Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • BIOLOGIA. PLANSZE INTERAKTYWNE . SZKOŁA PODSTAWOWA - Licencja 3-stanowiskowa na pendrivie nr.178501

  Biologia.jpg

  Plansze interaktywne to doskonały sposób na zainteresowanie uczniów tematem lekcji. Idealne narzędzie do wprowadzania nowego materiału i wyjaśniania trudniejszych treści, a także znakomite wsparcie podczas powtórek. Są przeznaczone do pracy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej lub rzutnika.

  Cena:249.00PLN
 • El-Go Solar -Zestaw szkolny - podstawowy

  el-go-solar-8745-1.jpg

  Zestaw El-Go Solar - (kulkowy). Zestaw pozwalający na zapoznanie się z techniką fotowoltaiczną. Wyposażenie zestawu w typową baterię słoneczną o stosunkowo dużej mocy oraz w „superkondensator” – najnowocześniejszy aktualnie element akumulujący energię elektryczną – pozwala na budowę praktycznego układu realizującego funkcję elektrowni słonecznej (w odpowiedniej oczywiście skali). Zrozumienie zasady działania instalacji solarnej zbudowanej za pomocą zestawu, realizującej funkcje oświetleniowe (LED) lub mechaniczne (silnik elektryczny), pozwoli użytkownikowi na najbardziej efektywne wykorzystanie ogniw słonecznych w podobnych systemach funkcjonalnych. W instrukcji opisano również ekonomiczne aspekty związane z użyciem baterii słonecznych w naszych warunkach geograficznych.

  Cena:220.00PLN
 • Historia. Multimedialna encyklopedia nr art. 18058-PW

  4[1].jpg

  Publikacja multimedialna na 1xCD-ROM Encyklopedia stanowi kompletny zbiór przydatnych informacji z dziedziny historii i nauk pokrewnych.

  Cena:199.78PLN
 • Lotto angielskie - żywność nr. 20525

  5560-1.jpg

  Loteryjki kolorowych fotografii różnorodnych produktów żywnościowych umożliwiają atrakcyjne zabawy językowe co pozwala ćwiczyć słownictwo dzieci , a także utrwalać prawidłową pisownie wyrazów. Istnieją różne warianty gry ,a dzięki 12 planszom równocześnie może bawic się grupa 12 dzieci. Dołączony arkus zawiera 72 naklejki słów w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim,francuskim, włoskim , które należy podkleić na pojedyncze kartoniki.

  Cena:199.00»175.00PLN
 • MIKROSKOP STEREOSKOPOWY 20x 40X z kamerą - OPTEK XTL III DIGITAL 3MP nr.40299-PRYM

  mikroskop-optek-xtl-iii-digital-.jpg

  Cyfrowy mikroskop stereoskopowy z wbudowaną kamerą cyfrową 3 Mpix podłączaną do komputera przez port USB. Możliwość obserwacji okazów zarówno poprzez okulary jak i wyświetlanie ich na monitorze komputera lub tablicy interaktywnej. Pozwala również na zapisywanie obrazów w formie pliku. Kompatybilny z wszystkimi używanymi obecnie na rynku systemami Windows: XP, Vista, 7, 8 i to zarówno w wersji 32-bit, jak i 64-bitowej.

  Cena:1890.00PLN
 • MOJE PRZEDSZKOLE Czytam i liczę. 4-7 lat nr 26000-TECH

  Moje_przedszkole_-_czytam_i_licze.jpg

  Przedstawiamy pakiet skierowany do dzieci w wieku 4-7 lat zawierający 2 pełne wersje gier edukacyjnych:
  - Bolek i Lolek alfabet i nauka czytania
  - Matematyka dodawanie i odejmowanie

  Cena:59.00PLN
 • Matematyczne działania , liczby i obrazki - 210 szt. NR 080411.021

  magnetyczne_obrazki.jpg

  210 magnetycznych obrazków i znaków matematycznych.Dzięki naszym magnetycznym obrazom z cyframi oraz znakami obliczeniowymi i porównawczymi, można od razu wyrazić wszelkie podstawowe rozbieżności, jak również różne ilości i ich relacje między sobą. Łącząc liczby z obrazami z pól zwierząt, roślin i ruchu, obliczanie, porównanie i obsługa z numerami od abstrakcji do konkretnego poziomu jest ustawiane i zapamiętane w pamięci.

