Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • MIKROSKOP STEREOSKOPOWY 20x 40X z kamerą - OPTEK XTL III DIGITAL 3MP nr.40299-PRYM

  mikroskop-optek-xtl-iii-digital-.jpg

  Cyfrowy mikroskop stereoskopowy z wbudowaną kamerą cyfrową 3 Mpix podłączaną do komputera przez port USB. Możliwość obserwacji okazów zarówno poprzez okulary jak i wyświetlanie ich na monitorze komputera lub tablicy interaktywnej. Pozwala również na zapisywanie obrazów w formie pliku. Kompatybilny z wszystkimi używanymi obecnie na rynku systemami Windows: XP, Vista, 7, 8 i to zarówno w wersji 32-bit, jak i 64-bitowej.

  Cena:1890.00PLN
 • Kamera do mikroskopu - uniwersalna art.4125-FOT

  okular-pc-do-mikroskopu-cmos-2-mp-1974-3.jpg

  Kamera (PC okular) SCMOS do mikroskopów to jeden z najbardziej zaawansowanych artykułów do mikrofotografii. Kamera oparta na przetworniku APTIMA oferującym jednocześnie dużą szybkość, szeroki zakres dynamiczny oraz dużą czułość.
  Umieszczając PC okular w tubusie mikroskopu w miejsce tradycyjnego okularu zobaczysz obserwowany obiekt na ekranie komputera.

  Cena:329.00PLN
 • Kamera mikroskopowa TV (telewizyjna) - ART.BRMK59140000

  okular_AV.jpg
  Kamera TV do mikroskopu - o rozdzielczości 628x582 pixeli pozwala uzyskać powiększony, kolorowy obraz oglądanego obiektu na ekranie telewizora. Przystosowana do wszystkich typów mikroskopów. Kamerę umieszcza się w miejsce okularu mikroskopu. Po połączeniu z telewizorem za pomocą gniazda CINCH umożliwia oglądanie obrazów na jego ekranie.
  Cena:349.00PLN