Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • El-Go Solar -Zestaw szkolny - podstawowy

  el-go-solar-8745-1.jpg

  Zestaw El-Go Solar - (kulkowy). Zestaw pozwalający na zapoznanie się z techniką fotowoltaiczną. Wyposażenie zestawu w typową baterię słoneczną o stosunkowo dużej mocy oraz w „superkondensator” – najnowocześniejszy aktualnie element akumulujący energię elektryczną – pozwala na budowę praktycznego układu realizującego funkcję elektrowni słonecznej (w odpowiedniej oczywiście skali). Zrozumienie zasady działania instalacji solarnej zbudowanej za pomocą zestawu, realizującej funkcje oświetleniowe (LED) lub mechaniczne (silnik elektryczny), pozwoli użytkownikowi na najbardziej efektywne wykorzystanie ogniw słonecznych w podobnych systemach funkcjonalnych. W instrukcji opisano również ekonomiczne aspekty związane z użyciem baterii słonecznych w naszych warunkach geograficznych.

  Cena:288.00PLN
 • Ręczny model elektrowni wiatrowej (elektrownia wiatrowa) nr 405-4130

  elektrownia_wiatrowa.jpeg

  Na podstawie umieszczono dwa wiatraczki, woltomierz i diodę sygnalizującą przepływ napięcia.

  Cena:139.00PLN
 • Czujnik uniwersalny - światła, dźwięku, temperatury, napięcia nr.1042410

  img_1042410_1--www_1000.jpg

  Idealny czujnik do jednoczesnego pomiaru temperatury, natężenia oświetlenia, poziomu dźwięku, napięcia
  Korzystny cenowo multiczujnik umożliwia jednoczesny pomiar czterech wartości

  Cena:1568.00PLN
 • Doświadczenia szkolne, do tematu "Elektryczność" nr 1192045-CTX

  ELEKTR1.jpg

  21 prostych doświadczeń do tematu „Elektryczność”
  Jakości LabGear®

  Cena:1689.00PLN
 • Energia. To działa! Fizyka , chemia – 23 lekcje nr 34567-LAB

  Energia._To_dziala!_Fizyka_–_23_lekcje.jpg

  Moduł ENERGIA. TO DZIAŁA ! to jeden z modułów eksperymentalnych z serii Szkolne Laboratoria. Z nim uczniowie chętniej i łatwiej przyswoją wiedzę dotyczącą trudnego zagadnienia jakim jest energia, jej rodzaje i zachodzące pomiędzy nimi przemiany. Dzięki możliwości przeprowadzenia doświadczeń i pracy z materiałami multimedialnymi lekcje fizyki i chemii w szkole podstawowej staną się naprawdę proste i atrakcyjne. Moduł Energia to również materiały dla nauczycieli, jak choćby przewodnik metodyczny czy scenariusze lekcji z opisanymi eksperymentami dla uczniów zgodnymi z nową podstawą programową

  Cena:4968.00PLN
 • Box B4 (basic) - Podstawowe obwody elektryczne - zestaw uczniowski x 4 sztuki.

  b4cd.jpg

  Zestaw Box B4 służy do budowania obwodów elektrycznych oraz dokonywania pomiarów elektrycznych w tych obwodach. Poza realizacją podstawowych zajęć dot. prawa Ohma i praw Kirchhoffa można przeprowadzić szereg ciekawych eksperymentów z użyciem żarówek żarowych, żarówek LED, silniczka i buzzera. Przykładowe eksperymenty opisane są w załączonej instrukcji. Cztery jednakowe zestawy są zapakowane w trwałe, sztywne, zamykane pudełko plastikowe.
  Produkt polski, wykonany na podstawie zgłoszenia patentowego.

  Cena:1140.00PLN
 • El-Go Flat edu1 - zestaw tablicowy do nauki elektroniki nr.FLat1

  edu1FLATkpl.jpg

  Zestaw służący do budowy obwodów elektrycznych - tablicowy odpowiednik zestawu edu1.
  Produkt polski, wykonany na podstawie zgłoszenia patentowego. Połączenia powstają same w momencie zbliżania do siebie elementów i utrzymywane są siłami magnetycznymi. Gotowy obwód jest przejrzysty - tak jak jego schemat.

  Cena:1570.00PLN
 • TEACHBOARD Box - Podstawowe obwody elektryczne - zestaw nauczycielski z segmentami miliamperomierzy i multimetrem.

  teachboard-box-12090-2.jpg

  Podstawowe obwody elektryczne - zestaw nauczycielski z segmentami miliamperomierzy i multimetrem .Zestaw zapakowany w trwałe plastikowe pudełko 

  Cena:625.00PLN
 • TEACHBOARD max - zestaw tablicowy do nauki podstawowych praw elektrycznych, wyposażony w pięć mierników.

  TBmaxB.jpg

  Zestaw TEACHBOARD Max jest najbardziej rozbudowanym zestawem serii TEACHBOARD. Zawiera on najwięcej segmentów, łączników i mierników. Tranzystor MOS-FET umożliwia realizację sterowania napięciowego różnymi elementami wykonawczymi (żarówkami, diodą LED, brzęczykiem, silnikiem). Zestaw zaopatrzony jest w trzy panele cyfrowych miliamperomierzy i dwa cyfrowe mierniki uniwersalne. Segmenty mają wielkość 18 cm i są dobrze widoczne przez uczniów w klasie. Zestaw wykonywany jest na zamówienie.
  Produkt polski, wykonany na podstawie zgłoszenia patentowego. Połączenia powstają same w momencie zbliżania do siebie elementów i utrzymywane są siłami magnetycznymi.

  Cena:1490.00PLN
 • TEACHBOARD - zestaw tablicowy do nauki podstawowych praw elektrycznych

  FizD1.jpg

  Zestaw edukacyjny służący do budowy obwodów elektrycznych.
  Produkt polski, wykonany na podstawie zgłoszenia patentowego. Połączenia powstają same w momencie zbliżania do siebie elementów i utrzymywane są siłami magnetycznymi. Gotowy obwód jest przejrzysty - tak jak jego schemat.
  Powierzchnie styków modułów elektrycznych mają naniesione powłoki o właściwościach zapewniających dobry kontakt elektryczny przez długi okres użytkowania.

  Cena:540.00PLN
 • Zestaw do demonstrowania linii pola magnetycznego nr 1102115-CTX

  img_LINI_POLA_1--www_1000.jpg

  Do demonstrowania przestrzennego przebiegu pól magnetycznych w dwóch i trzech wymiarach. Zestaw zawiera prostopadłościan z otworem do wkładania magnesu sztabkowego i płytę do demonstrowania dwuwymiarowego pola magnetycznego magnesu podkowiastego lub sztabkowego. Obie bryły są wypełnione cieczą, w której unoszą się opiłki żelaza.

  Cena:329.00PLN
 • Doświadczenia szkolne: Elektronika nr 1122095-CTX

  img_ELEKTRONIKA_1--www_1000.jpg

  Zestaw umożliwia przeprowadzenie ponad 45 podstawowych doświadczeń dotyczących zasad funkcjonowania i zachowania komponentów i obwodów elektronicznych. Wszystkie elementy umieszczono w stabilnej wanience do przechowywania materiałów z piankową wkładką i przezroczystą pokrywą.
  Materiał dla grupy uczniów.

  Cena:2577.96PLN