Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Zestaw do termodynamiki nr 03441

  termodynamika2.jpg

  Zestaw walizkowy stworzony z myślą o wprowadzeniu podstaw z zakresu termodynamiki i ciepła, poprzez praktyczne sprawdzenie teorii i praw rządzących w naturze. Pozwala zrozumieć i utrwalić tę gałąź fizyki czyniąc zajęcia interesującymi oraz łatwiej przyswajalnymi przez uczniów.

  Cena:2399.00PLN
 • Ława optyczna (1,95 m), kompletny zestaw nr 1172013-CTX

  img_LAWA_OPTYCZNA_1172013_1--www_1000.jpg

  Wytrzymała ława optyczna,
  Z jasnym 3-watowym oświetleniem LED
  Z wysokiej jakości soczewkami i metalowymi przesłonami / szczelinami
  W jakości LabGear®
  Wymiary:

  1950 mm (długość ławy opt.)

  Cena:1799.00PLN
 • Laboratorium mobilne ( na zamówienie - okres oczekiwania do 90 dni ) nr. 4900.00

  labolat.jpg
  Warunkiem uruchomienia zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości 30000 zł brutto. ( Na podstawie Faktury VAT PROFORMA ) Pozostałą kwotę do zapłaty zamawiający zobowiązuje się uiścić w ciągu 14 dni od zrealizowania dostawy przez dostawcę. Dostawa zostanie zrealizowana w ciągu 60 dni od wpłaty zaliczki przez zamawiającego. Po wpłacie zaliczki zamawiający wskaże adres dostawy wraz podaniem danych kontaktowych osoby odbierającej przedmiot zamówienia. Transport gratis. UWAGA : LABORATORIUM MOBILNE ZDOBYŁO NAGRODĘ : WORLDDIDAC 2010 Laboratorium mobilne to samodzielne, niezależne stanowisko przeznaczone do przeprowadzania doświadczeń w każdym otoczeniu, nawet tam, gdzie brakuje odpowiednio wyposażonej pracowni. Idealne do prowadzenia zajęć i pokazów nie tylko w dowolnej sali ale i w plenerze!
  Cena:45218.50PLN
 • Zestaw optyczny & LED Light Box nr 48227 -COM

  Optyka 1 48227.jpg
  Optyka - światło to kompleksowy zestaw, który zawiera oświetlacz z 3 rodzajami światła , ( dostępne w każdej belki podwójne kolorach - biały lub czerwony) , szereg obiektywów i pryzmatów, notatki nauczyciela i dla 9 uczniów kart pracy.Zestaw jest idealnym dodatkiem do zaawansowanego studium światła i optyki z eksperymentów pokazują załamanie i odbicie przy różnych kształtach pryzmatów i soczewek, rozszczepienie światła w kolorach tęczy, jak wewnętrzne odbicie jest stosowany w kablach światłowodowych i odpowiednich soczewek użyć do skorygowania długą i krótką .
  Cena:456.00PLN
 • Magnetyzm- zestaw szkolny nr.kat.4867.19

  MAGNETYZM.jpg

  Zestaw do magnetyzmu składa się z dużych, kolorowych, łatwych do obserwacji elementów mieszczących się w plastikowej walizce wyściełanej gąbką. Przeprowadzenie ćwiczenia jest szybkie i łatwe. Zestaw pozwala na obserwacje rozkładu linii pola magnetycznego (na płaszczyźnie oraz w trzech wymiarach), obserwację oddziaływania dipoli magnetycznych, a także na obserwowanie opóźnienia w spadaniu magnesu nasuniętego na aluminiową rurę (wywołanego prądami wirowymi Foucaulta). W ciągu kilku minut uczniowie i ich nauczyciele mogą przeprowadzić wiele eksperymentów.

  Cena:2871.20PLN
 • Pompa próżniowa - stanowisko do doświadczeń z próżnią - komplet nr 1040045-CXT

  jpg-10.jpg

  Kompletny zestaw do doświadczeń z próżnią

  Pompa próżniowa z kloszem 

  Cena:3269.00PLN
 • Młody elektryk - zestaw 1. nr.art.89992-VIC ( 2494 )

  6145-0.jpg
  31 elementów (2 podstawki na żarówkę, 2 przełączniki, 1 silniczek elektryczny, 10 przewodów elektrycznych z wtyczkami, 2 podstawy na baterie, 4 łączniki przewodów, 4 podstawy do mocowania układów z pięcioma złączkami, 1 piankowy wiatraczek) instrukcja z schematami eksperymentów pudełko
  Cena:210.00PLN
 • Pompa próżniowa zwężem i manometrem nr.TWA1-BRAS

  pompa.jpg
  Pompy próżniowe to pompy łopatkowe jednostopniowe ze smarowaniem olejowym. Służą one do tworzenia podciśnienia w szczelnych zbiornikach/układach, poprzez "wysysanie" znajdujących się w nich gazów
  Cena:878.00PLN
 • Zestaw edukacyjny do montażu obwodów elektronicznych art.EL-GO1

  ELGO1..jpg
  Zestaw edukacyjny do montażu obwodów elektronicznych. Dzięki zastosowaniu połączeń magnetycznych budowa obwodów staje się łatwa i przyjemna. Nie trzeba używać lutownicy ani tworzyć plątaniny kabli. Połączenia powstają same w momencie zbliżania do siebie elementów i utrzymywane są siłami magnetycznymi.
  Cena:345.00PLN
 • Elektryczność i Magnetyzm - Zestaw 1 - SONDA A

  sonda.jpg
  SONDa Fizyka Elektryczność i Magnetyzm Zestaw 1 jest zestawem analityczno-pomiarowym, który opracowano przy ścisłej współpracy pwn.pl oraz Instytutu Elektrotechniki Oddziału Metrologii i Automatyki METROL w Zielonej Górze. Ogromny wpływ na wysoką jakość naszego produktu ma fakt, iż w prace nad nim zaangażowani są aktywni dydaktycy, teoretycy nauczania, inżynierowie i informatycy.
  Cena:6000.00PLN
 • Alternatywne źródła energii nr 2229245-CNX

  alternatywne 2.jpg
  Zawartość: Wiatrak, turbina hydrauliczna, kolektor słoneczny, podstawa do montażu, statyw, cztery różne, zamienne czujniki do pomiaru przepływu energii (dzwonek, siłomierz, lampa, czujnik ruchu).
  Cena:599.00PLN
 • Alternatywne źródła energii - zestaw NOWOŚĆ nr.4869.09

  ENERGIA.jpg
  Zestaw pozwala na przeprowadzanie eksperymentów z zakresu energii odnawialnej, takiej jak słoneczna, hydrauliczna i wiatrowa. Wszystkie elementy zestawu mogą być podłączone do ogniwa wodorkowego aby zrozumieć jak potencjał energii chemicznej może ulec konwersji na energię elektryczną.
  Cena:3699.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com