Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Logopedyczne zabawy. Część III – Ś, Ź, Ć, DŹ. art.LZ3-KML

  Logopedyczne_zabawy cz.3_4d4a9c73c5325.jpg
  PODPISZ I POWIEDZ – ćwiczenie polega na ułożeniu podpisu do obrazka z rozsypanki literowej. Po poprawnym ułożeniu przez dziecko podpisu lektor wypowiada nazwę obrazka, a zadaniem dziecka jest powtórzenie jej.
  Cena:156.00PLN
 • Logopedyczne zabawy. Część VI – różnicowanie szeregów. art.LZ6-KML

  Logopedyczne_zabawy cz.6_4d4a9c8650b5c.jpg
  Po wywołaniu głosek trzech szeregów: ciszącego, syczącego i szumiącego, bardzo często należy prowadzić z dzieckiem ćwiczenia w różnicowaniu tych głosek. Ćwiczenia te stosuje się gdy głoski są wymawiane poprawnie, ale są mylone, zamieniane lub nieużywane w mowie spontanicznej.
  Cena:156.00PLN
 • My English Phrases - dla najmodszych. art.0077-PW

  k2_mewap.jpg
  Kurs Moje słówka i zwroty angielskie (My English Phrases) to angielski dla najmłodszych – pierwsze przygody z kursem Moje angielskie słówka i zwroty może zacząć już dwulatek! To kontynuacja kursu Moje pierwsze słówka angielskie (My First English Words) - niezwykle popularnego kursu z ukochanym przez dzieci smokiem Memo. Metoda SuperMemo, na której opiera się zabawa z kursem, pozwala dziecku uczyć się efektywniej, Tobie zaś umożliwia śledzenie postępów dziecka.
  Cena:129.00PLN
 • MĄDRE DZIECKO – MYŚLĘ, TWORZĘ I WIEM nr 5599 - AID

  Bolek i Lolek moje pierwsze studio plastyczne (6).jpg
  Nowy pakiet z wysoko cenionej serii „Mądre Dziecko”. Zawiera dwie pełne wersje programów edukacyjnych dla dzieci w wieku 3-6 lat ukierunkowanych na rozbudzanie wyobraźni, zmysłu estetyki i kreatywności. Dodatkowo ćwiczy pamięć i koncentrację oraz logicznego myślenia. W skład pakietu wchodzą: 2 PROGRAMY: Łamigłówki Reksia – Wielki odkrywca, „Bolek i Lolek - moje pierwsze studio plastyczne”
  Cena:59.00PLN
 • Młody Einstein - Pakiet - Czytanie, Liczenie ,Spostrzegawczość 5-8 lat nr 5547-AVL

  mlody einstain.jpg
  Ćwiczenia z literkami, cyferkami i słowami - Uczy czytać, liczyć i rozumieć - Rozwija umiejętności szkolne - Zwiększa rozumienie słyszanego i czytanego tekstu
  Cena:89.00PLN
 • Ortografia - edukacja - art 26014/ORT-AID

  4i.jpg
  W dynamicznych zabawach prowadzonych przez zwierzęta, dzieci poznają zasady poprawnej pisowni. Dzięki możliwości rywalizacji z koleżanką i kolegą, dzieci chętnie ćwiczą poprawną pisownię i starają się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Do zabaw z ortografią zachęcają ciekawe animacje, muzyka i komentarze zwierząt. Zabawa połączona z edukacją to najlepszy sposób na opanowanie trudnej sztuki ortografii.
  Cena:59.00PLN
 • Pierwsza Pomoc – Przedmedyczne zabiegi ratujące życie DVD art. 4455-PRO

  medic_film_calosc_v2.jpg
  W naszym filmie przedstawiamy wszystkie te sytuacje w których stajesz oko w oko z zagrożeniem zdrowia i życia w pracy i w domu! Co robić ? Jak pomagać? Jak z ratownika nie stać się ofiarą? O tym mówi nasz film, który jest profesjonalną pomocą dla wszystkich. Na płycie znajduje się siedemnaście krótkich filmów z nowoczesnymi wizualizacjami przekrojów anatomicznych ludzkiego ciała,
  Cena:269.00PLN
 • Uczeń na start - Programy interaktywne + książki Wydawnictwa Harmonia nr 9876

  Uczen-na-start-ksiazki-Wydawnictwa-Harmonia--243_2.jpg
  Nowy Pakiet składający się z programu Uczeń Na Start i książek Wydawnictwa Harmonia- EDYCJA LIMITOWANA! Zestaw ćwiczeń na tablicę interaktywną wspierających nauczycieli klas pierwszych w pracy z grupą dzieci zróżnicowaną pod względem wieku i kompetencji. W cenie produktu kupujący otrzyma licencję na 5 stanowisk komputerowych.
  Cena:999.00PLN
 • Wyraźne ,,R" - trening poprawnej wymowy nr 64666-PW

  wyrazne-r_.jpg
  Program przeznaczony wyłącznie do użytku dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat. Umożliwia jednoczesne śledzenie postępów w nauce nawet trójki dzieci. Ćwiczenia stanowią rozwinięcie tradycyjnych narzędzi logopedycznych, zachęcając dzieci do pracy poprzez multimedialną i zabawową formę.
  Cena:129.00PLN
 • Zabawa z Matematyką 5-8 lat. nbr 5566-AVL

  zabawa-z-matematyka[2].jpg
  Zbiór gier rozwijających zdolności matematyczne, pozwalających łatwo wkroczyć w świat matematyki. Bawiąc uczą wykonywać podstawowe działania, porównywać, rozpoznawać figury geometryczne i ich cechy. Kształtują myślenie i rozwijają zainteresowanie matematyką.
  Cena:45.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com