Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens™ Z-2000 z czujnikiem SensorPod™ nr 4OR002

  oczyszczacz-powietrza-leitz-trusens_-z-2000-z-czujnikiem-sensorpod_.png

  Filtr 360° DuPont HEPA wychwytuje zanieczyszczenia, gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków. Światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra

  Cena:1228.77PLN
 • Oczyszczacze powietrza Leitz TruSens Z-1000 nr 4OR001

  oczyszczacz-powietrza-leitz-trusens_-z-1000.png

  Linia nowych produktów od Leitz to seria oczyszczaczy powietrza.  Każdy  posiada filtr 360° DuPont HEPA wychwytujący zanieczyszczenia, gazy oraz zapachy LZO (lotne związki organiczne) ze wszystkich kierunków, a światło UV zabija zarazki i bakterie, które dostały się do filtra

  Cena:630.00PLN
 • Eduterapeutica – Problemy wychowawcze cały zestaw nr EDU-TERAP

  PW-1024x896-1.jpg

  bardzo obszerny moduł terapeutyczny. (którego nie ma w pojedynczych tytułach)

  -przemoc i agresja

  -problemy emocjonalne

  -uzależnienia

  Zestaw „Problemy wychowawcze” pozwala przygotować szkołę podstawową do skutecznego przeciwdziałania przemocy, agresji i uzależnieniom, a także wspierania rodziców i dzieci z problemami emocjonalnymi. Zestaw obejmuje szkolenia, propozycje działań i gotowe materiały dla psychologów i pedagogów, wychowawców, nauczycieli przedmiotowych, rodziców i dzieci. Materiały podzielono na trzy grupy wiekowe odpowiadające klasom 1-3, 4-6 i 7-8 szkoły podstawowej. Zestaw zawiera scenariusze szkoleń i szkoleń dla nauczycieli, scenariusze lekcji wychowawczych, spotkań z rodzicami, gier społecznych dla dzieci i kompletne programy profilaktyczne, diagnostyczne i terapeutyczne.

  Cena:1989.89PLN
 • ZAGROŻENIA CYFROWEGO ŚWIATA - JAK BEZPIECZNIE KORZYSTAĆ Z..... nr 7677-TT

  01_portale_spolecznosciowe.jpg

  pakiet 3 filmów edukacyjnych, adresowanych do uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, do wykorzystania przez nauczycieli na zajęciach wychowawczych. Filmy poruszają temat bezpiecznego posługiwania się portalami społecznościowymi, siecią Internet oraz telefonami komórkowymi.

  Cena:247.00PLN
 • ZAGROŻENIA DOROSŁEGO ŚWIATA - jak sobie z nimi radzić - 3 filmy. nr 7676-TT

  01_walka_okladka_FG.jpg
  3 filmy edukacyjne, adresowane do uczniów starszych klas gimnazjów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, do wykorzystania przez nauczycieli na zajęciach wychowawczych lub lekcjach z przedmiotu Wiedza o społeczeństwie.
  Cena:247.00PLN
 • Multimedialne Filmy profilaktyczne „Alkohol, e-papierosy, energetyki – niebezpieczna moda nr.7672-MULTI

  ALKOHOL,E-papierosy_Internet_aplikacja-1.jpg

  MULTIMEDIALNE FILMY PROFILAKTYCZNE dotyczą tematyki alkoholu, e-papierosów, napojów energetyzujących oraz zagrożeń z nimi związanych.

  Filmy są dostarczane w formie linku do pobrania -wtedy jest lepsza jakość bo nie jest skompresowana do nośnika DVD.

