Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Globus lewitujący 10 cm antyczny

  Globus lewitujacy antyk lewi 10.jpg
  Globus magnetyczny • # 89 10 94 • Ø kuli 10 cm lewitujący • w j. angielskim • wersja fizyczna, polityczna, antyczna • adapter w zestawie • prezent dla tych co już wszystko mają
  Cena:187.00PLN
 • Globus lewitujący 10 cm blue

  lewitujacy globus 10 mag.fiz.jpg
  Globus magnetyczny • kod # 89 10 95 • Ø 10 cm lewitujący • w j. angielskim • wersja polityczna • adapter w zestawie • prezent dla tych co już wszystko mają
  Cena:187.00PLN
 • Kasa edukacyjna - nauka liczenia pieniędzy , nr 1350560

  pieniadze liczenie.jpg
  Gra dydaktyczna, której szczególnymi rekwizytami sa imitacje monet i banknotów. W trakcie gry pionki graczy przemieszczaja sie po planszy. W zaleznosci od ich polozenia, gracze "kupuja" towary, których obrazki wraz z cena umieszczone sa na kazdym polu planszy. Gracze w swojej kolejce odliczaja z kasy wlasciwa ilosc pieniedzy, kupuja towar, a sprzedajacy musi poprawnie odliczyc i wydac reszte. Dzieci ucza sie i cwicza obliczanie wlasciwych kwot potrzebnych na zakupy i do prawidlowego wydawania reszty.
  Cena:56.00PLN
 • Kostiumy ,,Gospodarstwo" - w zestawie 4 szt. ( rozmiar dla 3 - 7 lat ) + płyta CD do przedstawienia. nr art. 66010-AK NOWOŚĆ !!!

  kostium1.[1].jpg
  Komplet 4 kostiumów ( rozmiar dla 3-7 lat ) + płyta CD audio z pełnym nagraniem ścieżki dźwiękowej do przedstawienia teatralnego ( w różnych językach - w tym j. polski ) .Cd zawiera książeczkę z dialogami 2 bajek. Zawiera kostiumy następujących zwierząt: krowa , kogut , pies i kaczor. UWAGA: Płyta i książeczka z j.polskim będzie dostępna od 15 grudnia. Wcześniejsze zamówienia będą realizowane na bieżąco a brakującą ,,polską” płytę oczywiście doślemy.
  Cena:199.00PLN
 • Laboratorium mobilne ( na zamówienie - okres oczekiwania do 90 dni ) nr. 4900.00

  labolat.jpg
  Warunkiem uruchomienia zamówienia jest wpłata zaliczki w wysokości 30000 zł brutto. ( Na podstawie Faktury VAT PROFORMA ) Pozostałą kwotę do zapłaty zamawiający zobowiązuje się uiścić w ciągu 14 dni od zrealizowania dostawy przez dostawcę. Dostawa zostanie zrealizowana w ciągu 60 dni od wpłaty zaliczki przez zamawiającego. Po wpłacie zaliczki zamawiający wskaże adres dostawy wraz podaniem danych kontaktowych osoby odbierającej przedmiot zamówienia. Transport gratis. UWAGA : LABORATORIUM MOBILNE ZDOBYŁO NAGRODĘ : WORLDDIDAC 2010 Laboratorium mobilne to samodzielne, niezależne stanowisko przeznaczone do przeprowadzania doświadczeń w każdym otoczeniu, nawet tam, gdzie brakuje odpowiednio wyposażonej pracowni. Idealne do prowadzenia zajęć i pokazów nie tylko w dowolnej sali ale i w plenerze!
  Cena:45218.50PLN
 • Magnesy ,, pływające " z kartami pracy nr 460-2101

  Magnesy plywajace 1.jpg

  Dzieci bawią się kolorowymi magnetycznymi krążkami i umieszczają je na trzpieniach, aby obserwować właściwości magnesu (przyciąganie lub odpychanie). Podczas eksperymentowania mogą skorzytać z kart zadaniowych.

