Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Ilustrowany atlas szkolny języka angielskiego: Słówka nr.900312

  ANGIELSKI-1.jpg

  • atlas szkolny 
  •32 strony
  •format atlasu 24 x 16,5 cm

  Cena:20.00PLN
 • Lotto angielskie - żywność nr. 20525

  5560-1.jpg

  Loteryjki kolorowych fotografii różnorodnych produktów żywnościowych umożliwiają atrakcyjne zabawy językowe co pozwala ćwiczyć słownictwo dzieci , a także utrwalać prawidłową pisownie wyrazów. Istnieją różne warianty gry ,a dzięki 12 planszom równocześnie może bawic się grupa 12 dzieci. Dołączony arkus zawiera 72 naklejki słów w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim,francuskim, włoskim , które należy podkleić na pojedyncze kartoniki.

  Cena:199.00»175.00PLN
 • Lotto angielskie - zwierzęta nr 20526

  img_lotto.jpg

  Loteryjki kolorowych fotografii różnorodnych zwierząt umożliwia atrakcyjne zabawy językowe co pozwala ćwiczyć słownictwo dzieci , a także utrwalać prawidłową pisownie wyrazów. Istnieją różne warianty gry ,a dzięki 12 planszom równocześnie może bawic się grupa 12 dzieci.Dołączony arkus zawiera 72 naklejki słów w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim,francuskim, włoskim , które należy podkleić na pojedyncze kartoniki.

  Cena:199.00»175.00PLN
 • Magnetyczne zdania angielskie - zestaw nr 250-1046 N

  jpg-11.jpg

  Zawartość:
  niebieska magnetyczna podstawa o wym. 30,5 x 30,4 cm,
  100 magnetycznych tafelków w 4 kolorach,
  tafelki wykonane z magnetycznej folii (grub. 5 mm),
  instrukcja.

  Cena:199.00PLN
 • Matematyka bez reszty cz. 2 , kl.2 - DOSTĘP DO PLATFORMY EDUKACYJNEJ nr.148002-EDPERT

  MATEMATYKA2.jpg

  Druga część programu „Matematyka bez reszty” zawiera 1 500 zadań do trzech Przygód Tematycznych – Dawne dzieje, Polska w świecie, Zawody – wprowadzających zagadnienia związane z matematyką:

  18 filmów edukacyjnych – wprowadzających w zagadnienia poruszane w tej części i łączące je z realnym światem,
  9 interakcji – dających możliwość zabawy dla całej klasy np. w nauce rytmu, czy zasad kupowania w sklepie,
  18 ćwiczeń – pozwalających na utrwalenie wiedzy z zakresu matematyki.

  Cena:799.00PLN
 • Matematyka bez reszty cz. 3 , kl.3 - DOSTĘP DO PLATFORMY EDUKACYJNEJ nr.148003-EDPERT

  MATEMATYKA_3.jpg

  W części III „Matematyki bez reszty” wprowadzone zostały podstawy tworzenia prostych algorytmów. Uczniowie mają za zadanie wytyczyć określoną trasę na diagramie w celu wykonania polecenia. Realizują je za pomocą komend „idź”, „obrót w prawo”, obrót w lewo”. Ścieżka, po której porusza się uczeń jest niewidoczna w trakcie wykonywania ćwiczenia. Widoczny jest tylko wykonywany kod. Zrealizowaną trasę uczeń zobaczy po zakończeniu zadania sprawdzając poprawność wykonania. Ćwiczenia wspomagają rozwój wyobraźni przestrzennej oraz utrwalają rozróżnianie kierunków w prawo i w lewo.

  Cena:799.00PLN
 • Matematyka bez reszty pakiet 3 części, klasy I-III nr 148004

  matematyka1-3.jpg

  Trzy części programu „Matematyka bez reszty” zawierają ponad 4 500 zadań do Przygód Tematycznych, dedykowanych dla każdej z części – wprowadzających zagadnienia związane z matematyką.

  Cena:1999.00PLN
 • JĘZYK ANGIELSKI DLA DZIECI od 5 lat nr.5546-AID

  angielski dla dzieci (4).jpg
  „Bolek i Lolek – język angielski dla dzieci” to nowatorski program edukacyjny, dzięki któremu twoje dziecko szybko i z łatwością przyswoi trudne słówka i zwroty. Stworzony został przy współpracy kompetentnego zespołu lektorów i doświadczonych pedagogów – na co dzień uczących dzieci języka angielskiego. Przygotowany zestaw zabaw i zadań powiązany jest minifabułą, co dodatkowo uprzyjemni maluchowi zdobywanie wiedzy.
  Cena:49.00PLN
 • Piosenek angielskich - Sing, learn & play - kolekcja nr 2500250

  piosenki angielskie.jpg
  Prawdziwa skarbnica piosenek angielskich dla dzieci. W tej kolekcji znajduje sie radosna muzyka na kazdy temat, na kazda okazje. Od piosenek na dzien dobry, przez klasyczne wyliczanki, do muzyki klasycznej. Poprzez spiewanie piosenek dzieci maja okazje obyc sie z jezykiem, a jednoczesnie dobrze pobawic i troszke rozruszac.
  Cena:249.00PLN
 • Akademia Umysłu JUNIOR EDU z modułem j. angielskiego nr 199991

  junior edu.jpg.png
  W skład pakietu Akademia Umysłuź Junior EDU wchodzą 2 Zeszyty Metodyczne, z których każdy zawiera 20 gotowych scenariuszy zajęć, przeznaczonych do prowadzenia zajęć ukierunkowanych na rozwój pamięci i koncentracji uwagi oraz rozwijanie zainteresowań dzieci:  Zeszyt metodyczny – WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE  Zeszyt metodyczny – EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA Ponadto pakiet zawiera całe bogactwo materiałów:  80 gier edukacyjnych zebranych w 4 programach multimedialnych,  dodatkowe materiały dydaktyczne: zestaw kilkudziesięciu prezentacji multimedialnych oraz konspektów pogadanek nawiązujących do tematów zajęć,  bogaty zbiór gotowych do wydrukowania kart pracy,  atrakcyjny zestaw motywacyjny: komplet dyplomów, karty motywacyjne z naklejkami,  licencję wielostanowiskową na 15 stanowisk z możliwością dokupienia dodatkowych.
  Cena:549.00PLN
 • Magnetyczne haczyki do zawieszania makatek.kpl. 5 szt.- art.nr. 2698-LER

  HACZYKI2698[1].jpg
  Magnetyczne haczyki do zawieszania makatek. Są wykonane z metalu i ich średnica wynosi 3 cm. W komplecie jest 5 szt.
  Cena:99.00PLN
 • Litery - ,, małe ", 40 elementów, magnetyczne - (6,5 cm) art.nr. 0451-LER

  drukowane male.jpg
  Zestaw zawiera 40 elementów magnetycznych - drukowane małe litery. wykonane z kolorowego plastiku wielkości 6,5 cm.
  Cena:118.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com