  Całość została podzielona na trzy części – na trzy zagadnienia:

  -Alkohol
  -Papierosy i e-papierosy
  -Napoje energetyzujące, nadużywanie

  Cena:329.00PLN
 • Przemoc niejedno ma imię - pakiet 3 filmy nr.7673-MULTI

  PRZEMOC_Internet_Hejt_pakiet-1.jpg
  Cena:247.00PLN
 • Uchodźcy, migracje, wielokulturowość” to filmy profilaktyczne (pakiet 3 FILMY) nr. 7674-multi

  uchodzstwo_migracje_pakiet.jpg

  to filmy profilaktyczne (pakiet), adresowane do uczniów starszych klas szkoły podstawowej (kl. 4-8) i szkoły ponadpodstawowej (kl. 1-2).

  W jednym pakiecie zgromadziliśmy filmy, które poruszają tak ważne obecnie tematy jak uchodźstwo, migracje oraz wielokulturowości.

  Filmy profilaktyczne:
  „Być uchodźcą”
  „Migracje i wielokulturowość”
  „Walka nie kończy się po gongu”

  Cena:199.00PLN
 • Rozwiązywanie konfliktów ,,w szkole " - 30 kart 17x14cm każda + CD z nagraniem 7 różnych historyjek. nr art.20831-AK

  konflikt1.[5].jpg
  Zestaw składa się z 7 prostych historii (opowiadań edukacyjnych) ukazujących sposoby rozwiązywania różnych konfliktów oraz konsekwencje podejmowania dobrych lub złych decyzji. Rozwój każdej historii jest przedstawiony na 4 kartach z ilustracjami , 2 ostatnie karty są dwustronne i pokazują dwa możliwe rozwiązania 070-9252 W komplecie jest 30 kart.
  Cena:225.00PLN
 • Rozwiązywanie konfliktów ,,kłamstwa " - 30 kart 17x14cm każda + CD z nagraniem 7 różnych historyjek. nr art.20832-AK

  kon.3.[2].jpg
  Zestaw składa się z 7 prostych historii (opowiadań edukacyjnych) ukazujących sposoby rozwiązywania różnych konfliktów oraz konsekwencje podejmowania dobrych lub złych decyzji. Rozwój każdej historii jest przedstawiony na 4 kartach z ilustracjami , 2 ostatnie karty są dwustronne i pokazują dwa możliwe rozwiązania.
  Cena:225.00PLN
 • Sygnalizator Hałasu nr.kat.77968 - PROMOCJA ( oczekiwanie 2 tygodnie )

  straznik[1].jpg

  - pozwala wprowadzić dyscyplinę i zapanować nad dożą ilością dzieci w klasie - sygnalizuje zmianą kolorow świateł wzrost natężenia hałasu w pomieszczeniu - alarmuje dźwiękiem ( światło czerwone ) zbyt wysokie natężenie halasu - umożliwia nauczycielom efektywniej realizować program szkolny - możliwość wyboru ustawień: -sygnalizator świetlny lub świetlno -dźwiękowy ( światlo czerwone ) Wymiary: - wysokość - 44cm - szerokość -14cm. Pracuje na zasilaczu podłączonego do prądu - tradycyjną wtyczkę do prądu 220V

  Cena:529.00PLN
 • Akademia Umysłu JUNIOR - Jesień - program multimedialny . nr 19997-AK

  junior-jesien.png
  Akademia Umysłu po raz kolejny wychodzi z propozycją stymulacji poznawczej dzieci w wieku od 5-9 lat poprzez aktywną zabawę. Program Jesień z serii Akademia Umysłu JUNIOR prezentuje i tym razem wysoki poziom merytoryczny oferowanych ćwiczeń dbając równocześnie o żywą szatę graficzną jak i przemyślany podkład muzyczny.Tak jak w poprzednich edycjach program składa się z zestawu ćwiczeń nastawionych na stymulowanie głównie pamięci i koncentracji uwagi. Jednocześnie poprzez różnorodność prezentowanych ćwiczeń uaktywniane są inne funkcje poznawcze biorące udział w procesie uczenia się, w tym: spostrzeganie, myślenie logiczne i przyczynowo-skutkowe, czy w końcu koordynację wzrokowo-ruchową. Taka formuła wyklucza nudę, co sprzyja, zwłaszcza u młodszych dzieci, rozwojowi uwagi zwiększając jej pojemność. Dodatkowo zadania wymagające zróżnicowanej aktywności umysłowej usprawniają proces zapamiętywania. Możliwość zaś wielokrotnego powtórzenia zadań- i to na różnych poziomach trudności- prowadzi do zwiększenia sprawności ćwiczonych funkcji.
  Cena:99.00PLN
 • Akademia Umysłu JUNIOR - Lato - program multimedialny . nr 19996-AK

