Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Zestaw pozoracji ran I nr.R10042

  image043.jpg
  Wielokrotnie używalne rany i akcesoria do nich umożliwiają ćwiczenie zachowań pierwszej pomocy do danego urazu: bandażowanie, techniki unieruchomiania kończyn. Zestaw jest zapakowany w przenośną walizkę i zawiera: krwawiącą ranę (komplet ze zbiorniczkiem i pompką): złamanie otwarte kości piszczelowej, niekrwawiące rany: 12 ran naklejanych zdarć skóry i złamań otwartych do makijażu, rozpylacz w sprayu, 1 butelka koagulantu krwi do makijażu, 1 torebka krwi w proszku do 4,5 litra symulowanej krwi, 1 wosk, 1 torebka połamanych kawałków pleksi do symulowania ran ze szkłem, 4 kolory farb do makijażu: biała, niebieska, brązowa i czerwona, 1 torebka metylo celulozy do wzmocnienie krwi, 1 klej do przyklejania ran do ciała, 3 łopatki, 3 środki osłabiające mowę
  Cena:1489.00PLN
 • Zestaw pozoracji ran II nr. R10043

  image044.jpg
  Zestaw wzbogacony o ranę symulującą otwartą amputację, otwarte złamanie kości barkowej, otwarta ranę klatki piersiowej, rana postrzałowa dłoni, 24 naklejane rany. Pozostałe wyposażenie jak w R10042
  Cena:2598.00PLN
 • Zestaw pozoracji ran III nr. R10045

  image045.jpg
  Wyposażenie to jest odpowiednie do symulacji sytuacji katastrofy gdzie rany będą mogły być w pełni wykorzystane. Zestaw ten zawiera specjalne rany postrzałowe. Walizka ponadto zawiera: krwawiące rany (komplet ze zbiorniczkiem i pompką): 2 otwarte złamania kości barkowej, 2 otwarte złamania piszczela, niekrwawiące rany, 60 naklejanych ran z zestawem do makijażu, 1 paleta do makijażu, nożyczki, lusterko, wosk, 2 butelki koagulatu krwi, 3 paczki krwi w proszku, każda na 4,5 litra wody, 2 torebki połamanych kawałków pleksi do symulacji ran z udziałem szkła, 2 opakowania środka imitującego zabrudzenie, ponadto farbki, olejki, kawałki lateksu i wiele innych akcesorii do zwiększenia wiarygodności rany.
  Cena:2956.00PLN
 • Zestaw pozoracji ran IV nr. R10044

  Pozoracja_ran_r10044.jpg

  Największy z naszej oferty zestaw do pozoracji ran składający się z 95 części, wykorzystywany w armii Stanów Zjednoczonych. Podobnie jak wcześniejszy znakomicie nadają się do ćwiczeń sytuacji zaistniałych podczas katastrof. Zestaw oprócz większej ilości i rozmaitości ran krwawiących i naklejanych posiada także rany symulujące oparzenia i imitacje ran twarzowych. Ponadto w skład zestawu wchodzi rozszerzony komplet do makijażu.

  Cena:6800.00PLN
 • Zestaw pozoracji ran V nr.R10315

  pozoracje_ran_10315.jpg

  Zestaw zawiera obszerną kolekcję ran, w tym 7 ran krwawienia, 15 ran klejących; Pełna gama akcesoriów umożliwia zaprojektowanie 70 pojedynczych ran plus dodatkowe opcje makijażu do projektowania realistycznych scenariuszy.

  Cena:5445.00PLN
 • Fantom - zestaw 3 fantomów za wskaźnikami LED - Prestan

  FANTOM_DZIECKA.jpg

  Kolekcja manekinów szkoleniowych PRESTAN CPR zawiera fatomy: 1.dorosłego, 1.dziecko i 1.noworodka, wszystkie ze wskaźnikiem diodowym - LED Rate Monitor.

   

  Cena:2800.00PLN
 • fantom dorosłego ze wskaźnikiem - Prestan - NOWOŚĆ

  FANTOM_PRESTAN.jpg

  PRESTAN to idealny fantom ze wskaźnikiem diodowym do nauki RKO / AED, usuwania ciała obcego z dróg oddechowych.

  Cena:1180.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com