Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Akademia Umysłu - TRÓJPAK 2 - (Pamięć 2 - Koncentracja 2 - Szybkie Czytanie 2) nr 19991-AK

  koncentracja2[1].jpg
  AKADEMIA UMYSŁU - trójpak 2 to zestaw 3 programów kompleksowo rozwijających zdolności umysłowe w trzech obszarach: Pamięć 2, Koncentracja 2, Szybkie Czytanie 2 zaprojektowane, by wzmocnić i usprawnić proces zapamiętywania. Zobacz, co znajdziesz w programach: 10 poziomów trudności - dostosujesz trening do swoich potrzeb i umiejętności tryb nauki - program ocenia postępy, dobiera intensywność i trudność ćwiczeń intuicyjny i atrakcyjny interfejs - łatwa i przyjemna obsługa programu nieograniczoną liczbę użytkowników - cała rodzina może ćwiczyć i zapisywać swoje wyniki
  Cena:139.00PLN
 • MULTIMEDIALNE ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE "Pułapki nowoczesnych technologii" na tablicę interaktywną nr . 7678-TUTU

  Tablie_ interaktywna_ zajecia.jpg
  MULTIMEDIALNE ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE "Pułapki nowoczesnych technologii" na tablicę interaktywną opierają się na materiałach filmowych (w jakości HD) wzbogaconych o interaktywne elementy. Materiał przeznaczony jest dla nauczycieli jako pomoc dydaktyczna, odbiorcą są uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Multimedialne zajęcia uruchamiają się w przeglądarce internetowej, bez Internetu.
  Cena:299.00PLN
 • Program Edukacyjny Dla Dzieci PROGRES nr av24

  progres.jpg

  Progres jest narzędziem wspierającym wszechstronny rozwój funkcji odpowiedzialnych za szybką i efektywną naukę dzieci i młodzieży. Posiada atrakcyjną formę poprzez wykorzystanie nowoczesnego środka edukacyjnego jakim jest komputer. Rozwój oparty o zabawę i współzawodnictwo, wyzwala pozytywne emocje, pozwala odnieść sukces, podnosi motywację i chęć do dalszego działania.
  Kierowany jest do uczniów w wieku 6-15 lat w celu podniesienia umiejętności szkolnych, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy w sposób szybki i trwały. Ćwiczenia i zadania są formą treningu, który wydobywa potencjał intelektualny dziecka i rozwija go wszechstronnie

  Cena:99.00PLN
 • Akademia Umysłu® SENIOR nr AUSENIOR

  senior-akademia_umyslu.jpg

  Zestaw do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji w domu przy komputerze.

  Oferta skierowana jest do:
  - seniorów, którzy pragną jak najdłużej zachować sprawność umysłu oraz chcą zapobiegać zanikom pamięci w przyszłości;
  - osób już zmagających się z problemami z pamięcią, a także ich rodzin i opiekunów.

  Cena:169.00PLN
 • Kierowanie zespołem

  3[13].jpg
  Interaktywny program szkoleniowy na CD-ROM Program szkolenia: 1. Szefowie i podwładni. 2. Kierownik jako lider i menedżer. 3. Zadania i funkcje kierownika. 4. Style kierowania. 5. Dopasowanie ludzi w zespole. 6. Kierownik porozumiewa się z zespołem. 7. Siła władzy – jak ją rozwijać. 8. Motywowanie podwładnych do pracy. 9. Udzielanie informacji zwrotnej podwładnym. 10 .Kierownik szkoli i rozwija swój zespół.
  Cena:180.00PLN
 • Szybkie czytanie nr art.01010

  4[10].jpg
  Interaktywny program szkoleniowy na CD-ROM Po ukończeniu szkolenia będziesz potrafił: - zdecydowanie szybciej czytać niż przed rozpoczęciem szkolenia - lepiej zapamiętywać informacje zawarte w tekście - robić notatki pozwalające na szybkie przypomnienie istotnych treści przeczytanego materiału. Program szkolenia zawiera następujące rodzaje ćwiczeń: Czytanie tekstu z pomiarem szybkości czytania. Czytanie tekstu z pomiarem stopnia jego zapamiętania i zrozumienia. Poszerzenie pola widzenia. Kierowanie uwagą. Trudne wyrazy.
  Cena:180.00PLN
 • Trening umysłu