  junior-lato.png
  Każdy program zawiera 20 ćwiczeń stymulujących rozwój intelektualny, każde o stopniowanej trudności. Początkowe poziomy są bardzo łatwe, a sukcesy, pochwały, nagrody i niespodzianki zachęcają dziecko do zmierzenia się z trudniejszymi zadaniami.
  Cena:99.00PLN
 • Akademia Umysłu JUNIOR - Wiosna - Lato - Jesień - Zima . Cały pakiet nr 19994-AK

  junior-jesien[1].png
  W skład pakietu wchodzą 4 programy ( wiosna, jesień,lato,zima ) Każdy program ma ok 20 ćwiczeń związanych z wybraną porą roku!!! Doskonałe programy na pamięć i koncentrację DLA DZIECI W WIEKU 5-9 LAT.
  Cena:360.00PLN
 • Akademia Umysłu JUNIOR - Wiosna - program multimedialny . nr 19995-AK

  junior-wiosna.png
  Program Wiosna z serii Akademia Umysłu JUNIOR składa się z 21 ćwiczeń, których celem jest trenowanie koncentracji uwagi i pamięci – przede wszystkim krótkotrwałej. Program przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-9 lat, a co istotne, nawet pięciolatki mogą się nim samodzielnie posługiwać, co miałem okazję osobiście obserwować. Jest to zasługa prostego, intuicyjnego interfejsu, ale przede wszystkim głosowych instrukcji. Trenowanie koncentracji uwagi i pamięci odbywa się na bardzo zróżnicowanym materiale, dostosowanym do wieku odbiorców, a przy tym niezwykle atrakcyjnym graficznie. Dzięki temu praca z programem jest po prostu zabawą, a zasadniczy, edukacyjny cel ćwiczeń realizowany jest niejako przy okazji.
  Cena:99.00PLN
 • Akademia Umysłu JUNIOR - Zima - program mnultimedialny nr. 19998-AK

  junior-zima.png
  „Akademia Umysłu JUNIOR” to nowa propozycja serii programów edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci w wieku 6-9 lat. Ćwiczenia wchodzące w skład programu JUNIOR obejmują zestawy ćwiczeń nastawionych na stymulowanie rozwoju takich procesów poznawczych, jak: spostrzeganie, wyobraźnia, uwaga, pamięć i myślenie.
  Cena:99.00PLN
 • Akademia Umysłu JUNIOR EDU z modułem j. angielskiego nr 199991

  junior edu.jpg.png
  W skład pakietu Akademia Umysłuź Junior EDU wchodzą 2 Zeszyty Metodyczne, z których każdy zawiera 20 gotowych scenariuszy zajęć, przeznaczonych do prowadzenia zajęć ukierunkowanych na rozwój pamięci i koncentracji uwagi oraz rozwijanie zainteresowań dzieci:  Zeszyt metodyczny – WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE  Zeszyt metodyczny – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA Ponadto pakiet zawiera całe bogactwo materiałów:  80 gier edukacyjnych zebranych w 4 programach multimedialnych,  dodatkowe materiały dydaktyczne: zestaw kilkudziesięciu prezentacji multimedialnych oraz konspektów pogadanek nawiązujących do tematów zajęć,  bogaty zbiór gotowych do wydrukowania kart pracy,  atrakcyjny zestaw motywacyjny: komplet dyplomów, karty motywacyjne z naklejkami,  licencję wielostanowiskową na 15 stanowisk z możliwością dokupienia dodatkowych.
  Cena:549.00PLN
 • Akademia Umysłu UCZEŃ EDU - pakiet multimedialny . nr 19993-AK

