Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Koła obrazkowo-wyrazowe nr 2501060

  SLOWA ANGIELSKIE .jpg
  Nauka angielskich wyrazów staje sie przyjemna i w niecodziennej formie. Obracajac kolem dzieci czytaja od 4 do 5 wyrazów nalezacych do jednej grupy (word family). W dolnej ramce pojawia sie obrazek, który utrwala znaczenie wyrazu. Komplet zawiera 37 róznych kól, co umozliwia jednoczesna prace z cala klasa. Poznane wyrazy mozna utrwalac zapisujac je w zeszycie slówek lub ukladajac z nimi zdania. Zawartość : 37 tekturowych kól z ruchomym srodkiem (sr. 16 cm) - kazde kolo zawiera 4-5 slów (róznych).
  Cena:169.00PLN
 • Puzzle - Zestaw 1 (Alfabet zwierzat)

  opakowanie_animal[1].jpg
  Zawiera 26 par puzzli z rysunkami zwierząt. Zestaw ten poza nazwami zwierząt uczy również alfabetu,gdyż nazwa każdego zwierzżtka odpowiada jednej literze alfabetu.
  Cena:87.50PLN
 • Puzzle - Zestaw 2 (Owoce i warzywa)

  opakowanie_fruits[1].jpg
  Zestaw zawiera 27 par puzzli z rysunkami warzyw i owoców. Dopasowując odpowiednie rysunki do wyrazów dziecko w szybki sposób opanuje nazwy popularnych warzyw i owoców.
  Cena:87.50PLN
 • Puzzle - Zestaw 3 (Liczby, kolory i kształty)

  opakowanie_numbers[1].jpg
  Zawiera 27 par puzzli. Zestaw ten składa się z trzech czesci. Pierwsza obejmuje liczby od 1 do10. Druga zawiera 6 nazw najbardziej popularnych kształtów. Trzecia czesc to 11 nazw kolorów.
  Cena:87.50PLN