Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Sygnalizator Hałasu nr.kat.77968 - PROMOCJA

  sygnaliator_halasu.jpg

  - pozwala wprowadzić dyscyplinę i zapanować nad dożą ilością dzieci w klasie - sygnalizuje zmianą kolorow świateł wzrost natężenia hałasu w pomieszczeniu - alarmuje dźwiękiem ( światło czerwone ) zbyt wysokie natężenie halasu - umożliwia nauczycielom efektywniej realizować program szkolny - możliwość wyboru ustawień: -sygnalizator świetlny lub świetlno -dźwiękowy ( światlo czerwone ) Wymiary: - wysokość - 44cm - szerokość -14cm.Pracuje na zasilaczu podłączonego do prądu - tradycyjną wtyczkę do prądu 220V

  Cena:335.00PLN
 • Piłeczki do basenu - 500 szt. art.00002-LIO

  pileczki00002.jpg
  Doskonałej jakości piłeczki , można je całkowicie zdusić i zaraz wracają do swojego oryginalnego kształtu.Bardzo bezpieczne dla dzieci , można się nimi rzucać bez ryzyka zrobienia krzywdy . W komplecie jest 500 szt w różnych kolorach.
  Cena:256.00PLN
 • Wąż spacerowy 5 m / 20 uchwytów art. 5/20-MG

  waz spacerowy-1[1].jpg
  Wąż spacerowy wykonany jest z nieprzemakalnej tkaniny, wypełniony lekką pianką Na wężach znajdują się stałe uchwyty ułatwiające dzieciom ustawienie się w parach. - Długość : - 5 m - Uchwyty : 20 szt
  Cena:169.00PLN
 • Wąż spacerowy 6 m / 24 uchwytów art. 6/24-MG

  waz spacerowy-1[2].jpg
  Wąż spacerowy wykonany jest z nieprzemakalnej tkaniny, wypełnionej lekką pianką Na wężach znajdują się stałe uchwyty ułatwiające dzieciom ustawienie się w parach. Długość : - 6 m - Uchwyty : 24 szt
  Cena:189.00PLN
 • Dywan GRA - 140 X 200cm nr. 0999GM

  dywan_gra.jpg
  Cena:255.00PLN
 • Guziki do sortowania,liczenia ,nawlekania - 100 guzików nr 120203-EDP

  GUZIKI DO LICZENIA 1.jpg
  Do nawlekania, sortowania - w kolorze czerwonym, żółtym, zielonym, niebieskim, od 1 do 5 otworów. Promuje umiejętności motoryczne , koncentracji i koordynacji wzrokowo-ruchowej.
  Cena:146.00PLN
 • Klocki - Zabawy Twórcze NIKI art.BIO-EPDX

  KLOCKI.jpg
  Klocki BIO to zestaw 8 drewnianych prostokątów, które służą do odwzorowywania ćwiczeń z załączonej książeczki. Dzięki stopniowaniu trudności Klocki BIO fascynują i przykuwają uwagę wszystkich bez względu na wiek Książeczka zawiera zestaw ćwiczeń z podziałem na cztery różne stopnie trudności: Zestaw ćwiczeń A - 2 klocki na dobry początek , Zestaw ćwiczeń B - zabawy geometryczne , Zestaw ćwiczeń C - rzuty , Zestaw ćwiczeń D - konstrukcje złożone.
  Cena:99.00PLN
 • Klocki logiczne Dienesa 60 figur . nr. 501020

  dienesa5861-0[1].jpg
  Klasyczna pomoc dydaktyczna do nauki klasyfikowania elementów według różnorodnych cech. Figury różnią się kształtem, kolorem wielkością i grubością. Ćwiczenia z klockami logicznymi doskonalą umiejętność analizowania i porównywania, sortowania i grupowania w zbiory.
  Cena:125.00PLN
 • Mały bank nr.art. 035-4530

  8718-0.jpg
  Zostać kasjerem lub opiekunem klienta w prawdziwym banku to marzenie wielu współczesnych dzieci. Zestaw "maly bank" zawiera wszystko co tylko potrzebne do "realistycznej" zabawy w bank: druki umów, przelewów, wpłat i wypłat. A przede wszystkim... całe mnóstwo pieniędzy, różnych walut i nominałów. Podczas zabawy dzieci uczą się pisania podczas wypełniania druków, liczenia i wydawania reszty, komunikowania się poprzez zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi. A przede wszystkim... mogą radośnie bawić się z rówieśnikami.
  Cena:96.00PLN
 • Moja lecznica dla zwierząt nr.art .035-4630

  8036-0.jpg
  Wspaniały zestaw dla dzieci, które kochają zwierzęta i potrafią leczyć! Rozkładana lecznica dla zwierząt skrywa różne atrakcje, dzięki którym dzieci mogą bawić się wspólnie z rówieśnikami. Zabawa rozwija kompetencje społeczne (troska o zwierzęta) i zdolności komunikacyjne. Autem zestawu jest możliwość szybkiego uporządkowania drobiazgów.
  Cena:249.00PLN
 • Tunel zabaw 185 cm - czerwony - nr .170172-EDY

  tunel czerwony.jpg
  Tunel - w kolorze czerwonym, wzbogaca ćwiczenia na torach przeszkód o czworakowanie i czołganie się. Tunele są lubianym przez dzieci miejscem w każdej zabawie. Wykonany z mocnego tworzywa tunel posiada pasek przezroczystej siatki i wszyte obręcze. Po skończonej zabawie tunel łatwo jest złożyć i przechować.
  Cena:115.00PLN
 • Dodaj link do:
 • facebook.com