  au_edu_pudlo.png

  IlośćMultimedialny pakiet edukacyjny , do realizacji zajęć rozwijających PAMIĘĆ, KONCENTRACJĘ, SZYBKIE CZYTANIE . Jest to zestaw sześciu programów multimedialnych wraz z Zeszytami Metodycznymi, do realizacji zajęć rozwijających pamięć, koncentrację i szybkie czytanie w szkołach podstawowych. Wszystkie ćwiczenia zawarte w programach zostały wyposażone w opcje pozwalające dostosować je do wieku i możliwości każdego ucznia.

  ZOBACZ FILM:

  https://www.youtube.com/watch?v=7NBvTg53gGU

   

   

  Cena:615.00PLN
 • Dopalacze - organizm, zachowanie i uzależnienie - 3 programy nr 9874

  Dopalacze.jpg
  Jest to pakiet trzech filmów edukacyjnych, dotyczących problemu zażywania dopalaczy przez młodych ludzi. Filmy zostały zrealizowane w konwencji filmów popularnonaukowych. Filmy adresowane są do uczniów szkół gimnazjalnych i gimnazjalnych. Opis filmów: film 1 - tytuł: "Wpływ dopalaczy na organizm człowieka" film 2 - tytuł: "Dopalacze a ryzykowne zachowania młodych ludzi" film 3 - tytuł: "Uzależnienie od dopalaczy" . https://www.youtube.com/watch?v=mKPKpopgbUI
  Cena:199.00PLN
 • MULTIMEDIALNE ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE "Pułapki nowoczesnych technologii" na tablicę interaktywną nr . 7678-TUTU

  Tablie_ interaktywna_ zajecia.jpg
  MULTIMEDIALNE ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE "Pułapki nowoczesnych technologii" na tablicę interaktywną opierają się na materiałach filmowych (w jakości HD) wzbogaconych o interaktywne elementy. Materiał przeznaczony jest dla nauczycieli jako pomoc dydaktyczna, odbiorcą są uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Multimedialne zajęcia uruchamiają się w przeglądarce internetowej, bez Internetu.
  Cena:299.00PLN
 • NIE ZAMYKAJ OCZU....seria filmów 12 płyt DVD nr 6034-PRJKOM

  Agresja-NZO.jpg

  1. Nie zamykaj oczu – Dopalacze 2. Nie zamykaj oczu – Dręczyciele , 3. Nie zamykaj oczu – Mobbing 4. Nie zamykaj oczu – Agresja 5 . Nie zamykaj oczu – Palenie 6. Nie zamykaj oczu – Anoreksja 7. Nie zamykaj oczu – Piłem i Brałem 8. Nie zamykaj oczu – Wpadka 9. Nie zamykaj oczu – W objęciach Sekty 10. Nie zamykaj oczu – Dysleksja 11. Nie zamykaj oczu – Zgrana Klasa 12. Nie zamykaj oczu – Bezpieczna miłość.

  Cena:899.00PLN
 • Program Edukacyjny Dla Dzieci PROGRES nr av24

  progres.jpg

  Progres jest narzędziem wspierającym wszechstronny rozwój funkcji odpowiedzialnych za szybką i efektywną naukę dzieci i młodzieży. Posiada atrakcyjną formę poprzez wykorzystanie nowoczesnego środka edukacyjnego jakim jest komputer. Rozwój oparty o zabawę i współzawodnictwo, wyzwala pozytywne emocje, pozwala odnieść sukces, podnosi motywację i chęć do dalszego działania.
  Kierowany jest do uczniów w wieku 6-15 lat w celu podniesienia umiejętności szkolnych, zapobiegania deficytom, osiągania sukcesów, podnoszenia motywacji do zdobywania wiedzy w sposób szybki i trwały. Ćwiczenia i zadania są formą treningu, który wydobywa potencjał intelektualny dziecka i rozwija go wszechstronnie

