Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 REGULAMIN KORZYSTANIA ZE SKLEPU INTERNETOWEGO POMOCESZKOLNE.PL

Uwaga!

Z uwagi na niestabilność i ciągłe zmiany w Polskim prawie -   praktycznie co tydzień trzeba by zmieniać regulamin - co jest kompletnie niemożliwe. Zmiany nanosimy możliwie najszybciej i oferujemy klientom współpracę zgodnie z obowiązującym  Polskim prawem - regulamin jest w ciągłej w aktualizacji, aby wyeliminować niedozwolone  klauzule.

Z dniem 25/12/2014 ulega zmianie Regulamin Sprzedaży. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się ze zmianami : poniżej plik do pobrania w PDF

Ważne:

 - dla Szkół i Placówek Oświatowych , wystawiamy Faktury z terminem płatności na przelew 14 dni  i wysyłamy rezem z towarem lub wcześniej na e-mail.


- dla Firm i osob prywatnych  - jedyna forma płatnosci , to przedpłata do zamówienia : po złożeniu zamówienia przysyłamy dokument z potwierdzonym zamówieniem i kontem do wpłaty. Po zaksięgowaniu wpłaty - wysyłamy towar na adres podany w zamówieniu.