Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • El-Go Solar -Zestaw szkolny - podstawowy

  el-go-solar-8745-1.jpg

  Zestaw El-Go Solar - (kulkowy). Zestaw pozwalający na zapoznanie się z techniką fotowoltaiczną. Wyposażenie zestawu w typową baterię słoneczną o stosunkowo dużej mocy oraz w „superkondensator” – najnowocześniejszy aktualnie element akumulujący energię elektryczną – pozwala na budowę praktycznego układu realizującego funkcję elektrowni słonecznej (w odpowiedniej oczywiście skali). Zrozumienie zasady działania instalacji solarnej zbudowanej za pomocą zestawu, realizującej funkcje oświetleniowe (LED) lub mechaniczne (silnik elektryczny), pozwoli użytkownikowi na najbardziej efektywne wykorzystanie ogniw słonecznych w podobnych systemach funkcjonalnych. W instrukcji opisano również ekonomiczne aspekty związane z użyciem baterii słonecznych w naszych warunkach geograficznych.

  Cena:220.00PLN
 • Kompas szkolny nr.kat.150005-EDP

  4970000.jpg

  Kompas może służyć nie tylko do określania położenia i kierunku w którym powinniśmy iść ale także dzięki jego pomocy można określać wysokość przedmiotów terenowych , oraz odległość (np. szerokość rzeki) a także nachylenie stoku. Jest, więc bardzo przydatnym instrumentem, który w terenie stale będzie nam pomocny.

  Cena:35.80PLN
 • Elektromagnes ,,elektryczny" - NOWOŚĆ!! nr.art. 85595-VIC

  elektromag-resizer.aspx.jpg

  Duży demonstracyjny elektromagnes ,,elektryczny" na baterie ( nie ma w komplecie) Za pomocą włączika sterujemy pracą elektromagnesu i możemy demostrować szereg doświadczeń elektromagnetycznych.

  Cena:120.78PLN
 • Młody elektryk - zestaw 1. nr.art.89992-VIC ( 2494 )

  6145-0.jpg
  31 elementów (2 podstawki na żarówkę, 2 przełączniki, 1 silniczek elektryczny, 10 przewodów elektrycznych z wtyczkami, 2 podstawy na baterie, 4 łączniki przewodów, 4 podstawy do mocowania układów z pięcioma złączkami, 1 piankowy wiatraczek) instrukcja z schematami eksperymentów pudełko
  Cena:210.00PLN
 • Zestaw edukacyjny do montażu obwodów elektronicznych art.EL-GO1

  ELGO1..jpg
  Zestaw edukacyjny do montażu obwodów elektronicznych. Dzięki zastosowaniu połączeń magnetycznych budowa obwodów staje się łatwa i przyjemna. Nie trzeba używać lutownicy ani tworzyć plątaniny kabli. Połączenia powstają same w momencie zbliżania do siebie elementów i utrzymywane są siłami magnetycznymi.
  Cena:345.00PLN
 • Alternatywne źródła energii nr 2229245-CNX

  alternatywne 2.jpg
  Zawartość: Wiatrak, turbina hydrauliczna, kolektor słoneczny, podstawa do montażu, statyw, cztery różne, zamienne czujniki do pomiaru przepływu energii (dzwonek, siłomierz, lampa, czujnik ruchu).
  Cena:599.00PLN
 • Alternatywne źródła energii - zestaw NOWOŚĆ nr.4869.09

  ENERGIA.jpg
  Zestaw pozwala na przeprowadzanie eksperymentów z zakresu energii odnawialnej, takiej jak słoneczna, hydrauliczna i wiatrowa. Wszystkie elementy zestawu mogą być podłączone do ogniwa wodorkowego aby zrozumieć jak potencjał energii chemicznej może ulec konwersji na energię elektryczną.
  Cena:3699.00PLN
 • Eko bateria nr 3261

  Eko bateria-jpg.jpg
  ŁATWE DO NAUKI... ŁATWE DO WYKONANIA I PRZYSWOJENIA WIEDZY... Zestaw do samodzielnego wykonania BATERII EKOLOGICZNEJ . Aby zasilić żarówkę, zegarek lub uruchomić układ dźwiękowy, BATERIA EKOLOGICZNA korzysta z naturalnych materiałów, takich jak błoto, cytryny czy woda.
  Cena:88.00PLN
 • El-Go Elektronika zestaw ARDUINO Edu2 P2 ( uzupełnienie zestawu P1 )

  EL-GO-Zestaw-EDU.9120.jpg

  Kompletny zestaw edu2 składa się z dwóch pudełek P1 + P2 (P1 - zestaw podstawowy, P2 - uzupełnienie). Zakup pudełka P1 ma sens, ponieważ możliwe będzie wykonanie kilku najprostszych konstrukcji. Znacznie korzystniejszy jest zakup obu pudełek P1 i P2, ponieważ można będzie zrealizować wszystkie konstrukcje proponowane w instrukcji. Zakup samego pudełka P2 nie ma sensu, ponieważ niczego działającego nie uda się wykonać - TEN ZESTAW KUPUJE SIĘ TYLKO, JAK MAMY JUŻ ZESTAW P1

   

  Cena:289.00PLN
 • Elektronika - estaw Szkolny 1200 eksperymentow - obwody elektryczne nr.kat.8001

  1200.jpg
  W zestawie znajdziesz: silniki, przełączniki, źródła światła, moduły dźwiękowe, moduł radiowy MW i UKF, rezystory, rejestrator dźwięku i wyświetlacze cyfrowe. Na płycie montażowej, łatwo i całkowicie bezpiecznie, można zestawiać różne układy elektroniczne sterowane: magnesem, wodą, dotykiem, światłem i dźwiękiem. Ponad 1200 eksperymentów!
  Cena:296.00PLN
 • Elektronika - zestaw RADIO FM + 80 eksperymentów art.SEKFM

  sSekrety-elektroniki-radio-fm-80-eksperymentow.jpg
  Tajemniczy świat elektroniki! Rozwija inteligencję i zainteresowania małego elektryka. Pozwala podróżować po świecie nauki. Daje możliwość budowania własnych urządzeń elektronicznych w tym wariancie również radio.
  Cena:156.00PLN
 • Elektronika - zestaw Szkolny 500 eksperymentow - obwody elektryczne nr.kat.8002

  500.jpg
  Pozwala budować własne urządzenia elektroniczne. W czasie zabawy poznasz działanie silnika, przełączników, źródeł dźwięku i światła. Rozwija twoją inteligencję i zainteresowania . Pozwala podróżować po świecie nauki. Instrukcja w języku polskim wewnątrz opakowania. Zabawka dla dzieci powyżej 6 lat. Wymagane 4 baterie AA ( nie dołączone)
  Cena:256.00PLN