  Cena:99.00PLN
 • Rozwiązywanie konfliktów ,,w domu" - 30 kart 17x14cm każda + CD z nagraniem 7 różnych historyjek. nr art.20830-AK

  konflikt1.[2].jpg

  Zestaw składa się z 7 prostych historii (opowiadań edukacyjnych) ukazujących sposoby rozwiązywania różnych konfliktów oraz konsekwencje podejmowania dobrych lub złych decyzji. Rozwój każdej historii jest przedstawiony na 4 kartach z ilustracjami , 2 ostatnie karty są dwustronne i pokazują dwa możliwe rozwiązania. W komplecie jest 30 kart. UWAGA: Płyta i książeczka z j.polskim będzie dostępna od 15 grudnia. Wcześniejsze zamówienia będą realizowane na bieżąco a brakującą ,,polską” płytę oczywiście doślemy.

  Cena:225.00PLN
 • 3 Filmy DVD pt. „ Zaplątani w sieć „ - CYBERPRZEMOC TO PRZESTĘPSTWO nr.6033-PROJKOM

  JPG.jpg

  PO OBEJRZENIU FILMÓW UCZEŃ BĘDZIE ZNAŁ KONSEKWENCJE TAKICH ZACHOWAŃ, ORAZ UŚWIADOMI SOBIE, ŻE CYBERPRZEMOC TO PRZESTĘPSTWO!!!

  Cena:399.00PLN
 • Akademia Umysłu® SENIOR nr AUSENIOR

  senior-akademia_umyslu.jpg

  Zestaw do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji w domu przy komputerze.

  Oferta skierowana jest do:
  - seniorów, którzy pragną jak najdłużej zachować sprawność umysłu oraz chcą zapobiegać zanikom pamięci w przyszłości;
  - osób już zmagających się z problemami z pamięcią, a także ich rodzin i opiekunów.

  Cena:169.00PLN
 • Baw się bezpiecznie i działaj rozsądnie - zestaw plansz. nr. kat. 225

  225.jpg

  Przeznaczenie pomocy: · szkoła podstawowa - kształcenie zintegrowane, godzina wychowawcza w klasach IV-VI. Cel pomocy: · kształtowanie umiejętności przewidywania skutków niewłaściwych zachowań; · wdrażanie do dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie własne i innych; · kształtowanie nawyków i postaw podnoszących bezpieczeństwo własne i innych; · podniesienie świadomości nt. istniejących zagrożeń; · wdrażanie do przestrzegania przepisów i regulaminów obowiązujących w miejscu pobytu; · wdrażanie do potrzeby znajomości numerów alarmowych; · kształtowanie umiejętności wzywania pomocy.

  Cena:348.00PLN
 • Brawo, Ewa! Radzimy sobie w trudnych sytuacjach - historyjki obrazkowe nr. 200-5010

  jpg.Historyjki.jpg

  Zawartość:
  12 historyjek po 5-7 kart każda,
  łącznie 70 kart z grubej, laminowanej tektury,
  wymiar karty 9 x 9 cm,
  instrukcja.

  Cena:118.00PLN
 • Dzieciak na 6 - 1 Klasa Podstawowa - nr art. TLD NOWOŚĆ !!

