Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Chusta - ,,spadochron" 6m - 16 uchwytów .nr.kat. 3197

  4709-0.jpg

  Kolorowe i lekkie spadochrony pozwalają organizować wiele zabaw integrujących grupę. Wielką chustę można podrzucać, można się pod nią chować, można być na niej zakręconym i odkręconym, można po niej przetaczać przedmioty ku sobie. Wspaniały przyrząd do ćwiczeń tak ciała, jak i ducha. Proponowane spadochrony posiadają określoną ilość ochwytów. Spadochrony dostępne w 3 rozmiarach.

  Cena:299.00»99.00PLN
 • Roboty z klocków - JIMU Box x11 nr 1TJM123

  jimu-box.1png-1.png

  Jimu Box to podstawowy zestaw edukacyjnej serii robotów Jimu, który wprowadzi dzieci z klas 1-3 szkoły podstawowej w świat programowania. Podczas jednej lekcji można zbudować robota, zaprogramować go i pobawić się nim. Dzięki specjalnie dobranym sześciu modelom oraz interaktywnej instrukcji 3D w zaledwie 15 minut można przystąpić do realizacji scenariuszy zajęć Jimu

  JIMU BOX to najnowszy zestaw klocków do budowy interaktywnych robotów z rodziny JIMU. Zaprojektowany do nauki programowania w szkołach podstawowych, zawiera 6 prostych modeli, które każdy zbuduje i zaprogramuje w czasie trwania jednej lekcji. Moduł bluetooth i ogólna dostęność aplikacji JIMU sprawiają, żę JIMU BOX sprawdzi się w każdej szkole podstawowej!

  JIMU może być zarówno zwierzakiem, samochodem jak i wszystkim innym co tylko przyjdzie Państwu do głowy. Wystarczy usiąść z dzieckiem do zestawu, puścić wodze wyobraźni i zacząć zabawę z JIMU.

  Cena:3500.00PLN
 • SUDOKU - gra do nauki logicznego myślenia nr.kat. 30019-LIO

  SUDOKU30019[1].jpg

  Doskonała gra , ćwiczy myślenie i logiczne rozumowanie.Poprzez grę poprawia się pamięć i wyostrza spostrzegawczość. Należy tak poukladać cyfry aby w kolumnie , wierszu i małym kwadracie każda cyfra od 1 - 9 wystąpiła tylko raz. Ukladanka wykonana z drzewa o rozmiarach: 30x30x2cm.

  Cena:139.00»69.00PLN
 • Kostiumy ,,Gospodarstwo" - w zestawie 4 szt. ( rozmiar dla 3 - 7 lat ) + płyta CD do przedstawienia. nr art. 66010-AK NOWOŚĆ !!!

  kostium1.[1].jpg
  Komplet 4 kostiumów ( rozmiar dla 3-7 lat ) + płyta CD audio z pełnym nagraniem ścieżki dźwiękowej do przedstawienia teatralnego ( w różnych językach - w tym j. polski ) .Cd zawiera książeczkę z dialogami 2 bajek. Zawiera kostiumy następujących zwierząt: krowa , kogut , pies i kaczor. UWAGA: Płyta i książeczka z j.polskim będzie dostępna od 15 grudnia. Wcześniejsze zamówienia będą realizowane na bieżąco a brakującą ,,polską” płytę oczywiście doślemy.
  Cena:199.00PLN
 • Pacynki - postacie zwierząt + CD z 2 bajkami ,,Małpka Czarodziejka" i Glos Koguta" nr art..65002-AK

  PacynkiENVASE2ok[2].jpg
  Zawartość zestawu: 8 pacynek zwierząt wielkości 20cm każda,+ płyta CD audio z pelnym magraniem ścierżki dźwiękowej( muzyka i głos ) do przedstawienia teatralnego 2 bajek. CD zawiera książeczkę z dialogami do 2 bajek ( w różnych językach - w tym j. polski ). Płyta pozwala nauczycielowi na przedstawienie baśni bez potrzeby opowiadania jej, wystarczy tylko odtworzyć CD i poruszać pacynkami stosując się do scenariusza książeczki !! . To takie łatwa i praktyczne
  Cena:215.00PLN
 • Pacynki - postacie z bajek + CD z 2 bajkami ,,Czerwony Kapturek" i ,,Trzy Świnki" nr art. 65001-AK

