Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Domino - badanie kątów nr.150-4010

  DOMINO.jpg
  Atrakcyjna ukadanka dydaktyczna służy utrwalaniu wiadomości o własnościach kątów w określonych figurach. Kostki domina wykonane są z grubego tworzywa o zaokrąglonych rogach.
  Cena:68.00PLN
 • Domino - ułamki niewłaściwe i liczby mieszane art. 140-2140

  ulamki.jpg
  Domino jest grą o prostych zasadach, lubianą przez dzieci i prostą do wyjaśnienia. Proponowane pomoce dydaktyczne pozwala ćwiczyć określone zagadnienia w formie zabawy.
  Cena:68.00PLN
 • Domino diamentowe nr.art. 210007-PIL

  domino-diamentowe[1].jpg
  Tradycyjne domino charakteryzujące się wspaniałymi klockami z różnokolorowymi plastikowymi diamencikami. Tradycyjne zasady domina – odwracamy klocki diamentami do dołu – jeden odkrywamy. Kolejno gracze wybierają klocki ze stolika, jeżeli znajdą kolor znajdujący się na jednym albo drugim końcu układanego szeregu, dołączają swój klocek. Jeśli wybrany ze stolika klocek nie pasuje, gracz zatrzymuje go przy sobie i traci ruch. Wygrywa gracz, który jako pierwszy wyłoży wszystkie swoje klocki.
  Cena:235.00PLN
 • Duża kostka w kostce - 12 sztuk - kropki 1-6 art.7699-LER

  KOSTKI 1.jpg
  Zewnętrzna kostka wykonana z przeźroczystego tworzywa w 5 żywych kolorach, z nadrukiem kropek 1-6 w kolorze białym. Natomiast wewnątrz ukrywa się mała, biała kostka z nadrukiem kropek 1-6 w kolorze czarnym
  Cena:99.00PLN
 • Dysk do balansowania duży - nr.kat 220008

  dysk-do-balansowania-duzy.jpg
  Połączenie zabawy i ćwiczenia. Wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych. Dysk pozwala na ćwiczenie i wzmacnianie zmysłu równowagi, uczy koordynacji ruchowej i wzrokowo - ruchowej. Poruszająca się w rowku wokół dysku piłka skupia uwagę dzieci w trakcie ćwiczeń . Dziecko w zależności od intensywności i szybkości balansowania ciałem nadaje kulce różną prędkość.
  Cena:648.00PLN
 • Dyskalkulia - program z aplikacją terapeuty art.DYSK-PW

  edu-dyskalkulia.jpg
  Eduterapeutica dyskalkulia to najnowszy dostępny na rynku, komputerowy program terapeutyczny do pracy z dziećmi w wieku od 5 do 9 lat wykazującymi specyficzne trudności w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Program terapeutyczny 2010 roku !. Trwałe i praktyczne narzędzie pracy nauczycieli i terapeutów - program umożliwia wieloletnie użytkowanie w edukacji uczniów z różnych klas i roczników.
  Cena:1299.00PLN
 • Dyslekcja - program z aplikacją terapeuty art.DYS-PW

  edu-dysleksja.jpg
  Eduterapeutica dysleksja to najnowszy dostępny na rynku, komputerowy program terapeutyczny do pracy z dziećmi w wieku od 5 do 9 lat wykazującymi specyficzne trudności w czytaniu, pisaniu i rozwiązywaniu zadań matematycznych. Program terapeutyczny 2010 roku ! . Trwałe i praktyczne narzędzie pracy nauczycieli i terapeutów - program umożliwia wieloletnią eksploatację w edukacji uczniów z różnych klas i roczników.
  Cena:1299.00PLN
 • Dywan GRA - 140 X 200cm nr. 0999GM

  dywan_gra.jpg
  Cena:255.00PLN
 • Dzieciak na 6 – Zerówka nr art. TLD NOWOŚĆ !!

  ZERO[1].jpg
  Rozpoczęcie nauki w zerówce stanowi dla każdego dziecka duże przeżycie, dlatego warto zadbać, by przebiegało bez problemów. Dzieciak na 6 – Zerówka to specjalny, opracowany przez pedagogów, zestaw 11 gier przygotowujących dzieci do obowiązków szkolnych. Przeznaczony dla dzieci w wieku 6-7 lat
  Cena:69.00PLN
 • Dzieciak na 6 - 1 Klasa Podstawowa - nr art. TLD NOWOŚĆ !!

  1 KLASA.jpg
  Opracowany przez pedagogów zestaw 10 gier i ćwiczeń edukacyjnych. Przeznaczony dla dzieci w wieku 7-8 lat, pomaga sprostać obowiązkom szkolnym.
  Cena:69.00PLN
 • Dziecko w Europie - zestaw plansz. nr. kat. 228

  228.jpg
  Zestaw pomocy dydaktycznych obejmuje następujące elementy: 1. Portrety "Ojców Europy". 2. Mapa Europy z wyszczególnionymi flagami państw. 3. Zestaw kartoników z nazwami państw i ich stolic. 4. Krzyżówka z zestawem liter. 5. Plansze poglądowe - zabytki Europy. 6. Puzzle - stroje ludowe wybranych państw europejskich. 7. Rebusy - państwa założycielskie Unii Europejskiej.
  Cena:399.00PLN
 • Dziecko w świecie dorosłych - zestaw plansz. nr. kat. 134

  kat_134.jpg
  Pomoc kierowana jest do pracy w oddziałach przedszkolnych oraz w nauczaniu początkowym z uczniami klas I-III oraz dziećmi szkolnych klas zerowych. Szczególnie przydatna będzie przy realizacji treści programowych z języka polskiego i środowiska społeczno- przyrodniczego.
  Cena:199.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com