Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Jaki to ptak? cz. 1. CD. nr. art.NODEB

  Jaki to ptak1 - spis gatunkow.jpg
  Poznaj niezwykle bogaty, dźwiękowy świat ptaków i naucz się rozpoznawać głosy różnych gatunków. Płyta zawiera nagrania śpiewów i głosów 40 gatunków ptaków - rzadkich i pospolitych. Zaliczany do rzadkich w Polsce gatunków cietrzew podczas toków wydaje głuche, wibrujące gulgotanie, przerywane syczącym, nagłym dźwiękiem, zwanym czuszykaniem. Przy czuszykaniu samiec podskakuje w górę i trzepocze skrzydłami.
  Cena:57.00PLN
 • Jaki to ptak? cz. 2. CD. nr.art. NODEB

  Jaki to ptak2 - spis gatunkow.jpg
  Druga płyta z serii do rozpoznawania głosów ptaków. Zwiera kolejne 40 gatunków. Rozłożymy na czynniki pierwsze głos skowronka, składający się z wielu szybkich i melodyjnych gwizdów oraz treli. Skowronek najczęściej śpiewa w locie tokowym, a słychać go na polskich polach i łąkach już od końca lutego. Płyta odpowie na pytanie czym różni się głos skowronka od lerki, czyli skowronka borowego. Poznamy też wprawnych naśladowców głosów innych gatunków.
  Cena:57.00PLN
 • Jaki to ptak? cz. 3. CD. nr.art.NODEB

  JTP3-2.jpg
  Dzięki trzeciej już płycie z serii Jaki to ptak? poznamy głosy 40 nowych gatunków ptaków, m.in. dubelta, kszyka, remiza, błotniaka stawowego, dudka, żołnę czy lelka.Z bardziej znanych gatunków na płycie pojawiają się: wróbel, mazurek, wrona, gil, jaskółki.Posłuchamy miłego klekotu bociana białego oraz znanego nawet najmłodszym miłośnikom przyrody głosu kukułki. W przypadku tej ostatniej prosimy nie bać się okukania i nie chwytać nerwowo za kieszenie - na naszej płycie głos kukułki na pewno nie przyniesie finansowego pecha.
  Cena:57.00PLN
 • Wielkie koncerty polskiej przyrody cz.1. CD. NODEB

  Wielkie koncerty1_tyl.jpg
  Na płycie znajduje się 20 utworów, opisujących bogactwo przyrodnicze Polski. Płyta może stanowić tło dla różnego rodzaju zajęć w szkole. Za jej sprawą uczniowie mają okazję chociaż na chwilę przenieść się w świat muzyki, której twórcą jest sama przyroda. Z pewnością wielu uczniów nie miało okazji wysłuchać takich koncertów w naturze. A posłuchamy m.in. porannego śpiewu wiosennego lasu, letniej nocy rozbrzmiewającej ćwierkaniem pasikoników i świerszczy, a także majowych koncertów słowików i żab. Kolejne piekne dźwięki przyrodnicze znajdują się na drugiej płycie z tej samej serii.
  Cena:57.00PLN
 • Wielkie koncerty polskiej przyrody cz.2. CD. nr. art. NODEB

  Wielkie koncerty2_tyl.jpg
  Na płycie znajduje się 20 utworów, opisujących bogactwo przyrodnicze Polski. Płyta może stanowić tło dla różnego rodzaju zajęć w szkole. Za jej sprawą uczniowie mają okazję chociaż na chwilę przenieść się w świat muzyki, której twórcą jest sama przyroda. Z pewnością wielu uczniów nie miało okazji wysłuchać takich koncertów w naturze.
  Cena:57.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com