Której nie tknął czas - DVD

  FILM-1-[79].jpg
  Czas projekcji - 40' Australia to kontynent niezwykły, wydawać by się mogło zapomniany przez czas. Żyją tu niespotykane nigdzie indziej zwierzęta, jak misie koala czy kangury. Na życie zwierząt wielki wpływ mają strefy roślinności.
  Cena:57.40PLN
 • Do źródeł Nilu

  FILM-1-[80].jpg
  Flim trwa 29 minut
  Cena:65.03PLN
 • Europa - 2 X DVD

  film[41][4].jpg
  Odkryjmy historię Europy, od narodzin kontynentu po czasy współczesne. To epicka podróż cofająca nas trzy miliardy lat w czasie. Droga przez tropikalne bagna i epoki lodowcowe, spotkanie z cywilizacjami i rewolucjami, pozwalające nam doświadczyć wydarzeń, które ukształtowały krajobraz i zwierzęta Europy. Żaden inny kontynent nie ma takiego bogactwa najróżniejszych scenerii, ani takiej ilości zwierząt żyjących na tak niewielkiej przestrzeni. Co dało Europie tę niezwykłą różnorodność?
  Cena:108.50PLN
 • Geografia A

  FILM-1-[82].jpg
  9 filmów po 10 - 12 min. (W górach, Tatry, Beskid Śląski, Beskid Sądecki i okolice, Jak powstaje halny w zimie, Sudety, Góry Świętokrzyskie, Góry fałdowe, Doliny Górskie). Wszystkie filmy zostały zrealizowane przed rokiem 1990.
  Cena:68.50PLN
 • Geografia B

  FILM-1-[83].jpg
  7 filmów po 7-14 min. (W Polsce Środkowej, Krajobraz Niziny Mazowieckiej, Geografia i przyroda Bałtyku, Nad morzem, Basen Morza Bałtyckiego, Pojezierze Suwalskie, Powstawanie wąwozów lessowych). Wszystkie filmy zostały zrealizowane przed rokiem 1990.
  Cena:68.50PLN
 • Geografia C

  FILM-1-[84].jpg
  7 filmów po 8-15 min. (Rzeźba terenu a mapa, Pogoda, Pogoda w Tatrach, Krążenie wody w przyrodzie, Ciśnienie powietrza, Ruch obrotowy Ziemi, Ruch obiegowy Ziemi). Wszystkie filmy zostały zrealizowane przed rokiem 1990.
  Cena:68.03PLN
 • Geografia D

  FILM-1-[85].jpg
  8 filmów po 9-17 min. (Kalifornia, Na południe od Trypolisu, Nowy Meksyk, Polacy w Kurytybie, Polacy w Paranie, W Antarktyce, W Apeninach, Wielkie aglomeracje miejskie ; od Chicago do Nowego Yorku). Wszystkie filmy zostały zrealizowane przed rokiem 1990.
  Cena:68.50PLN
 • Głębiny oceanów - Podwodna oaza

  FILM-1-[102].jpg
  Czas projekcji - 40' We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia. Jednym z takich miejsc jest Półwysep Kalifornijski - Baja California - wraz z wodami go oblewającymi. Warunki klimatyczne, ukszyałtowanie linii brzegowej i oceanicznego dna przyciągają do tej oazy wiele gatunków zwierząt, które dzięki obfitości pokarmu i odpowiednim kryjówkom znajdują doskonałe warunki życia i rozrodu.
  Cena:57.40PLN
 • Indie - Królestwo tygrysa DVD

  FILM-1-[86].jpg
  Czas projekcji - 76' Podróż do niezwykłego miejsca na Ziemi - Indii, krainy wspaniałej kultury i egzotycznych obyczajów. Poznamy świat, w którym żyje zachwycająca bestia - tygrys bengalski. Wzbijemy się ponad fale Oceanu Indyjskiego i szczyty Himalajów.
  Cena:57.40PLN
 • Kanion Zion - Skarb bogów - DVD

  FILM-1-[87].jpg
  Czas projekcji - 40' Film pokazuje piękno kanionów południowo - zachodniej części USA. Kanion Zion, to cudowne miejsce znajduje sie na styku Wyżyny Kolorado, Wielkiej Kotliny i Pustyni Mojave. Dzięki unikalnemu położeniu i różnorodności stref życia Park Narodowy Zion jest miejscem rozwoju niezwykle urozmaiconego świata roślin i zwierząt. Kanion jest miejscem wielkiego bogactwa form życia i niewytłumaczalnego piękna.
  Cena:57.40PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com