Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Alternatywne źródła energii - Ziemia

  film[92][20].jpg
  Czas projekcji - 30 min. Alternatywne żródła energii w Polsce
  Cena:68.63PLN
 • Alternatywne źródła energii - słońce

  film[92][21].jpg
  Czas projekcji - 30 min. Alternatywne źródła energii w Polsce
  Cena:68.63PLN
 • Alternatywne źródła energii - wiatr

  film[92][22].jpg
  Alternatywne źródła energii w Polsce
  Cena:68.03PLN
 • BYŁ SOBIE LAS, CZY BĘDZIE LAS? - Film DVD

  film[18].jpg
  BYŁ SOBIE LAS, CZY BĘDZIE LAS? 27' W wielu rejonach Polska nadmierny, niekontrolowany rozwój przemysłu spowodował nieodwracalne zmiany w środowiska naturalnym. Czy niejest już za późno na skuteczną pomoc zniszczonym lasom? Czy na zdegradowanych terenach będzie znowu las?
  Cena:78.50PLN
 • Biebrzański Park Narodowy

  FILM-1-[19].jpg
  Jest to filmowa opowieść po największym polskim parku narodowym. Prezentacja jego najbardziej charakterystycznych stref roślinnych. Spotkania z ginącymi gatunkami zwierząt. Całość wzbogacona licznymi animacjami komputerowymi, między innymi lodowca, powstawania torfowisk i średniowiecznych grodów. Na nośniku DVD - film w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej.
  Cena:65.03PLN
 • Czarodziejski świat Łazienek

  film[92][23].jpg
  Film prezentuje unikalny kompleks parkowo-pałacowy, który w drugiej połowie XVIII wieku był rezydencją ostatniego Króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego. O bogatej historii Łazienek opowiada wieloletni gospodarz - profesor Marek Kwiatkowski, po wspaniałych obiektach klasycystycznej architektury rozrzuconych na terenie parku opowiada kustosz - pani Katarzyna Szrodt.
  Cena:68.03PLN
 • Czy zasypią nas śmieci?

  film[92][24].jpg
  Czas projekcji - 30 min Film porusza problem budowy, eksploatacji i rekultywacji wysypisk śmieci w Polsce. Ilość wytwarzanych w naszym kraju odpadów należy do jednej z największych w Europie. Film zwraca uwagę na rozwiązania techniczne i organizacyjne prowadzące do ograniczenia powstawania odpadów oraz na odzyskiwanie i powtórne wykorzystywanie materiałów z wysypisk.
  Cena:68.63PLN
 • Czysta energia

  film[92][25].jpg
  Czas projekcji - 30 min. Film pokazuje przykłady wykorzystywania w naszym kraju energii promieni słonecznych, biogazu, biomasy, energii geotermicznej, biopaliw, energii wiatru
  Cena:68.63PLN
 • Energia ogrodu, pola, lasu (ENERGOMENUSY)

  film[92][26].jpg
  Czas projekcji - 30 min. Energia odnawialna. Jak wykorzystać energię darowaną przez przyrodę? Wykorzystywanie odpadów gospodarki leśnej - zrębków drewna. Plantacje wierzby przemysłowej na wyspie Wolin.
  Cena:68.63PLN
 • Ewolucja

  film[41][5].jpg
  17 minut- TYLKO VHS Interesujące kompendium na temat rozwoju życia na Ziemi. Odznaczający się dużymi walorami edukacyjnymi program operuje niezwykle interesującym materiałem zdjęciowym i animacyjnym, który ilustruje przebieg ewolucji. Omawia genetyczne podstawy tego procesu. Opierając się na przykładach zaczerpniętych ze świata przyrody, przeprowadza porównanie pomiędzy metodami doboru sztucznego i naturalnego. Wyjaśnia również znaczenie innych czynników ewolucyjnych, takich jak mutacja i izolacja.
  Cena:65.63PLN
 • GDZIE KTO MIESZKA - Film DVD

  film[39].jpg
  GDZIE KTO MIESZKA? - 8 filmów po 4-5 min. (Pająk topik, Kret, Omółek, Szerszeń, Mali mieszkańcy jaskiń, Zwierzęta glebowe, Plankton, Mieszkańcy pustyni). Film pokazuje w jaki sposób organizmy zwierząt przystosowują się do życia w różnych środowiskach, nawet w ekstremalnych warunkach. W jaki sposób przystosował się do życia w wodzie pająk topik? Jak sobie radzi pod ziemią kret? Czy możliwe jest życie w mrocznych, całkowicie pozbawionych światła czeluściach jaskiń? Czy znajdziemy jakieś przejawy życia w rozpalonych piaskach pustyni?
  Cena:75.03PLN
 • Głębiny oceanów - Podwodna oaza

  film[92][28].jpg
  Czas projekcji - 40' We współczesnym świecie coraz rzadziej spotyka się miejsca, które są bezpieczną przystanią dla różnorodnych form życia. Jednym z takich miejsc jest Półwysep Kalifornijski - Baja California - wraz z wodami go oblewającymi.
  Cena:57.40PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com