Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Lekcjotek@ Przyroda dla klasy 4-6 Multimedialne materiały na tablice interaktywną i projektor. nr art.7779-DOM

  LEKCJOTEK-PRZYRODA.jpg

  Lekcjotek@ to unikatowa na rynku propozycja stworzona z myślą o pełnym wykorzystaniu możliwości tablicy interaktywnej lub rzutnika multimedialnego w procesie dydaktycznym. Program zawiera ciekawe zasoby i scenariusze lekcyjne, które stanowią wprowadzenie do interaktywnego świata portalu Nauczyciel.pl. To bogata baza pomysłów na prowadzenie zajęć z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych.

  Cena:199.00»129.00PLN
 • Big English 1. Oprogramowanie Tablicy Interaktywnej nr BIGE1

  big-english-1-jpg.jpg
  Big English to siedmiopoziomowy kurs dla dzieci w wieku 6-12 lat, które uczą się angielskiego w intensywny sposób. Kurs ma niezwykle kolorową szatę graficzną, pełną rysunków i fotografii i stawia na naukę przez zabawę. Zawiera mnóstwo gier, piosenek i motywujących tematów.
  Cena:369.00PLN
 • Geografia. Plansze interaktywne . Szkoła Podstawowa art.0084-SIP

  Geografia interaktywna.jpg
  Plansze interaktywne to doskonały sposób na zainteresowanie uczniów tematem lekcji. Idealne narzędzie do wprowadzania nowego materiału i wyjaśniania trudniejszych treści, a także znakomite wsparcie podczas powtórek. Są przeznaczone do pracy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej lub rzutnika. Nasze programy edukacyjne są zgodne z wymaganiami MEN. Plansze interaktywne do geografii dla szkół podstawowych to (Licencja 3-stanowiskowa) : - Ponad 570 ilustracji i zdjęć, 46 animacji i filmów oraz interaktywnych grafik do 40 tematów. - Blisko 145 map, w tym 9 interaktywnych. - Plansze, które można wykorzystać także na lekcjach przyrody
  Cena:249.00PLN
 • Język angielski - ALFABET- program interaktywny . nr 253-01-SFL

  j. ang program interaktywny1.jpg
  Program jet do współpracy z tablicą interaktywną , do poznania podstawowych prawideł angielskiej wymowy i brzmienia.Uzupelniony praktycznymi ćwiczeniami. W zbogacony o dźwiękowe nagrania wymowy. Przeznaczony do Szkoły Podstawowej i dla dzieci zaczynające naukę j. angielskiego
  Cena:249.00PLN
 • Język angielski - Wielka Brytania - program interaktywny . nr 260-01-SFL

  WIELKA BRYTANIA INTERAKTYWNA.jpg
  Program przeznaczony do spółpracy z tablicą interaktywną w szkole podstawowej,gimnazjum i ponadgimnazjum.Do tworzenia wizualnych przykładów ćwiczeń. Zawiera podstawowe fakty o Wielkiej Brytanii i Irlandii - szczegółowa mapa Wysp Brytyjskich z informacjami geograficznymi i gospodarczymi. Tematy z dziedziny historii,polityki,systemu szkolnictwa, kuchni angielskiej ,sportu ,zamieszkania i podróżowania
  Cena:249.00PLN
 • Język angielski i Język niemiecki - KONWERSACJA - program interaktywny . nr 253-02-JA-SFL

  jezyki .jpg
  Program przeznaczony do spółpracy z tablicą interaktywną w szkole podstawowej,gimnazjum .Do tworzenia wizualnych przykładów ćwiczeń . 4 działy tematyczne : spart , transport ,ubrania ,pogoda . Ponad 300 najczęściej używanych wyrażeń. Około 100 praktycznych ćwiczeń. Całość w języku angielskim i niemieckim.
  Cena:249.00PLN
 • Matematyka - tabliczka mnozenia - program interaktywny . nr 151-01-SFL

  matematyka inter.1.jpg

  Do tworzenia wizualnych przykładów interaktywnych lekcji matematyki w szkole podstawowej. 3 stopnie trudności

  Cena:249.00»199.00PLN
 • Układ kostny - program interaktywny . nr 760-01-SFL

  BIOLOGIA- UKLAD KOSTNY.jpg
  do nauki na tablicy interaktywnej w szkole podstawowej i gimnazjum. Do tworzenia wizualnych przykładów. Płyta składa się z 8 stron szkoleniowych - interaktywne narzędzia nauczania - 4 rodzaje ćwiczeń - część zabawową - wersje jezykowe:polski , niemiecki ,łaciński , angielski ,czeskim , słowackim .
  Cena:249.00PLN
 • Układ nerwowy - program interaktywny . nr 760-03-SFL

  ukl.nerwowy program.jpg
  do nauki na tablicy interaktywnej w szkole podstawowej i gimnazjum i ponadgimnazjum. Do tworzenia wizualnych przykładów. Płyta składa się z 23 interaktywnych stron z tekstem i obrazkami - interaktywne narzędzia nauczania - układ nerwowy - rdzenia nerwowego -neuronu - 3 rodzaje zadań interaktywnych - animacje przekazy impulsu nerwowego - wersje jezykowe:polski , niemiecki ,łaciński , angielski ,czeskim , słowackim . Mozliwość wydruku ,jakości obrazu i głośników.
  Cena:249.00PLN
 • Układ trawienny - program interaktywny . nr 760-02-SFL

  UKL. TRAWIENNY.jpg
  do nauki na tablicy interaktywnej w szkole podstawowej i gimnazjum. Do tworzenia wizualnych przykładów. Płyta składa się z ponad 30 stron z tekstem i obrazkami - interaktywne narzędzia nauczania - animacje przetwarzania głównych składników pokarmowych - 4 rodzaje ćwiczeń - wersje jezykowe:polski , niemiecki ,łaciński , angielski ,czeskim , słowackim .
  Cena:249.00PLN