Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Odpady i recykling. Encyklopedyczny przewodnik NR 7889-MM

  Odpady-i-recykling-POMOCESZKOLNE.jpg
  Interaktywny, encyklopedyczny przewodnik ODPADY I RECYKLING to pomoc dydaktyczna szeroko przedstawiająca zagadnienia związane z powstawaniem odpadów oraz sposoby ich późniejszego unieszkodliwiania. W przystępny i usystematyzowany sposób został omówiony temat powstawania i klasyfikacji odpadów, podział odpadów ze względu na ich pochodzenie, rodzaj, użyteczność lub stwarzane przez nie ryzyko.
  Cena:199.50PLN
 • E-dziennik dla Szkoły art.1234-BSZ

  dziennikfoto_45[4].jpg
  Czym charakteryzuje się e-Dziennik? Najważniejsze jest to że kupujemy raz ,,na całe życie" , bez dodatkowych opłat abonamentowych jak w przypadku innych podobnych programów tego typu!!! e-Dziennik jest elektronicznym odpowiednikiem papierowego dziennika lekcyjnego. Dostęp do jego danych zabezpieczony jest hasłem, a ich transmisja kodowana zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Program spełnia odpowiednie wymogi prawne ustawy o ochronie danych osobowych.
  Cena:699.00PLN
 • Multimedialny Atlas do Przyrody. Świat i kontynenty. nr MR-MM-010

  Przyroda multimedialny atlas2_medal.jpg
  Atlas nagrodzony został Złotym Medalem na Targach Edukacja 2015 w Kielcach . Multimedialny Atlas do Przyrody. Świat i kontynenty dla szkół podstawowych, składający się z 32 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu przyrody w szkołach i w domu. Zgodny z nową podstawą programową i współpracujący z każdym podręcznikiem jest elastycznym, nowoczesnym i wygodnym narzędziem.
  Cena:456.90PLN
 • Parki narodowe i inne formy ochrony przyrody w Polsce. Atlas i przewodnik. nr 7888-MM

  Parki_Narodowe_POMOCE SZKOLNE.jpg
  Interaktywny atlas i przewodnik po polskich parkach narodowych na płycie CD. Produkt uhonorowany złotym medalem na targach edukacyjnych w Kielcach 2015 !!!
  Cena:199.50PLN
 • Multimedialny Atlas dla Szkół Podstawowych. Polska i przyroda wokół nas nr.MR-MM-009

  big_MAG-SP-1.jpg

  Multimedialny Atlas dla Szkół Podstawowych. Polska i przyroda wokół nas składający się z 28 interaktywnych map ogólnogeograficznych i tematycznych jest pierwszym multimedialnym atlasem przygotowanym specjalnie z myślą o nauczaniu geografii i przyrody w szkołach oraz w domu.

  Cena:457.00PLN
 • Geografia. Plansze interaktywne . Szkoła Podstawowa art.0084-SIP

  Geografia interaktywna.jpg
  Plansze interaktywne to doskonały sposób na zainteresowanie uczniów tematem lekcji. Idealne narzędzie do wprowadzania nowego materiału i wyjaśniania trudniejszych treści, a także znakomite wsparcie podczas powtórek. Są przeznaczone do pracy z wykorzystaniem tablicy interaktywnej lub rzutnika. Nasze programy edukacyjne są zgodne z wymaganiami MEN. Plansze interaktywne do geografii dla szkół podstawowych to (Licencja 3-stanowiskowa) : - Ponad 570 ilustracji i zdjęć, 46 animacji i filmów oraz interaktywnych grafik do 40 tematów. - Blisko 145 map, w tym 9 interaktywnych. - Plansze, które można wykorzystać także na lekcjach przyrody
  Cena:249.00PLN
 • Multimedialny Geograficzny Atlas Świata. nr 4321-MM

  ALTAS GEOGRAFICZNY.jpg
  Atlas zawiera zestaw ogólnogeograficznych oraz tematycznych map świata w zakresie pokrywającym programy nauczania na wszystkich etapach edukacyjnych. Unikalna i innowacyjna funkcjonalność projektanta (kreatora) mapy umożliwia dostosowanie każdej mapy do tematu lekcji, poziomu nauczania i indywidualnej pracy z uczniem. Atlas jest kompatybilny z każdym programem nauczania
  Cena:449.75PLN
 • Uniwersalna encyklopedia na DVD-ROM. Edycja 2010 nr art. 18063-PW

  multimedialna-encyklopedia-powszechna-pwn-edycja-2010-dvdrom_31662.jpg
  Encyklopedia zawiera 140000 haseł, 17000 ilustracji, 3000 tabel, 5 godzin nagrań dźwiękowych, 2000 testów, 127 gier, 120 interakcji oraz animacje, wykłady multimedialne i pokazy interaktywne.
  Cena:199.00PLN