Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Baw się bezpiecznie i działaj rozsądnie - zestaw plansz. nr. kat. 225

  225.jpg

  Przeznaczenie pomocy: · szkoła podstawowa - kształcenie zintegrowane, godzina wychowawcza w klasach IV-VI. Cel pomocy: · kształtowanie umiejętności przewidywania skutków niewłaściwych zachowań; · wdrażanie do dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie własne i innych; · kształtowanie nawyków i postaw podnoszących bezpieczeństwo własne i innych; · podniesienie świadomości nt. istniejących zagrożeń; · wdrażanie do przestrzegania przepisów i regulaminów obowiązujących w miejscu pobytu; · wdrażanie do potrzeby znajomości numerów alarmowych; · kształtowanie umiejętności wzywania pomocy.

  Cena:348.00PLN
 • Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, Program edukacyjny - licencja na 20 Komputerów nr DIDABRD

  Bezpiecztenstwo_v_ruchu_drogowym.jpg

  Program edukacyjny dla uczniów szkoły podstawowej, na 20 stanowisk komputerowych.Przy jej pomocy uczniowie poznają zasady bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz różne, konkretne sytuacje w ruchu drogowym, z jakimi mogą się spotkać w codziennym życiu, łącznie z zagadnieniem bezpiecznej drogi do szkoły i zasadami udzielania pierwszej pomocy.

  Cena:499.00PLN
 • Brawo, Ewa! Radzimy sobie w trudnych sytuacjach - historyjki obrazkowe nr. 200-5010

  jpg.Historyjki.jpg

  Zawartość:
  12 historyjek po 5-7 kart każda,
  łącznie 70 kart z grubej, laminowanej tektury,
  wymiar karty 9 x 9 cm,
  instrukcja.

  Cena:118.00PLN
 • Budowa cieni duża - nr.kat 210003

  budowa-cieni-duza.jpg
  Pomoc edukacyjna, która w 2004 r. zdobyła I miejsce w rankingu zabawek edukacyjnych na rynku Niemieckim. Wyobraź sobie że oryginalna budowla znika. Jedynie linie – cienie przypominają nam co było zbudowane. Spróbuj zrekonstruować budynek używając jedynie cieni (zewnętrznych obrysów) budynku jako przewodników.
  Cena:578.00PLN
 • Budowa cieni mała - nr.kat. 210004

  budowa-cieni-mala.jpg
  udowa cieni mała w roku 2008 dostała medal XIII Targów Edukacyjnych w Kielcach. Dziecko musi ułożyć klocki na podstawie kształtów jakie są na kartach ze wzorami tak, aby rzucany przez klocek cień był zgodny z umieszczonym na wzorze. Wielkość cieni ma takie same wymiary, są w takiej samej skali, jak formy, które trzeba ułożyć, więc dziecko może szybko sprawdzić prawidłowość swojego postępowania.
  Cena:215.00PLN
 • Bączek nr. kat. 12001

  baczek1.jpg
  Bączek można wykorzystać na wiele sposobów. Mogą się nim bawić małe dzieci, które umieszczają bączek na środku planszy i zakręcają nim, a potem sterując odpowiednio planszą próbują umieścić bączek w zatoczce. Kolejność zatoczek zależy od ich fantazji. Można iść po kolei począwszy od 1 do 10 lub kierować bączek po przekątnej.
  Cena:89.00PLN
 • Bądź odważny - historyjki obrazkowe nr.kat.200-5020

  odwaga1..jpg
  Dzieci boją się, czy to ciemności, czy burzy, małych lub wielkich zwierząt. My dorośli powinniśmy nauczyć dzieci, jak pokonać strach lub jak nauczyć się żyć z lękiem. Zestaw 7 historyjek obrazuje typowe dziecięce lęki. Wykorzystanie kolorowych obrazków ułatwi rozmowę z dzieckiem - mówienie o lęku jest jednym z najważniejszych sposobów jego przezwyciężania
  Cena:118.00PLN
 • Będę przedszkolakiem - adaptacja dziecka do przedszkola - plansze 12 szt. 50x35cm w teczce. nr art.244-BRP

  kat_244[1].jpg
  Pomoc przeznaczona jest do wychowania przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego. Wybrane treści programowe są zgodne z rozporządzeniem MEN - z dnia 23 grudnia 2008 r. - w sprawie podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz kształcenia ogólnego w poszczególnych typach szkół
  Cena:468.00PLN
 • Chrząszcz Szczepan – sz, ż/rz, cz, dż i Pszczółki Tuptusie – t, d - 2 GRY . nr 8994-KML

  CHRZASZCZ SZCEPAN PSZCZOLKI TUPTUSIE.jpg
  Chrząszcz Szczepan -Gra przeznaczona do ćwiczeń poprawnej artykulacji głosek sz, ż/rz, cz, dż (nagłos, śródgłos, wygłos) . Pszczółki Tuptusie – t, d (nagłos, śródgłos, wygłos) . Gra przeznaczona jest do ćwiczeń głosek t, d (nagłos, śródgłos, wygłos). Grać może od 2 do 4 raczy.
  Cena:49.00PLN
 • Cyfrowy korektor mowy - terapia jąkania art.CKM-DOM

  CYFROWY.jpg
  Idea działania korektorów mowy eduSensus opiera się na teorii przetwarzania mowy. Zakłada ona, że osoba mówiąca słyszy swoją własną wypowiedź odpowiednio zmodyfikowaną, gdyż informacja o wyartykułowanych dźwiękach powraca do mózgu poprzez sześć kanałów zwrotnych (trzy lewe i trzy prawe) dzięki przewodnictwu powietrznemu, kostnemu i tkankowemu.
  Cena:1999.00PLN
 • Czas i rytmy przyrody nr.kat.101

  czas i rytmy 2.jpg
  Plansza dwustronna 160x120cm.Zalaminowana ,oprawiona w drewniane półwałki i przygotowana do zawieszenia.
  Cena:242.00PLN
 • Dmuchane lotto 1. nr art.2006-GON

  lotto-36768285.jpg
  Doskonała gra logopedyczna, która dając dzieciom wiele radości pozwala ćwiczyć kontrolowanie oddechu. Gra składa się z podstawy z otworami oraz kart z obrazkami, odpowiadającym obrazkom w podstawie. Zadaniem dziecka jest przedmuchiwać piłeczkę i przemieszczać na planszy. Każde nowe pole oznaczane jest żetonem na karcie. Instrukcja prezentuje dwa warianty gry.
  Cena:139.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com