Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • ABSOLWENT - Działam skutecznie(licencja 10 stanowisk)

  ds.jpg
  ABSOLWENT - to multimedialny poradnik dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz wszystkich, którzy chcą lepiej poznać siebie i dzięki temu podnieść skuteczność swojego działania i przyszłej pracy.
  Cena:495.00PLN
 • ABSOLWENT - SUPLEMENT(licencja 10 stanowisk)

  su.jpg
  ABSOLWENT - SUPLEMENT, to 4 część serii obejmującej zagadnienia związane z szukaniem pracy (część I), uruchamianiem działalności gospodarczej (część II) i skutecznym działaniem na rynku pracy (część III).Program "dopełnia" serię ABSOLWENT tematami, które nie zmieściły się w formule dotychczasowych części, a są potrzebne z punktu widzenia realizacji podstawy programowej.
  Cena:496.00PLN
 • ABSOLWENT - Szukam pracy . (licencja 10 stanowisk)

  sp.jpg
  ABSOLWENT- Szukam pracy to multimedialny poradnik dla wszystkich szukających pracy, ze szczególnym uwzględnieniem absolwentów uczelni i szkół średnich starających się o tzw. pierwszą pracę. Poradnik w sposób kompleksowy omawia wszystkie etapy związane z szukaniem pracy
  Cena:495.00PLN
 • ABSOLWENT - Zakładam firmę. (Licencja 10 stanowisk) nr.FIRM10

  zf.jpg
  ABSOLWENT - Zakładam firmę to poradnik dla osób zamierzających podjąć własną działalność gospodarczą W atrakcyjny sposób pokazujemy na przykładzie gospodarstwa domowego czym jest prowadzenie działalności gospodarczej. Analizujemy różne formalno-prawne formy takiej działalności Omawiamy kolejne kroki w procesie rejestracji i uruchamiania własnej firmy.
  Cena:495.00PLN