Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • BIOLOGIA. PLANSZE INTERAKTYWNE . SZKOŁA PODSTAWOWA - Licencja 3-stanowiskowa na pendrivie nr.178501

  Biologia.jpg

  Plansze interaktywne to doskonały sposób na zainteresowanie uczniów tematem lekcji. Idealne narzędzie do wprowadzania nowego materiału i wyjaśniania trudniejszych treści, a także znakomite wsparcie podczas powtórek. Są przeznaczone do pracy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej lub rzutnika.

  Cena:249.00PLN
 • Historia. Multimedialna encyklopedia nr art. 18058-PW

  4[1].jpg

  Publikacja multimedialna na 1xCD-ROM Encyklopedia stanowi kompletny zbiór przydatnych informacji z dziedziny historii i nauk pokrewnych.

  Cena:199.78PLN
 • Język polski. Plansze interaktywne , Szkoła Podstawowa - Licencja 3-stanowiskowa - program na PENDRIVIE art.0090-SIP

  JeZYK POLSKI.jpg

  Nasze programy edukacyjne są zgodne z wymaganiami MEN. Plansze interaktywne do języka polskiego dla szkół podstawowych to: - Ponad 300 zdjęć i reprodukcji wzbogacających zagadnienia poruszone w 40 tematach. - Nagrania tekstów literackich w interpretacji głosowej znanych aktorów. - Wykłady wideo językoznawcy dr Agaty Hąci na temat poprawności językowej

  Cena:249.00PLN
 • Matematyka, fizyka, chemia, informatyka. Multimedialna encyklopedia art. 18061-PW

  7.jpg

  Publikacja multimedialna na 1xCD-ROM Encyklopedia stanowi kompletny zbiór przydatnych informacji z zakresu matematyki, chemii, fizyki i informatyki.

  Cena:99.00PLN
 • Polska! To lubię - program komputerowy 7-10 lat nr.22233-EIS

  Polska.-To-lubie-1024x802.jpg

  Kompletny zestaw pomocy dydaktycznych do edukacji społecznej dla nauczycieli wczesnoszkolnych, który zawiera m. in.:
  - scenariusze zajęć na 3 lata nauki,
  - 30 gier i zabaw na tablice multimedialne,
  - karty pracy,
  - kontury mapy i godła do odrysowywania,
  - blisko 70 animowanych piosenek i wierszy.

  Cena:490.00PLN
 • Professor Why™ Chemia - 55 doświadczeń - Chemia 1 i Chemia 2 - gra komputerowa nr WHY

  Professor WHY Chemia -7.jpg

  Professor Why™ Chemia (Ekskluzywne wydanie Chemii zawiera wszystkie 55 doświadczeń z obu części gry Chemia 1 oraz Chemia 2) Pełna wersja gry zawierająca aż 55 doświadczeń. W ekskluzywnym pudełku znajdziesz płytę DVD, kod aktywacyjny, zestaw edu-kart oraz oryginalny breloczek. Professor Why™ Chemia to świetne uzupełnienie wiedzy chemicznej. Technologia Rozszerzonej Rzeczywistości (Augmented Reality) łączy świat cyfrowy z obrazem rzeczywistym i sprawia, że każdy grający może poczuć się jak prawdziwy naukowiec. Aby grać w trybie Augmented Reality potrzebujemy komputera i kamery internetowej. Zbieramy punkty, by wypełnić misję, rywalizujemy i dobrze się bawimy. Chemia to nauka ściśle fajna - przekonaj się sam!

  Cena:169.00PLN
 • Projektor multimedialny ViewSonic PA503

  viewsonic-pa503w.png

  Jasność źródła światła: 3600 ANSI lm
  Rozdzielczość: 1.280 x 800 (WXGA)
  Technologia: DLP
  Typ projektora: Biznes i edukacja
  Żywotność źródła światła: 5000 / 15000 (Tryb normalny / Tryb SuperEco)

  Cena:1890.00PLN
 • Lekcjotek - Język Polski - Szkoła Podstawowa Kl. 4-6 art. SPJP-DOM

  lekcjotek-polski.jpg

  Lekcjotek@ JĘZYK POLSKI to m.in.:
  • 20 tematów (każdy z 4 zasobami),
  • około 50 animacji i ilustracji,
  • około 30 symulacji, ćwiczeń interaktywnych, pokazów slajdów,
  • filmy instruktażowe (np. obsługa tablicy interaktywnej, praca z programem),
  • pomysły na lekcję w formie drukowanej (książeczka zawierająca opisy zasobów i propozycje ich wykorzystania) oraz w formacie PDF – umieszczone w aplikacji.

  Cena:249.00PLN
 • Socrates: - 101 Prostych Ćwiczeń nr art. - 001-TEH

  socrates_101_prostych_cwiczen_pudelko.jpg
  Programy z serii Socrates, zostały opracowane z myślą o dzieciach, w wieku od 3 do 12 lat. Celem było przygotowanie programów, które łączą w sobie zabawę i elementy edukacyjne. Dzięki współpracy pedagogów i wychowawców, udało się to z powodzeniem zrealizować.
  Cena:49.00PLN
 • Socrates: - 102 Ciekawe Zadania nr art. - 002-TEH

  socrates_102_ciekawe_zadania_pudelko.jpg
  Programy z serii Socrates, zostały opracowane z myślą o dzieciach, w wieku od 3 do 12 lat. Celem było przygotowanie programów, które łączą w sobie zabawę i elementy edukacyjne. Dzięki współpracy pedagogów i wychowawców, udało się to z powodzeniem zrealizować.
  Cena:49.00PLN
 • Socrates: 101 prostych ćwiczeń nr.art.180049

  sokrates3-5[1].jpg
  Programy edukacyjne z serii Socrates, zostały opracowane z myślą o dzieciach, w wieku od 3 do 12 lat.Pierwsza część serii, "Socrates 101 prostych ćwiczeń" - przeznaczona jest dla najmłodszych użytkowników komputera. Każdy maluch ma możliwość odkrywania i poznawania tego, co jest dla niego tajemnicze i fascynujące, a więc świat, który go otacza. W programie dzieci mają okazję nauczyć się rozpoznawania podstawowych kształtów, kolorów i dźwięków. Elementy te wkomponowane w różnego rodzaju zgadywanki, puzzle i labirynty, sprawiają, że nauka staje się dla dziecka doskonałą przygodą i zabawą.
  Cena:49.00PLN
 • Socrates: 102 ciekawe zadania nr.art.180050

  sokrates102[1][1].jpg
  Druga część - "102 ciekawe zadania", skierowana jest do dzieci, w wieku od 5 do 8 lat.Poprzez odpowiednio opracowane zabawy i ćwiczenia, dzieci doskonalą umiejętności czytania, pisania i liczenia. Wyrabiają w sobie zdolności rozumienia pojęć, umiejętności postrzegania i kojarzenia. Ponad 100 ciekawie skonstruowanych lekcji, a także wiele interesujących łamigłówek i zadań, mają na celu zachęcenie dzieci do głębszego odkrywania i zdobywania wiedzy.
  Cena:49.00PLN