  1 KLASA.jpg
  Opracowany przez pedagogów zestaw 10 gier i ćwiczeń edukacyjnych. Przeznaczony dla dzieci w wieku 7-8 lat, pomaga sprostać obowiązkom szkolnym.
  Cena:69.00PLN
 • EMOCJE – nazywam, rozumiem, wyrażam -Gra nr.8899-EPI

  emocje[1].jpg
  Gra skierowana jest do wszystkich grup wiekowych oraz przeznaczona do rozgrywki w każdym miejscu i czasie. Gra stanie się nieodzownym narzędziem pracy dla terapeutów, psychologów, pedagogów, trenerów, coachów i wszystkich tych osób, które na co dzień mają do czynienia z trudnościami w wyrażaniu emocji. Sprawdzi się w gabinetach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w gabinetach terapeutycznych, w gabinetach pedagogów szkolnych.
  Cena:145.00PLN
 • Gotowość szkolna - zestaw ćwiczeń do wspomagania procesu diagnozy gotowości szkolnej art.GOSZK-DOM

  GOTOWOSC.jpg
  Gotowość szkolna – zestaw ćwiczeń do wspomagania procesu diagnozy gotowości szkolnej oraz do stymulacji funkcji percepcyjno-motorycznych i umiejętności matematycznych .Program ten może być z powodzeniem wykorzystywany do zabawy i nauki w przedszkolu (umożliwia zarówno pracę indywidualną, jak i w grupie).
  Cena:2499.00PLN
 • Grzech przemilczenia

  Grzeh Przemilczenia, okladka 1[2].jpg
  Dorastanie to chyba najbardziej niebezpieczny okres w życiu człowieka. Problem przemocy w rodzinie stanowi osnowę, wokół której rozwija się akcja "Grzechu przemilczenia.Wprawdzie książka pomyślana jest jako protest przeciw przemocy, mimo to obfituje w zaskakujące epizody z najróżniejszych dziedzin życia. Nie brakuje w niej również historii i dialogów, z których można się uśmiać do łez. Innym niewątpliwym walorem powieści są jej fragmenty liryczne, traktujące o trudnej, lecz jakże pięknej miłości między meężczyzną a kobietą. Ładunek emocjonalny tych opisów niewątpliwie dostarczy Ci głębokich wzruszeń.
  Cena:37.00PLN
 • Jak troszczyć się o naszą planetę - ,,recykling i oszczędzanie energii" - 30 kart + CD z 6 historyjkami. nr art.20821-AK

  jak7.[6].jpg
  Zestaw składa się z 6 zabawnych historii o przygodach rodzeństwa poznającego proste sposoby recyklingu i oszczędzania energii . Każda historia składa się z 5 kart z ilustracjami, które należy uporządkować zgodnie ze scenariuszem opowiadania nagranego na CD. Dostępne wersje językowe: - POLSKI , ANGIELSKI, NIEMIECKI ,HISZPAŃSKI ,FRANCUSKI , WŁOSKI , UWAGA: Płyta i książeczka z j.polskim będzie dostępna od 15 grudnia. Wcześniejsze zamówienia będą realizowane na bieżąco a brakującą ,,polską” płytę oczywiście doślemy.
  Cena:165.00PLN
 • Jak troszczyć się o naszą planetę- ,,oszczędzanie wody" - 30 kart + CD z 6 historyjkami. nr art.20820-AK

  jak1.[3].jpg
  Zestaw składa się z 6 zabawnych historii o przygodach rodzeństwa poznającego proste sposoby oszczędzania wody. Każda historia składa się z 5 kart z ilustracjami, które należy uporządkować zgodnie ze scenariuszem opowiadania nagranego na CD. Dostępne wersje językowe: - POLSKI , ANGIELSKI, NIEMIECKI ,HISZPAŃSKI ,FRANCUSKI , WŁOSKI ,
  Cena:165.00PLN
 • Kalendarz, zegar, pogoda, rozkład zajęć nakładka magnetyczna + karty pracy nr PHU332

  Kalendarz.jpg

  Plansza w wygodnej formie prezentacyjnej wykonana jako nakładka suchościeralna, powiększa ofertę pomocy dydaktycznych z grupy tzw. aktywnych metod nauczania. Dane techniczne: Rozmiar gabarytowy nakładki to ok. 80 cm x 96 cm, a więc formatowo wpisuje się ona idealnie w skrzydło tradycyjnego szkolnego tryptyku.