  Cena:220.00PLN
 • Monitor interaktywny ,Avtek TouchScreen 5 Connect+ 65 cali - PROMOCJA DO KOŃCA 2019 r !!! nr 1TV195

  avtek-touchscreen-5-connect-65.png

  Technologia dotyku: Podczerwień
  Przekątna: 65"
  Panel: 65" LED
  Jasność: 350 cd/m2
  Rozdzielczość panelu: 3.840 x 2.160

  Cena:11683.00»9594.00PLN
 • Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 5 Lite 55cali + zestaw Jimu Tankbot za 1 zł. Regularna cena zestawu Jimu Tankbot to 568 zł. - PROMOCJA DO KOŃCA 2019r !! nr. 1TV135Polecany - ikona

  MONITOR_INTERAKTYWNY.png

  W zestawie:

  Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 5 Lite 55 to monitor interaktywny przeznaczony dla szerokiego grona użytkowników, posiadający wszystko to, co najważniejsze w monitorze interaktywnym: wysoką rozdzielczość, system Android i przydatne aplikacje, slot OPS oraz podstawowy zestaw portów do podłączenia zewnętrznego komputera.

  Jimu Tankbot to pierwszy robot z serii, który jest w stanie podnosić i przenosić rzeczy w inne miejsce. Zestaw ten posiada najwięcej serwomotorów spośród wszystkich Jimu, co sprawia że Tankbot to najlepszy wybór dla osób, które chcą tworzyć własne, interaktywne konstrukcje.

   

  Cena:7380.00»6300.00PLN
 • Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 5 Lite 65 cali - PROMOCJA DO KOŃCA 2019!!! nr 1TV140Polecany - ikona

  avtek-touchscreen-5-lite-65.png

  Technologia dotyku: Podczerwień
  Przekątna: 65"
  Panel: 65" LED
  Jasność: 300 cd/m2
  Rozdzielczość panelu: 3840 x 2160

  Cena:8900.00»7500.00PLN
 • Professor Why™ Chemia - 55 doświadczeń - Chemia 1 i Chemia 2 - gra komputerowa nr WHY

  Professor WHY Chemia -7.jpg

  Professor Why™ Chemia (Ekskluzywne wydanie Chemii zawiera wszystkie 55 doświadczeń z obu części gry Chemia 1 oraz Chemia 2) Pełna wersja gry zawierająca aż 55 doświadczeń. W ekskluzywnym pudełku znajdziesz płytę DVD, kod aktywacyjny, zestaw edu-kart oraz oryginalny breloczek. Professor Why™ Chemia to świetne uzupełnienie wiedzy chemicznej. Technologia Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality) łączy świat cyfrowy z obrazem rzeczywistym i sprawia, że każdy grający może poczuć się jak prawdziwy naukowiec. Aby grać w trybie Augmented Reality potrzebujemy komputera i kamery internetowej. Zbieramy punkty, by wypełnić misję, rywalizujemy i dobrze się bawimy. Chemia to nauka ściśle fajna - przekonaj się sam!

  Cena:169.00PLN
 • Projektor multimedialny LCD NEC ME402X - PROMOCJA !!!

  nec_projektor_2.jpg

  Profesjonalny projektor ME402X
  Dzięki technologii LCD kompaktowa, wielozadaniowa seria ME zapewnia wyrazisty obraz i naturalne barwy na potrzeby sal edukacyjnych i konferencyjnych, wspierając wizualną stronę skutecznych wykładów i prezentacji. Urządzenia drugiej generacji są wyposażone w zasilane złącza USB 1,0 A w celu zasilania sprzętu zewnętrznego bez potrzeby stosowania dodatkowych wtyków zasilania. Wszechstronne opcje podłączeń z przetwarzaniem sygnałów wejściowych 4K przy 30 Hz i opcjonalna obsługa WiFi przekładają się na maksymalną elastyczność i oszczędność czasu potrzebnego na obsługę. Fabrycznie zainstalowana, usprawniona funkcja MultiPresenter umożliwia równoczesne bezprzewodowe prezentowanie i współdzielenie treści dla maksymalnie 16 urządzeń po wybraniu opcjonalnej sieci WiFi. W drugiej generacji wydłużono żywotność lamp aż do 10 tys. godzin w trybie normalnym, aby zagwarantować bezproblemową pracę przez ponad 9 lat*.

  Cena:2499.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com