Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Akademia Umysłu® SENIOR nr AUSENIOR

  senior-akademia_umyslu.jpg

  Zestaw do samodzielnych ćwiczeń pamięci i koncentracji w domu przy komputerze.

  Oferta skierowana jest do:
  - seniorów, którzy pragną jak najdłużej zachować sprawność umysłu oraz chcą zapobiegać zanikom pamięci w przyszłości;
  - osób już zmagających się z problemami z pamięcią, a także ich rodzin i opiekunów.

  Cena:169.00PLN
 • Baw się bezpiecznie i działaj rozsądnie - zestaw plansz. nr. kat. 225

  225.jpg

  Przeznaczenie pomocy: · szkoła podstawowa - kształcenie zintegrowane, godzina wychowawcza w klasach IV-VI. Cel pomocy: · kształtowanie umiejętności przewidywania skutków niewłaściwych zachowań; · wdrażanie do dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie własne i innych; · kształtowanie nawyków i postaw podnoszących bezpieczeństwo własne i innych; · podniesienie świadomości nt. istniejących zagrożeń; · wdrażanie do przestrzegania przepisów i regulaminów obowiązujących w miejscu pobytu; · wdrażanie do potrzeby znajomości numerów alarmowych; · kształtowanie umiejętności wzywania pomocy.

  Cena:348.00PLN
 • Brawo, Ewa! Radzimy sobie w trudnych sytuacjach - historyjki obrazkowe nr. 200-5010

  jpg.Historyjki.jpg

  Zawartość:
  12 historyjek po 5-7 kart każda,
  łącznie 70 kart z grubej, laminowanej tektury,
  wymiar karty 9 x 9 cm,
  instrukcja.

  Cena:118.00PLN
 • Dzieciak na 6 - 1 Klasa Podstawowa - nr art. TLD NOWOŚĆ !!

  1 KLASA.jpg
  Opracowany przez pedagogów zestaw 10 gier i ćwiczeń edukacyjnych. Przeznaczony dla dzieci w wieku 7-8 lat, pomaga sprostać obowiązkom szkolnym.
  Cena:69.00PLN
 • EMOCJE – nazywam, rozumiem, wyrażam -Gra nr.8899-EPI

  emocje[1].jpg
  Gra skierowana jest do wszystkich grup wiekowych oraz przeznaczona do rozgrywki w każdym miejscu i czasie. Gra stanie się nieodzownym narzędziem pracy dla terapeutów, psychologów, pedagogów, trenerów, coachów i wszystkich tych osób, które na co dzień mają do czynienia z trudnościami w wyrażaniu emocji. Sprawdzi się w gabinetach i poradniach psychologiczno-pedagogicznych, w gabinetach terapeutycznych, w gabinetach pedagogów szkolnych.
  Cena:145.00PLN
 • Gotowość szkolna - zestaw ćwiczeń do wspomagania procesu diagnozy gotowości szkolnej art.GOSZK-DOM

  GOTOWOSC.jpg
  Gotowość szkolna – zestaw ćwiczeń do wspomagania procesu diagnozy gotowości szkolnej oraz do stymulacji funkcji percepcyjno-motorycznych i umiejętności matematycznych .Program ten może być z powodzeniem wykorzystywany do zabawy i nauki w przedszkolu (umożliwia zarówno pracę indywidualną, jak i w grupie).
  Cena:2499.00PLN
 • Grzech przemilczenia

  Grzeh Przemilczenia, okladka 1[2].jpg
  Dorastanie to chyba najbardziej niebezpieczny okres w życiu człowieka. Problem przemocy w rodzinie stanowi osnowę, wokół której rozwija się akcja "Grzechu przemilczenia.Wprawdzie książka pomyślana jest jako protest przeciw przemocy, mimo to obfituje w zaskakujące epizody z najróżniejszych dziedzin życia. Nie brakuje w niej również historii i dialogów, z których można się uśmiać do łez. Innym niewątpliwym walorem powieści są jej fragmenty liryczne, traktujące o trudnej, lecz jakże pięknej miłości między meężczyzną a kobietą. Ładunek emocjonalny tych opisów niewątpliwie dostarczy Ci głębokich wzruszeń.
  Cena:37.00PLN
 • Jak troszczyć się o naszą planetę - ,,recykling i oszczędzanie energii" - 30 kart + CD z 6 historyjkami. nr art.20821-AK

  jak7.[6].jpg
  Zestaw składa się z 6 zabawnych historii o przygodach rodzeństwa poznającego proste sposoby recyklingu i oszczędzania energii . Każda historia składa się z 5 kart z ilustracjami, które należy uporządkować zgodnie ze scenariuszem opowiadania nagranego na CD. Dostępne wersje językowe: - POLSKI , ANGIELSKI, NIEMIECKI ,HISZPAŃSKI ,FRANCUSKI , WŁOSKI , UWAGA: Płyta i książeczka z j.polskim będzie dostępna od 15 grudnia. Wcześniejsze zamówienia będą realizowane na bieżąco a brakującą ,,polską” płytę oczywiście doślemy.
  Cena:165.00PLN
 • Jak troszczyć się o naszą planetę- ,,oszczędzanie wody" - 30 kart + CD z 6 historyjkami. nr art.20820-AK

  jak1.[3].jpg
  Zestaw składa się z 6 zabawnych historii o przygodach rodzeństwa poznającego proste sposoby oszczędzania wody. Każda historia składa się z 5 kart z ilustracjami, które należy uporządkować zgodnie ze scenariuszem opowiadania nagranego na CD. Dostępne wersje językowe: - POLSKI , ANGIELSKI, NIEMIECKI ,HISZPAŃSKI ,FRANCUSKI , WŁOSKI ,
  Cena:165.00PLN
 • Kalendarz, zegar, pogoda, rozkład zajęć nakładka magnetyczna + karty pracy nr PHU332

  Kalendarz.jpg

  Plansza w wygodnej formie prezentacyjnej wykonana jako nakładka suchościeralna, powiększa ofertę pomocy dydaktycznych z grupy tzw. aktywnych metod nauczania. Dane techniczne: Rozmiar gabarytowy nakładki to ok. 80 cm x 96 cm, a więc formatowo wpisuje się ona idealnie w skrzydło tradycyjnego szkolnego tryptyku.

  Cena:239.00PLN
 • Klipsy magnetyczne 2 szt. nr. art. 81419

  klip-303649_1[6].jpg
  Klipsy magnetyczne ,,przyklejamy" do tablicy szkolnej . Wykorzystujemy do podpięcia planszy, plakatu, kartki, pracy plastycznej itd. W komplecie 2 klipsy.
  Cena:18.90PLN
 • Lekcje przestrogi cz.1- filmowy pakiet edukacyjny DVD nr.kat. 6001 ( 5 płyt DVD )

  lekcje_przestrogi.jpg
  5 filmów na kasetach wideo Lekcje przestrogi: seria pięciu filmów o współczesnych zagrożeniach młodzieży, zalecana do wykorzystania w szkole. Do każdego filmu dołączono materiały pomocne w przeprowadzeniu lekcji i dyskusji. Każdy z filmów to - w większości oparta na faktach - fabularna opowieść o losach młodych ludzi, których dotyka problem narkotyków, alkoholizmu, przemocy, sekt lub uzależnienia od multimediów
  Cena:398.00PLN