Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Fantom z wbudowanym elektronicznym czujnikiem nr. art.R19100

  FANTOM-R19100.jpg
  Fantom z wbudowanym elektronicznym czujnikiem nr. art.19100 Na lewym ramieniu fantom ma wbudowane lampki kontrolne informujące o poprawnej pracy resuscytacji.
  Cena:1750.00PLN
 • fantom R10090/1 Basic Buddy – komplet 5 szt

  image001[5].jpg
  Najprostszy model w naszej ofercie umożliwiający ćwiczenie przez pojedyncze osoby, jak i większe grupy technik ratujących życie (masaż serca i sztuczne oddychanie).
  dostarczamy z 50 szt. wymiennych worków ustno – płucnych i torbą przenośną.
  Cena:3490.00PLN
 • fantom R10090/2 Basic Buddy – komplet 10szt

  image001[6].jpg
  Najprostszy model w naszej ofercie umożliwiający ćwiczenie przez pojedyncze osoby, jak i większe grupy technik ratujących życie (masaż serca i sztuczne oddychanie).
  dostarczamy z 100 szt. wymiennych worków ustno ,10 zapasowych ,,ust"– płucnych i torbą przenośną.
  Cena:5990.00PLN
 • Zestaw pozoracji ran I nr.R10042

  image043.jpg
  Wielokrotnie używalne rany i akcesoria do nich umożliwiają ćwiczenie zachowań pierwszej pomocy do danego urazu: bandażowanie, techniki unieruchomiania kończyn. Zestaw jest zapakowany w przenośną walizkę i zawiera: krwawiącą ranę (komplet ze zbiorniczkiem i pompką): złamanie otwarte kości piszczelowej, niekrwawiące rany: 12 ran naklejanych zdarć skóry i złamań otwartych do makijażu, rozpylacz w sprayu, 1 butelka koagulantu krwi do makijażu, 1 torebka krwi w proszku do 4,5 litra symulowanej krwi, 1 wosk, 1 torebka połamanych kawałków pleksi do symulowania ran ze szkłem, 4 kolory farb do makijażu: biała, niebieska, brązowa i czerwona, 1 torebka metylo celulozy do wzmocnienie krwi, 1 klej do przyklejania ran do ciała, 3 łopatki, 3 środki osłabiające mowę
  Cena:1489.00PLN
 • Zestaw pozoracji ran III nr. R10045

  image045.jpg
  Wyposażenie to jest odpowiednie do symulacji sytuacji katastrofy gdzie rany będą mogły być w pełni wykorzystane. Zestaw ten zawiera specjalne rany postrzałowe. Walizka ponadto zawiera: krwawiące rany (komplet ze zbiorniczkiem i pompką): 2 otwarte złamania kości barkowej, 2 otwarte złamania piszczela, niekrwawiące rany, 60 naklejanych ran z zestawem do makijażu, 1 paleta do makijażu, nożyczki, lusterko, wosk, 2 butelki koagulatu krwi, 3 paczki krwi w proszku, każda na 4,5 litra wody, 2 torebki połamanych kawałków pleksi do symulacji ran z udziałem szkła, 2 opakowania środka imitującego zabrudzenie, ponadto farbki, olejki, kawałki lateksu i wiele innych akcesorii do zwiększenia wiarygodności rany.
  Cena:2956.00PLN
 • Zestaw pozoracji ran IV nr. R10044

  Pozoracja_ran_r10044.jpg

  Największy z naszej oferty zestaw do pozoracji ran składający się z 95 części, wykorzystywany w armii Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak wcześniejszy znakomicie nadają się do ćwiczeń sytuacji zaistniałych podczas katastrof. Zestaw oprócz większej ilości i rozmaitości ran krwawiących i naklejanych posiada także rany symulujące oparzenia i imitacje ran twarzowych. Ponadto w skład zestawu wchodzi rozszerzony komplet do makijażu.

  Cena:6800.00PLN
 • Fantom - zestaw 3 fantomów za wskaźnikami LED - Prestan

  FANTOM_DZIECKA.jpg

  Kolekcja manekinów szkoleniowych PRESTAN CPR zawiera fatomy: 1.dorosłego, 1.dziecko i 1.noworodka, wszystkie ze wskaźnikiem diodowym - LED Rate Monitor.

   

  Cena:2800.00PLN
 • fantom dorosłego ze wskaźnikiem - Prestan - NOWOŚĆ

  FANTOM_PRESTAN.jpg

  PRESTAN to idealny fantom ze wskaźnikiem diodowym do nauki RKO / AED, usuwania ciała obcego z dróg oddechowych.

  Cena:1180.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com