Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Gotowy Do Szkoły 2 - Ćwiczę umysł nr. 26002-AVA

  gotowy22-do-szkoly-1.jpg

  Ponad 50 ćwiczeń dla dzieci w wieku 5-7 lat!

  - Nauka myślenia i podejmowania decyzji
  - Przygotowanie do poznawania wiedzy
  - Rozwój zdolności i umiejętności

  Przyjaciele z telewizji - Kajtek i Gilbert zapraszają do zabawy dla bystrzaków.

  Cena:59.00PLN
 • Gry i zabawy - pakiet 4 gier nr 5569

  Gry i zabawy.jpg
  Gry i Zabawy Dla Dzieci to pakiet zręcznościowo-logicznych gier dla najmłodszych. W skład pakietu wchodzą: Robin Hood , Piotruś Pan , Podruże Guliwera , Księga Dżungli
  Cena:119.00PLN
 • Jąkanie - trening płynnej wymowy. nr art.18011-PW

  JAKANIE.jpg
  Nowoczesny program edukacyjny do ćwiczenia płynnej wymowy, przeznaczony dla dzieci w wieku 5-12 lat. Program składa się z multimedialnych ćwiczeń, w ramach których w formie zabaw i gier dziecko steruje głosem akcją na ekranie.
  Cena:134.00PLN
 • Kolorowy świat - ,,DOMISIE" gra bez przemocy. nr art.TLD

  Domisie-kolorowy-swiat-PC-MAC,images_big,27,5907589162035[2].jpg
  Gra oparta na przygodach DOMISI - bohaterów znanych wszystkim dzieciom z dobranocki emitowanej w TVP1. Tematem przewodnim jest tu nauka kolorów i podstawowych figur geometrycznych. Schemat gry jest oparty o specjalną mapę, dzięki której dziecko może odwiedzać swoich ulubionych bohaterów z bajki i rozwiązywać przygotowane przez nich zadania.
  Cena:56.00PLN
 • Literki Cyferki - PROGRAM 4-7 Lat nr 26003

  literki-cyferki-1.jpg

  Przygotowany we współpracy z pedagogami zbiór gier matematycznio-językowych. Gry uczące czytać i liczyć przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat. Gry uczą znajomości liter, cyfr, liczb i wyrazów. Kształtują umiejętność liczenia oraz rozumienia słyszanego i czytanego tekstu. Bawiąc rozwijają wiedzę i umiejętności potrzebne w edukacji wczesnoszkolnej.

  Cena:69.00PLN
 • Literki i cyferki program 4-7 lat nr 26000-AVL

  literki-cyferki-2.jpg

  Przygotowany we współpracy z pedagogami zbiór gier matematycznio-językowych. Gry uczące czytać i liczyć przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat. Gry uczą znajomości liter, cyfr, liczb i wyrazów. Kształtują umiejętność liczenia oraz rozumienia słyszanego i czytanego tekstu. Bawiąc rozwijają wiedzę i umiejętności potrzebne w edukacji wczesnoszkolnej.

  Literki cyferki, to gry uczące czytać i liczyć:
  - Bawią wesołymi grami z literami i liczbami
  - Uczą liter, liczb, rozumienia słów
  - Rozwijają wiedzę i umiejętności szkolne

  Cena:59.00PLN
 • Logopedia 2.0 - pakiet podstawowy nr LOG5

  Logopedia-2-0-pakiet-podstawowy-137_2.jpg
  W Pakiecie podstawowym znajdują się Aplikacja logopedy - funkcjonalne narzędzie z wbudowanym modułem diagnostycznym. Tym, co niepodważalnie wyróżnia produkt spośród innych jest tzw. czystość fonetyczna materiału językowego
  Cena:1850.00PLN
 • Logopedia wersja rozszerzona - z aplikacją terapeuty. art.LOROZ-PW

  edu.jpg
  Eduterapeutica logopedia wersja rozszerzona to najnowszy dostępny na rynku, komputerowy program terapeutyczny do pracy z dziećmi wykazującymi zaburzenia rozwoju mowy .Program terapeutyczny 2010 roku ! . Trwałe i praktyczne narzędzie pracy nauczycieli i terapeutów - program umożliwia wieloletnie użytkowanie w edukacji uczniów z różnych klas i roczników.
  Cena:3499.00PLN
 • Logopedyczne Zabawy. Część I - SZ, Ż, CZ, DŻ cz.1. art.LZ1-KML

  Logopedyczne_Zabawy cz.1_4d4a9c650c9c0.jpg
  PODPISZ I POWIEDZ – ćwiczenia zawarte w programie MULTIMEDIALNYM są pomocne szczególnie przy utrwalaniu głoski w wyrazach (w różnych pozycjach). Program polecany jest dla dzieci posiadających umiejętność czytania. Zadanie dziecka polega na wybieraniu kolejnych liter i układaniu podpisu do pokazanego na ekranie obrazka. Litery układa się przy pomocy kursora myszy (metodą „przeciągnij i upuść”).
  Cena:156.00PLN
 • Logopedyczne Zabawy. Część II - S, Z, C, DZ. art.LZ2-KML

  Logopedyczne_Zabawy cz.2_4d4a9c6c0633b.jpg
  PODPISZ I POWIEDZ – ćwiczenia zawarte w programie są pomocne szczególnie przy utrwalaniu głoski w wyrazach (w różnych pozycjach). Program polecany jest dla dzieci posiadających umiejętność czytania. Zadanie dziecka polega na wybieraniu kolejnych liter i układaniu podpisu do pokazanego na ekranie obrazka. Litery układa się przy pomocy kursora myszy (metodą „przeciągnij i upuść”).
  Cena:156.00PLN
 • Logopedyczne Zabawy. Część IV - J, L, R. art.LZ4-KML

  Logopedyczne_Zababawy cz.4_4d4a9c7cc9365.jpg
  Multimedialne Pakiety Logopedyczne powstały z myślą o dzieciach, które mają wady wymowy. Pakiety przeznaczone są dla dzieci w wieku 4-9 lat. Ćwiczenia zawarte w pakiecie wspomagają terapię logopedyczną i ćwiczą wymowę tych głosek u dzieci pod kierunkiem logopedy. Zestaw 6 multimedialnych programów komputerowych - program ma na celu usprawnianie wymowy głosek j, l, r oraz różnicowanie ich.
  Cena:156.00PLN
 • Logopedyczne Zabawy. Część V - MOWA BEZDŹWIĘCZNA. art.LZ5-KML

  Logopedyczne_Zabawy cz.5_4d53ede10926a.jpg
  PODPISZ I POWIEDZ - ćwiczenia zawarte w programie są pomocne przy utrwalaniu głoski w wyrazach (w różnych pozycjach). Zadaniem dziecka jest wybieranie kolejnych liter i układanie podpisu do pokazanego na ekranie obrazka. Litery układa się przy pomocy kursora myszy (metodą „przeciągnij i upuść").
  Cena:156.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com