Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Nazywamy emocje - materiał obrazkowy nr.kat.200-1200

  uczucia1..jpg
  Płacz, gniew, śmiech - ludzie pokazują swoje uczucia. Ludzie młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni, dziewczęta i chłopcy wszystkich ras pokazują wyrazami swoich twarz, jaki jest ich nastrój. Paleta uczuć obejmuje wszystkie odcienie radości, smutku i strachu, aż po zdziwienie i nudę.
  Cena:118.00PLN
 • Niebezpieczne zabawy - zestaw plansz. nr. kat. 110

  110.jpg
  Zestaw "Niebezpieczne Zabawy" przeznaczony jest do pracy z dziećmi w nauczaniu początkowym. Ma na celu pomóc nauczycielom i uczniom w realizacji zadań związanych z kształtowaniem właściwych postaw wobec własnego bezpieczeństwa. Pomoc zawiera 12 historyjek obrazkowych omawiających problematykę bezpieczeństwa dzieci.
  Cena:295.00PLN
 • Obrazkowy słownik tematyczny - cz.1 i 2 , zestaw multimedialny art.OBRST-DOM

  OBRAZ.jpg
  Obrazkowy słownik tematyczny – wzbogacenie zasobu leksykalnego dziecka. Powszechnie wiadomo, że bogaty zasób słownictwa umożliwia swobodę wypowiedzi.
  Cena:1999.00PLN
 • Ochrona Środowiska - plansze 100x70cm art.OŚ-VIS

  M__ody_ekolog_4e4500277e699.jpg
  W komplecie są 3 plansze w rozmiarach 100x70cm każda.
  Cena:135.00PLN
 • Ortografia - edukacja - art 26014/ORT-AID

  4i.jpg
  W dynamicznych zabawach prowadzonych przez zwierzęta, dzieci poznają zasady poprawnej pisowni. Dzięki możliwości rywalizacji z koleżanką i kolegą, dzieci chętnie ćwiczą poprawną pisownię i starają się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Do zabaw z ortografią zachęcają ciekawe animacje, muzyka i komentarze zwierząt. Zabawa połączona z edukacją to najlepszy sposób na opanowanie trudnej sztuki ortografii.
  Cena:59.00PLN
 • Ortografia z BOLEKIEM I LOLEKIEM nr 2607-AID

  Bolek i Lolek ortografia-nowa mala-500x500.jpg
  "Bolek i Lolek ortografia" to program edukacyjny przeznaczony dla użytkowników od szóstego roku życia. Stanowi zbiór czternastu ciekawych zabaw z ortografią, którymi mogą bawić się zarówno dzieci jak i ich rodzice; jedni ucząc się, a drudzy przypominając sobie zasady pisowni. Zawiera ponad 3.500 słów podzielonych na 9 zagadnień oraz zasady pisowni. Każda zabawa ćwiczy poprawną pisownię. Chcieliśmy aby program pełnił rolę rodzinnej rozrywki i dlatego przygotowaliśmy możliwość jednoczesnej zabawy nawet do czterech graczy. Dzięki interesującym, dynamicznym zabawom, nauka ortografii staje się przyjemnością.
  Cena:59.00PLN
 • Owocowa kolorowa zabawa nr. kat.110031-PIL

  owocowa-walka-kolorowa[1][1].jpg
  Gra polecana dla dzieci oraz dorosłych. Uczy koncentracji uwagi, logicznego rozumowania, rozróżniania i analizowania układanych klocków. Wyjmujemy ze skrzyneczki wszystkie klocki. Skrzyneczkę zamykamy i grę rozgrywamy na wieczku. Każdy z graczy bierze po 5 kostek. W trakcie gry gracze dobierają po jednej kostce przy każdym ruchu, aż do wyczerpania wszystkich kostek. Jeżeli gra 6 graczy to każdy dostaje po 5 kostek i już w trakcie gry nie dobierają (wszystkie rozdane).
  Cena:185.00PLN
 • PRZYGODY WRÓBELKA ELEMELKA cz I. plansze 50x35cm nr art.238-BRP

  238[1].jpg
  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3-6lat jak i w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym. W każdej części jest do rozwiązania krzyżówka z hasłem Elemelek bądź Wróbelek, hasła są utworzone z nazw ptaków, które występują w treści opowiadań. W części pierwszej znajduje się po 5 kompletów, w każdym komplecie są cztery ilustracje, dostosowane do treści opowiadań. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo jak i w formie historyjek obrazkowych.
  Cena:276.00PLN
 • PRZYGODY WRÓBELKA ELEMELKA cz II. plansze 50x35cm nr art.240-BRP

  240p[1].jpg
  Pomoc przeznaczona jest do pracy z dziećmi przedszkolnymi w wieku 3-6 lat jak i w szkole podstawowej, w nauczaniu początkowym . W komplecie jest do rozwiązania krzyżówka z hasłem Wróbelek, hasło jest utworzone z nazw ptaków, które występują w treści opowiadań. W tej części znajduje się po 5 kompletów, w każdym komplecie są cztery ilustracje, dostosowane do treści opowiadań. Ilustracje mogą być wykorzystane pojedynczo jak i w formie historyjek obrazkowych.
  Cena:267.00PLN
 • Pacynki - postacie z bajek + CD z 2 bajkami ,,Czerwony Kapturek" i ,,Trzy Świnki" nr art. 65001-AK

  pac1..jpg
  Zawartość zestawu:8 pacynek zwierząt wielkości 20cm każda,+ płyta CD audio z pelnym magraniem ścierżki dźwiękowej( muzyka i głos ) do przedstawienia teatralnego 2 bajek. CD zawiera książeczkę z dialogami do 2 bajek ( w różnych językach - w tym j. polski ). Płyta pozwala nauczycielowi na przedstawienie baśni bez potrzeby opowiadania jej, wystarczy tylko odtworzyć CD i poruszać pacynkami stosując się do scenariusza książeczki !! . To takie łatwa i praktyczne
  Cena:199.00PLN
 • Pacynki - postacie zwierząt + CD z 2 bajkami ,,Małpka Czarodziejka" i Glos Koguta" nr art..65002-AK

  PacynkiENVASE2ok.jpg
  Zawartość zestawu: 8 pacynek zwierząt wielkości 20cm każda,+ płyta CD audio z pelnym magraniem ścierżki dźwiękowej( muzyka i głos ) do przedstawienia teatralnego 2 bajek. CD zawiera książeczkę z dialogami do 2 bajek ( w różnych językach - w tym j. polski ). Płyta pozwala nauczycielowi na przedstawienie baśni bez potrzeby opowiadania jej, wystarczy tylko odtworzyć CD i poruszać pacynkami stosując się do scenariusza książeczki !! . To takie łatwa i praktyczne
  Cena:215.00PLN
 • Palant - kij + piłka do Baseball-a nr.kat.97807

  KIJML00001458.jpg
  Teraz możemy bez obaw oddać ten ,,kij" w ręce dzieci a napewno nic przykrego się nie wydarzy.
  Cena:65.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com