  pac1.[3].jpg
  Zawartość zestawu:8 pacynek zwierząt wielkości 20cm każda,+ płyta CD audio z pelnym magraniem ścierżki dźwiękowej( muzyka i głos ) do przedstawienia teatralnego 2 bajek. CD zawiera książeczkę z dialogami do 2 bajek ( w różnych językach - w tym j. polski ). Płyta pozwala nauczycielowi na przedstawienie baśni bez potrzeby opowiadania jej, wystarczy tylko odtworzyć CD i poruszać pacynkami stosując się do scenariusza książeczki !! . To takie łatwa i praktyczne
  Cena:199.00PLN
 • Magnetyczne liczmany i cyfry drewniane - ,,jablko" 140 szt. nr. 52456-AK

  52456MAN[1].jpg

  Atrakcyjne i kolorowe elementy zachęcają dzieci do liczenia. Zilustrowane zbiory lub działania można podpinać za pomocą cyfr i znaków. Wszystkie elementy wykonane są z grubej sklejki, a po podklejeniu magnesami ( są w komplecie ) można wykorzystać do demonstracji i ćwiczeń na tablicy.

  Cena:299.00»199.00PLN
 • Chusta - ,,spadochron" 3,6m - 12 uchwytów. nr.kat.3196

  4709-0[1].jpg
  Kolorowe i lekkie spadochrony pozwalają organizować wiele zabaw integrujących grupę. Wielką chustę można podrzucać, można się pod nią chować, można być na niej zakręconym i odkręconym, można po niej przetaczać przedmioty ku sobie. Wspaniały przyrząd do ćwiczeń tak ciała, jak i ducha. Proponowane spadochrony posiadają określoną ilość ochwytów, jednakże na obrzeżach materiału wszyta jest lina o średnicy 1 cm - tak więc liczba osób mogących brać udział w pysznej zabawie jest praktycznie nieograniczona.
  Cena:195.40PLN
 • Chusta - ,,spadochron" 1,80m nr.kat.3217

  4709-0[2].jpg
  Kolorowe i lekkie spadochrony pozwalają organizować wiele zabaw integrujących grupę. Wielką chustę można podrzucać, można się pod nią chować, można być na niej zakręconym i odkręconym, można po niej przetaczać przedmioty ku sobie. Wspaniały przyrząd do ćwiczeń tak ciała, jak i ducha. Proponowane spadochrony posiadają określoną ilość ochwytów, jednakże na obrzeżach materiału wszyta jest lina o średnicy 1 cm - tak więc liczba osób mogących brać udział w pysznej zabawie jest praktycznie nieograniczona.
  Cena:139.00PLN
 • Instrumenty muzyczne zestaw nr. 4 art.85101-COM NOWOŚĆ !!!

  INSTRUMENTYresizer.aspx[1].jpg

  Zestaw perkusyjny - ekonomiczny W skład zestawu wchodzi: Tamburyn , 2 marakasy drewniane , 2 kastaniety drewniane , trójkąt z pałeczką , 2 claves , 2 grzechotki , 2 male talerze , ton+pałka

  Cena:185.00»115.00PLN
 • Mozaika 40 drewnianych klocków nr. art.MOZ-EPI

  mime-attachment-1.jpg
  Zawiera 40 drewnianych klocków - trójkątów i rombów: czerwonych, zielonych, niebieskich, żółtych i pomarańczowych. Do zestawu klocków dołączona jest książeczka z serią 48 wzorów ułożeń.
  Cena:99.00PLN
 • Budowa cieni duża - nr.kat 210003

  budowa-cieni-duza.jpg
  Pomoc edukacyjna, która w 2004 r. zdobyła I miejsce w rankingu zabawek edukacyjnych na rynku Niemieckim. Wyobraź sobie że oryginalna budowla znika. Jedynie linie – cienie przypominają nam co było zbudowane. Spróbuj zrekonstruować budynek używając jedynie cieni (zewnętrznych obrysów) budynku jako przewodników.
  Cena:578.00PLN