  Cena:239.00PLN
 • Klipsy magnetyczne 2 szt. nr. art. 81419

  klip-303649_1[6].jpg
  Klipsy magnetyczne ,,przyklejamy" do tablicy szkolnej . Wykorzystujemy do podpięcia planszy, plakatu, kartki, pracy plastycznej itd. W komplecie 2 klipsy.
  Cena:18.90PLN
 • Lekcje przestrogi cz.1- filmowy pakiet edukacyjny DVD nr.kat. 6001 ( 5 płyt DVD )

  lekcje_przestrogi.jpg
  5 filmów na kasetach wideo Lekcje przestrogi: seria pięciu filmów o współczesnych zagrożeniach młodzieży, zalecana do wykorzystania w szkole. Do każdego filmu dołączono materiały pomocne w przeprowadzeniu lekcji i dyskusji. Każdy z filmów to - w większości oparta na faktach - fabularna opowieść o losach młodych ludzi, których dotyka problem narkotyków, alkoholizmu, przemocy, sekt lub uzależnienia od multimediów
  Cena:398.00PLN
 • Lekcje przestrogi cz.2- filmowy pakiet edukacyjny nr.kat.6002 ( 5 PŁYT DVD )

  lekcje_przestrogi_nikotyna.jpg
  Lekcje Przestrogi 2 - to drugi pakiet filmowy o współczesnych zagrożeniach, składający się z pięciu filmów DVD, przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkolnej, zalecany do wykorzystywania w celach edukacyjnych i wychowawczych. Scenariusze powstały po wielu konsultacjach z psychologami, lekarzami, osobami zajmującymi się problemami poruszanymi w filmach. Filmy mają stać się pretekstem do dyskusji, jaką nauczyciele i psycholodzy mogą przeprowadzić na podstawie przygotowanych i dołączonych do każdego filmu konspektów. Komplet sklada się z 5 plyt DVD - wejdż dalej w opis....( kliknij na zdjęcie)
  Cena:380.00PLN
 • Narkotykom mówię - NIE - zestaw 37 plansz 35x50cm. nr.kat. 206

  206.jpg
  Pakiet edukacyjny zawiera: • 37 kart B3, • 17 plansze edukacyjne z zawieszką, • Każda plansza zawiera treści tematyczne, • Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, • Poradnik metodyczny.
  Cena:435.00PLN
 • PALENIE PAPIEROSÓW - plansze 50x35cm w teczce nr art.237-BRP

  237.jpg
  Zestaw przedstawia przyczyny, objawy i skutki palenia papierosów, ze szczególnym uwzględnieniem tego problemu wśród dzieci i młodzieży. Ukazuje jakie szkody powoduje nikotyna w zdrowiu młodego człowieka i jakie koszty ponosi społeczeństwo.
  Cena:246.00PLN
 • Pierwsza Pomoc – Przedmedyczne zabiegi ratujące życie DVD art. 4455-PRO

  medic_film_calosc_v2.jpg
  W naszym filmie przedstawiamy wszystkie te sytuacje w których stajesz oko w oko z zagrożeniem zdrowia i życia w pracy i w domu! Co robić ? Jak pomagać? Jak z ratownika nie stać się ofiarą? O tym mówi nasz film, który jest profesjonalną pomocą dla wszystkich. Na płycie znajduje się siedemnaście krótkich filmów z nowoczesnymi wizualizacjami przekrojów anatomicznych ludzkiego ciała,
  Cena:269.00PLN
 • Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach - nr.kat.6003 zestaw 4 płyt na DVD

  pierwsza_pomoc_01_resize.jpg
  Umiejętność ratowania życia może przydać się każdemu, bowiem o przeżyciu decydują zazwyczaj pierwsze minuty po wypadku. Aby w takiej sytuacji nie sparaliżował nas strach, proponujemy pakiet filmów instruktażowych, które pomogą nam zachować zimną krew, pokonać lęk, a przede wszystkim pomóc osobie poszkodowanej. Pakiet 15 filmów pozwoli szczegółowo zapoznać się z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Prezentowane filmy są doskonałym kompendium wiedzy dotyczącej ratownictwa przedmedycznego.
  Cena:335.00PLN
 • Pomóżmy innym - zestaw 39 plansz (35x50cm.) nr. kat. 148