  Cena:189.00»155.00PLN
 • Mikroskop Szkolny EV-45 + własne zasilanie . art.EV45/1-ECT

  prodfoto__f8fc.jpg
  Mikroskop Szkolny EV-45 (bez okularu PC) Przeznaczony do zajęć w pracowniach biologicznych, szkołach podstawowych i gimnazjach. NOWOŚĆ - WBUDOWANY AKUMULATOR. Płynna regulacja ostrości współosiowymi pokrętłami mikro/makro
  Cena:559.00PLN
 • Mikroskop Szkolny EV-45 z kamerą USB + własne zasilanie. art. EV45-ECT

  MIKROSK EV-45.jpg
  Mikroskop Szkolny EV-45 USB (z kamerą dookularową USB, o rozdzielczości 352x288 pixeli) Przeznaczony do zajęć w pracowniach biologicznych, szkołach podstawowych i gimnazjach. NOWOŚĆ - WBUDOWANY AKUMULATOR .Płynna regulacja ostrości współosiowymi pokrętłami mikro/makro
  Cena:693.00PLN
 • Młody Einstein - Zdolności i Talenty , 4-9 lat nr 4459

  mlody-einstein-zdolnosci-i-talenty.jpg

  Pakiet edukacyjny Młody Einstein "Zdolności i talenty"

  Pakiet składa się z 3 zestawów gier i ćwiczeń edukacyjnych:

  1. Młody Einstein ? Rozwijamy wyobraźnię

  2.Młody Einstein ? Ćwiczenia dla bystrzaków

  3. Młody Einstein ? Dźwięki, kształty, kolory

  System operacyjny: Windows XP, Vista lub 7 (32-bit)
  Komputer: PC z procesorem min. 1 GHz

  Cena:69.00PLN
 • Młody Einstein - Zdolności i Talenty ,PAKIET 4-9 lat nr 4459

  mlody-einstein-zdolnosci-i-talenty[1].jpg

  Pakiet edukacyjny Młody Einstein "Zdolności i talenty"

  Pakiet składa się z 3 zestawów gier i ćwiczeń edukacyjnych:

  1. Młody Einstein ? Rozwijamy wyobraźnię

  2.Młody Einstein ? Ćwiczenia dla bystrzaków

  3. Młody Einstein ? Dźwięki, kształty, kolory

  System operacyjny: Windows XP, Vista lub 7 (32-bit)
  Komputer: PC z procesorem min. 1 GHz

  Cena:69.00PLN
 • Przedszkolak na start 3.0 - pakiet interaktywny -Teraz na PENDRIVE nr 9875

  przedszkolak_na_start.jpg

  Teraz na PENDRIVE! Łatwa instalacja i jeden numer licencji! Multimedialne ćwiczenia wspomagające fizyczny, społeczno-emocjonalny i poznawczy rozwój dziecka w wieku przedszkolnym, w tym dziecka ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. PRZEDSZKOLAK NA START to: 150 ćwiczeń przeznaczonych do realizacji na tablicy interaktywnej, czyli po 5 nowych ekranów interaktywnych na każdy tydzień dydaktyczny, możliwość prowadzenia zajęć profilaktycznych ze wszystkimi wychowankami, jak i pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, swobodne tworzenie przez nauczyciela scenariuszy zajęć, także przy wykorzystaniu własnych zasobów graficznych.

  Cena:799.00PLN
 • Waga precyzyjna , duża -TB500 waga 500g x 0.01g nr 12750-HBI

  waga tb500-500g-x-001g-precision-balance.jpg
  Waga precyzyjna -TB500 waga 500g x 0.01g Nowy Jennings JScale TB500 jest przeznaczony dla szkół i firm , ma gumową powłoką wykończenie dodatkowym uchwytem i pierścieniem D umożliwienia mu być zabezpieczone . TB 500 jest w pełni funkcjonalny dla muliple trybów wadze co czyni go idealnym do liczenia ponownego załadunku i wiele innych aplikacji biznesowych . JScale TB500 jest w komplecie zadapterem UK / EU Zasilanie co idealne do codziennego użytku .
  Cena:456.00PLN