  5[12].jpg
  Interaktywny program szkoleniowy na CD-ROM Program szkolenia: Techniki pamięciowe : -Skojarzenia – zawarte w tej lekcji ćwiczenia mają na celu rozbudzenie wyobraźni oraz nauki tworzenia skojarzeń będących fundamentem technik pamięciowych. ·Haki - technika haków ma zastosowanie w zapamiętywaniu informacji w ściśle określonym porządku. ·Łańcuszek – technika łańcuszka ma zastosowanie w zapamiętywaniu długich sekwencji wyrazów gdy nie istotna jest numeracja kolejnych elementów. ·Zapamiętywanie sekwencji cyfr i dat – ćwiczenia zawarte w tej lekcji pozwolą na opanowanie techniki szybkiego i trwałego zapamiętywania długich sekwencji cyfr np. numeru konta, telefonów i dat. itd. ·Zapamiętywanie nazwisk i twarzy – jednym z najczęstszych problemów z pamięcią jest zapominanie imion i nazwisk osób, z którymi dopiero się zetknęliśmy lub ważnych osób. W tej lekcji nauczymy Cię jak to robić i przedstawimy ćwiczenia, które umożliwią stosować tę technikę w praktyce.
  Cena:180.00PLN
 • Wystąpienia publiczne nr. 12347-SYN

  7[6].jpg
  Interaktywny program szkoleniowy na CD-ROM Program szkolenia: Formułowanie celu wystąpień publicznych oraz dobór formy wystąpienia w zależności od celu, który chcesz osiągnąć. Umiejętne zaplanowanie treści interesującego wystąpienia oraz metody zbierania i organizowania informacji potrzebnych do stworzenia prezentacji. Profesjonalna struktura prezentacji oraz sposoby wykorzystania pomocy technicznych. Typy Twoich słuchaczy, jak ich poznać i zidentyfikować oraz w jaki sposób rozpoznać ich potrzeby i oczekiwania. Sztuka dopasowania sposobu wypowiedzi w zależności od typu Twojego słuchacza. Techniki panowania nad tremą i stresem. Sekrety poprawnej wymowy, a także właściwy dobór czasu i miejsca prezentacji. Ponadto poznasz odpowiedź na wiele interesujących Cię pytań: Jak wzbudzić zainteresowanie słuchaczy? Kiedy i jak korzystać z pomocy audiowizualnych? Jak udzielić odpowiedzi na trudne pytania? Jakie są najczęściej popełniane błędy przez prelegentów?
  Cena:295.00PLN
 • Zarządzanie czasem

  6[10].jpg
  Interaktywny program szkoleniowy na CD-ROM Program szkolenia: Rola czasu – czas jako kapitał, którego nie da się odzyskać. Czym jest zarządzanie czasem? Kalkulacja czasu, który pozostał każdemu z nas na życie zawodowe. Obawy i mity wokół zarządzania czasem. Korzyści z właściwego zarządzania własnym czasem. Rola dobrze określonych celów. Przedstawienie zmarnowanego dnia w pracy – złe zarządzania. Analiza wykorzystania własnego czasu – rejestr czasu. Prezentacja dobrego zaplanowania czasu. Omówienie celów (rodzaje celów, zasada SMART). Cele długo, krótko i średnioterminowe. Technika salami – dzielenia celów dużych na coraz mniejsze. Przełożenie celów na zadania. Podział czasu proporcjonalnie do ważności zadań. Podział zadań na zadania ważne i pilne – metoda Eisenhowera, zadania A, B, C. Omówienie zasady Pareto oraz połączenie jej z metodą Eisenhowera. Plan tygodniowy i plan dzienny. Rozpoznawanie wagi zadań do wykonania: zadania ważne i pilne jako priorytet do wykonania. Łączenie podobnych zadań w bloki. Dzienna lista zadań. Sposoby zapisywania planu dnia – metody elektroniczne i tradycyjne (papier), wady i zalety tych metod. Omówienie prawidłowego korzystania z terminarza. Zapisywanie postępu prac nad zadaniami. Dzienny rytm wydajności człowieka. Złodzieje czasu i metody walki z nimi: zwlekanie z wykonywaniem zadań, przerwy w pracy, racjonalne korzystanie z poczty i telefonów, wykonywanie zbyt wielu zadań na raz, zebrania i spotkania.
  Cena:180.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com