Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Woreczki zgranulatem ,,ALFABET" - 24 szt. 10x13x13cm art.WALFA-GMG

  woreczki-1-1.jpg
  Zestaw 24-ech woreczków szkolnych z nadrukowanymi literami alfabetu . Na każdym woreczku jest inna litera.
  Cena:189.00PLN
 • Wszystko o narkotykach - zestaw 28 tablic. nr kat. 216

  216.jpg
  Pakiet zawiera: • 28 tablic informacyjnych, • spis najważniejszej literatury poświęconej zjawisku narkomanii, • linki do stron internetowych związanych z tematem,
  Cena:405.00PLN
 • Wszystko o przemocy- zestaw plansz. nr. kat. 197

  kat_1971.gif
  W skład zestawu wchodzi 72 szt. plansz 35 x 50 cm Pragniemy przedstawić Państwu pakiet edukacyjny dotyczący przemocy. Składa się on z dwóch części: Cześć I - Przemoc w rodzinie i Część II - Przemoc rówieśnicza. Przeznaczony jest dla nauczycieli, pedagogów, członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, policjantów, kuratorów sądowych, pracowników Pomocy Społecznej, pielęgniarek szkolnych, środowiskowych oraz wszystkich osób pracujących z rodziną i młodzieżą.
  Cena:584.14PLN
 • Wychowanie do życia w rodzinie - zestaw plansz nr. kat. 121

  kat_1211.jpg
  Pomoc została opracowana do zajęć z wychowania seksualnego. Może być również wykorzystana na lekcjach biologii i godzinach wychowawczych. Pozwala na szersze zrozumienie i rozróżnianie terminów związanych z dojrzewaniem, życiem seksualnym, rodziną, płciowością oraz prawami człowieka w tym zakresie. Ułatwia rozwijanie logicznego myślenia i samodzielnego wyciągania wniosków. Kształtuje kultury językowe dotyczące płciowości. Pobudza uczniów do samodzielnej pracy w trakcie zajęć.
  Cena:295.00PLN
 • Wyprawka logopedyczna art.4549-EPI

  532.jpg
  Piramida L1, Puzzle Logopedyczne x2; komplet 4 książeczek logopedycznych; ZK PUS; piórka logopedyczne x2
  Cena:195.00PLN
 • Wyraźne ,,R" - trening poprawnej wymowy nr 64666-PW

  wyrazne-r_.jpg
  Program przeznaczony wyłącznie do użytku dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Umożliwia jednoczesne śledzenie postępów w nauce nawet trójki dzieci. Ćwiczenia stanowią rozwinięcie tradycyjnych narzędzi logopedycznych, zachęcając dzieci do pracy poprzez multimedialną i zabawową formę.
  Cena:129.00PLN
 • Z szopką po kolędzie nr. kat. 107

  kat_107.jpg
  Pomoc adresowana jest do nauczycieli szkół i przedszkoli, wychowawców domów dziecka i świetlic, by mogli w ciekawy i atrakcyjny sposób przybliżyć wychowankom zwyczaje i obrzędy chrześcijańskie i ludowe związane z Bożym Narodzeniem. Celem dydaktycznym zestawu jest kultywowanie i kontynuowanie tradycji świątecznych, wzbogacanie poczucia bliskości i przywiązania w rodzinie oraz uwrażliwić na drugiego człowieka. Ponadto uczyć patriotyzmu, wyrabiać szacunek i przywiązanie do ojczyzny, przybliżać historię i kulturę narodu polskiego, a także dostrzeganie piękna języka polskiego. Przekazując Państwu ten materiał liczymy na to, że pomoże on przybliżyć dzieciom najpiękniejsze zwyczaje i obrzędy tak aby Święta stawały się coraz bardziej uroczyste, wzniosłe, pełne miłości, życzliwości i miłych wspomnień.
  Cena:135.00PLN
 • ZABURZENIA ODŻYWIANIA - anoreksja i bulimia - 16 plansz 50x35cm w teczce. nr art.241-BRP

  241.p[1].jpg
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu pakiet edukacyjny dotyczący zaburzeń odżywiania u młodzieży. Anoreksja i bulimia to niezwykle groźne zaburzenia odżywiania. Zaburzenia te dotyczą najczęściej dziewcząt i młodych kobiet, które ulegając modzie na chudość stopniowo popadają w obsesję na ten temat. Anoreksja i bulimia ze względu na swój postępujący charakter są niebezpieczne dla zdrowia, mogą też być groźne dla życia. Wymagają postępowania medycznego, niejednokrotnie leczenia szpitalnego i długiej psychoterapii.
  Cena:345.00PLN
 • ZESTAW LITEROWO-OBRAZKOWY nr 223-BRO

  kat_223.jpg
  Ten zestaw to wspaniały sposób na uatrakcyjnienie nauki. Jest zgodny z wymaganiami programowymi kształcenia zintegrowanego. Stanowi nieodzowną pomoc w nauce czytania i pisania. Nabycie tej umiejętności wymaga od ucznia znacznego trudu, a od nauczyciela wytężonej pracy metodycznej. Zaproponowana pomoc dydaktyczna ma na celu wspomaganie nauczania i uczenia sie. Pełni funkcję motywacyjną, poznawczą i kształcą
  Cena:245.00PLN
 • ZIEMIA - Kontynenty cz.1 - 6 plansz 100 x 70cm nr.kar.4010

  afryka[1].jpg
  1.Afryka, 2.Ameryka Północna, 3.Ameryka Południowa, 4.Azja, 5.Australia, 6.Europa
  Cena:231.70PLN
 • ZIEMIA cz.2 - 10 plansz 100 x 70cm nr.art.4011

  atmosfera[1].jpg
  1. Pory roku 2. Układ słoneczny 3. Światło i kolory 4. Atmosfera i wnętrze ziemi 5. Dzieje geologiczne ziemi 6. Mapa pogody 7. Chmury i ich rodzaje 8. Zjewiska atmosferyczne 9. Dinozaury,gady kopalne 10.Wulkany
  Cena:376.80PLN
 • Zabawa i nauka z krasnalami – w górę i w dół - 10 książeczek . nr art.9995-JŚ

  zabawa i nauka - 6 w gore_maxi.jpg
  „Znajduję szczegóły, ćwiczę pamięć” to fantastyczne zabawy dla 6- latków! Każda z nich:
  Cena:99.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com