  148.jpg
  Pakiet edukacyjny zawiera: - 39 kart B3, - 9 plansze edukacyjne z zawieszką, - Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, - Poradnik metodyczny.
  Cena:479.00PLN
 • Portale społecznościowe - czy można się uzależnić? - Film nr 7679TT

  PORTALE.jpg
  Film przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Czas trwania filmu: 17 minut + komentarz eksperta (ok. 7 minut) Dołączony jest scenariusz lekcji dla nauczyciela.
  Cena:89.00PLN
 • Przemoc wśród dzieci i młodzieży - zestaw 32 plansz 35x50cm. nr. kat.199

  199.jpg
  Pakiet edukacyjny zawiera: • 32 kart B3, • 12 plansze edukacyjne z zawieszką, • Każda plansza zawiera treści edukacyjne, • Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, • Poradnik metodyczny.
  Cena:395.00PLN
 • TABLETKA WOLI - tzw.narkotyk gwałtu plansze 50x35cm w teczce nr art.239-BRP

  239.jpg
  Mamy przyjemność przedstawić państwu pakiet edukacyjny o tabletkach woli tzw. narkotyku gwałtu. Narkotyki te stosowane są często w czasie dyskoteki, zabawy w pubie, imprezy towarzyskiej. Podawane osobie bez jej zgody, wsypane ukradkiem do napoju, powodują, że traci ona świadomość tego, co się z nią dzieje.
  Cena:199.00PLN
 • Wieszak naścienny z klamrami - 150 cm. nr. art. 1031

  Listwa_A4_ewolucja[4].jpg
  Uniwersalna listwa z siedmioma klamrami o długoąci 150 cm. Można na nej zawiesić praktycznie wszystko. Błyskawicznie zmienisz wystrój klasy, korytarza czy innego pomieszczenia. Listwa to także doskonała tablica ogłoszeniowa.
  Cena:146.00PLN
 • Wszystko o przemocy- zestaw plansz. nr. kat. 197

  kat_1971.gif
  W skład zestawu wchodzi 72 szt. plansz 35 x 50 cm Pragniemy przedstawić Państwu pakiet edukacyjny dotyczący przemocy. Składa się on z dwóch części: Cześć I - Przemoc w rodzinie i Część II - Przemoc rówieśnicza. Przeznaczony jest dla nauczycieli, pedagogów, członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, policjantów, kuratorów sądowych, pracowników Pomocy Społecznej, pielęgniarek szkolnych, środowiskowych oraz wszystkich osób pracujących z rodziną i młodzieżą.
  Cena:649.00PLN
 • ZABURZENIA ODŻYWIANIA - anoreksja i bulimia - 16 plansz 50x35cm w teczce. nr art.241-BRP

  241.p.jpg
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu pakiet edukacyjny dotyczący zaburzeń odżywiania u młodzieży. Anoreksja i bulimia to niezwykle groźne zaburzenia odżywiania. Zaburzenia te dotyczą najczęściej dziewcząt i młodych kobiet, które ulegając modzie na chudość stopniowo popadają w obsesję na ten temat. Anoreksja i bulimia ze względu na swój postępujący charakter są niebezpieczne dla zdrowia, mogą też być groźne dla życia. Wymagają postępowania medycznego, niejednokrotnie leczenia szpitalnego i długiej psychoterapii.
  Cena:345.00PLN