Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • BHP dla najmłodszych cz. I (ŁUBUDUBUŚ I PAN OSTROŻNICKI)

  film[92][1].jpg
  Filmy rysunkowe. Postacie i drugi plan są przedstawione w konwencji rysunków dziecięcych. Łubududuś, bardzo sympatyczny chłopiec znajduje się w różnych sytuacjach, mogących stworzyć zagrożenie dla jego bezpieczeństwa. Ostrzega go przed tym i komentuje sytuacje pocieszna postać - pan Ostrożnicki.
  Cena:75.03PLN
 • BHP dla najmłodszych cz. II (SUPEROCHRONA)

  film[92][2].jpg
  Filmy rysunkowe utrzymane w konwencji gry komputerowej. Bohater filmu ma za zadanie wskazać na wszystkie niebezpieczeństwa, które mogą mu zagrażać w różnych pomieszczeniach i miejscach. Jeżeli się pomyli lub o czymś zapomni - musi zaczynać od początku. Ma na to za każdym razem pięć szans. Przy kolejnych powtórzeniach dzieci utrwalają zdobyte wiadomości. Oba filmy wzajemnie uzupełniają się
  Cena:75.03PLN
 • BHP dla najmłodszych cz. III (WYTŁUMACZ MI MAKUSIU)

  film[92][3].jpg
  Pluszowa małpka - Makuś odpowiada dzieciom na podstawowe pytania dotyczące bezpiecznego zachowania się w różnych sytuacjach, bezpiecznej zabawy i odpoczynku.
  Cena:75.03PLN
 • Bezpieczeństwo ruchu drogowego

  film[92][4].jpg
  Ruch drogowy 12' Pieszo do szkoły w mieście 12' Dojazd do szkoły w mieście 11' Pieszo do szkoły na wsi 12' Dojazd do szkoły na wsi 12' Grupowe wyjścia i wyjazdy 10' Rowerem do szkoły 12'
  Cena:78.50PLN
 • Co to jest higiena?

  film[92][5].jpg
  6 filmów po 4,5 - 5,5 min. (Mycie zębów, mycie rąk, prawidłowa kąpiel, higiena głowy, odpowiednia ilość snu, budowa ludzkiego ciała, prawidłowe odżywianie, zmiana bielizny, palenie tytoniu, picie alkoholu). Konwencja filmów jest dostosowana do wieku i poziomu młodego widza
  Cena:75.03PLN
 • Co to znaczy?

  film[92][6].jpg
  Pluszowa małpka - Makuś wyjaśnia dzieciom, ilustrując to przykładami podstawowe, najczęściej używane, przeciwstawne pojęcia (nad i pod, przed i za, w środku, pomiędzy itp.).
  Cena:75.03PLN
 • Gdzie kto mieszka?

  film[92][7].jpg
  8 filmów po 4-5 min. (Pająk topik, Kret, Omółek, Szerszeń, Mali mieszkańcy jaskiń, Zwierzęta glebowe, Plankton, Mieszkańcy pustyni). Film pokazuje w jaki sposób organizmy zwierząt przystosowują się do życia w różnych środowiskach, nawet w ekstremalnych warunkach. W jaki sposób przystosował się do życia w wodzie pająk topik? Jak sobie radzi pod ziemią kret?
  Cena:78.50PLN
 • Igraszki muzyczne

  film[92][8].jpg
  10 zabawnych scenek po 3-4 min. W każdej z nich występują trzej instrumentaliści i wokalistka, któraw zabawny i dowcipny sposób interpretuje proste piosenki. Kaseta umożliwia obejrzenie i usłyszenie instrumentów muzycznych strunowych, dętych blaszanych, dętych drewnianych i perkusyjnych takich jak: kontrabas, skrzypce, harfa, wielonczela, saksofon, trąbka, flet prosty i poprzeczny, fagot, waltornia, cymbały, harmonia i harmonijka ustna. Odpowiedna scenografia i kostiumy ułatwiają odbiór muzyki
  Cena:75.03PLN
 • Jajko to ......

  film[92][9].jpg
  6 filmów po 3-5 min. (Jajo kury, Jajo ślimaka, Jajo żaby, Jajo mewy, Jajo motyla, Jajo ryby) Filmy prezentują zwierzęta w ich naturalnym środowisku, kładąc szczególny nacisk na sposoby poruszania się, odżywiania oraz rozmnażania i opieki nad młodymi.
  Cena:75.03PLN
 • Jak co rośnie?

  film[92][10].jpg
  10 filmów po 2-4 min. (Truskawka, Margerytka, Pieczarka, Fasola, Sałata, Pomidor, Mak, Kasztanowiec, Groszek, Hiacynt) W dużych zbliżeniach oraz na zdjęciach przyspieszonych prezentowane są etapy powstawania rośliny, od momentu jej posadzenia (rozsiania) do osiągnięcia całkowitego rozwoju.
  Cena:75.03PLN
 • Jak powstaje pogoda?

  film[92].jpg
  Chmury 6' Deszcz 5' Burza 6' Wiatr 6' Śnieg 5' Mróz 6'
  Cena:78.50PLN
 • Jak wytwarza się?

  film[92][11].jpg
  - 27 filmów po 2-3 min. (Lalki, Buty, Filety z ryb, Miód, Maski karnawałowe, Konfitury, Zapałki, Pisaki, Bułki, Papier toaletowy, Mydło, Makaron, Cukierki, Rogaliki, Czekolada, Perfumy, Cukier, Ananasy, Banany, Pomidory, Bombki na choinkę, Wełna, Lizaki, Skarpetki, Monety, Tkanina bawełniana, Pieluchy jednorazowe) . Każdy film stanowi krótką ilustrację całego, nieraz w pełni zautomatyzowanego, cyklu produkcyjnego różnych artykułów spożywczych i przemysłowych.
  Cena:75.03PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com