Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Lekcje przestrogi cz.2- filmowy pakiet edukacyjny nr.kat.6002 ( 5 PŁYT DVD )

  lekcje_przestrogi_nikotyna.jpg
  Lekcje Przestrogi 2 - to drugi pakiet filmowy o współczesnych zagrożeniach, składający się z pięciu filmów DVD, przeznaczony dla dzieci i młodzieży szkolnej, zalecany do wykorzystywania w celach edukacyjnych i wychowawczych. Scenariusze powstały po wielu konsultacjach z psychologami, lekarzami, osobami zajmującymi się problemami poruszanymi w filmach. Filmy mają stać się pretekstem do dyskusji, jaką nauczyciele i psycholodzy mogą przeprowadzić na podstawie przygotowanych i dołączonych do każdego filmu konspektów. Komplet sklada się z 5 plyt DVD - wejdż dalej w opis....( kliknij na zdjęcie)
  Cena:380.00PLN
 • Narkotykom mówię - NIE - zestaw 37 plansz 35x50cm. nr.kat. 206

  206.jpg
  Pakiet edukacyjny zawiera: • 37 kart B3, • 17 plansze edukacyjne z zawieszką, • Każda plansza zawiera treści tematyczne, • Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, • Poradnik metodyczny.
  Cena:435.00PLN
 • PALENIE PAPIEROSÓW - plansze 50x35cm w teczce nr art.237-BRP

  237.jpg
  Zestaw przedstawia przyczyny, objawy i skutki palenia papierosów, ze szczególnym uwzględnieniem tego problemu wśród dzieci i młodzieży. Ukazuje jakie szkody powoduje nikotyna w zdrowiu młodego człowieka i jakie koszty ponosi społeczeństwo.
  Cena:246.00PLN
 • Pierwsza Pomoc – Przedmedyczne zabiegi ratujące życie DVD art. 4455-PRO

  medic_film_calosc_v2.jpg
  W naszym filmie przedstawiamy wszystkie te sytuacje w których stajesz oko w oko z zagrożeniem zdrowia i życia w pracy i w domu! Co robić ? Jak pomagać? Jak z ratownika nie stać się ofiarą? O tym mówi nasz film, który jest profesjonalną pomocą dla wszystkich. Na płycie znajduje się siedemnaście krótkich filmów z nowoczesnymi wizualizacjami przekrojów anatomicznych ludzkiego ciała,
  Cena:269.00PLN
 • Pierwsza pomoc w nagłych wypadkach - nr.kat.6003 zestaw 4 płyt na DVD

  pierwsza_pomoc_01_resize.jpg
  Umiejętność ratowania życia może przydać się każdemu, bowiem o przeżyciu decydują zazwyczaj pierwsze minuty po wypadku. Aby w takiej sytuacji nie sparaliżował nas strach, proponujemy pakiet filmów instruktażowych, które pomogą nam zachować zimną krew, pokonać lęk, a przede wszystkim pomóc osobie poszkodowanej. Pakiet 15 filmów pozwoli szczegółowo zapoznać się z podstawowymi zasadami udzielania pierwszej pomocy. Prezentowane filmy są doskonałym kompendium wiedzy dotyczącej ratownictwa przedmedycznego.
  Cena:335.00PLN
 • Pomóżmy innym - zestaw 39 plansz (35x50cm.) nr. kat. 148

  148.jpg
  Pakiet edukacyjny zawiera: - 39 kart B3, - 9 plansze edukacyjne z zawieszką, - Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, - Poradnik metodyczny.
  Cena:479.00PLN
 • Portale społecznościowe - czy można się uzależnić? - Film nr 7679TT

  PORTALE.jpg
  Film przeznaczony jest dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Czas trwania filmu: 17 minut + komentarz eksperta (ok. 7 minut) Dołączony jest scenariusz lekcji dla nauczyciela.
  Cena:89.00PLN
 • Przemoc wśród dzieci i młodzieży - zestaw 32 plansz 35x50cm. nr. kat.199

  199.jpg
  Pakiet edukacyjny zawiera: • 32 kart B3, • 12 plansze edukacyjne z zawieszką, • Każda plansza zawiera treści edukacyjne, • Tyły plansz zaopatrzone w magnesy do montowania na tablicy szkolnej metalowej, • Poradnik metodyczny.
  Cena:395.00PLN
 • TABLETKA WOLI - tzw.narkotyk gwałtu plansze 50x35cm w teczce nr art.239-BRP

  239.jpg
  Mamy przyjemność przedstawić państwu pakiet edukacyjny o tabletkach woli tzw. narkotyku gwałtu. Narkotyki te stosowane są często w czasie dyskoteki, zabawy w pubie, imprezy towarzyskiej. Podawane osobie bez jej zgody, wsypane ukradkiem do napoju, powodują, że traci ona świadomość tego, co się z nią dzieje.
  Cena:199.00PLN
 • Wieszak naścienny z klamrami - 150 cm. nr. art. 1031

  Listwa_A4_ewolucja[4].jpg
  Uniwersalna listwa z siedmioma klamrami o długoąci 150 cm. Można na nej zawiesić praktycznie wszystko. Błyskawicznie zmienisz wystrój klasy, korytarza czy innego pomieszczenia. Listwa to także doskonała tablica ogłoszeniowa.
  Cena:146.00PLN
 • Wszystko o przemocy- zestaw plansz. nr. kat. 197

  kat_1971.gif
  W skład zestawu wchodzi 72 szt. plansz 35 x 50 cm Pragniemy przedstawić Państwu pakiet edukacyjny dotyczący przemocy. Składa się on z dwóch części: Cześć I - Przemoc w rodzinie i Część II - Przemoc rówieśnicza. Przeznaczony jest dla nauczycieli, pedagogów, członków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, policjantów, kuratorów sądowych, pracowników Pomocy Społecznej, pielęgniarek szkolnych, środowiskowych oraz wszystkich osób pracujących z rodziną i młodzieżą.
  Cena:649.00PLN
 • ZABURZENIA ODŻYWIANIA - anoreksja i bulimia - 16 plansz 50x35cm w teczce. nr art.241-BRP

  241.p.jpg
  Mamy przyjemność przedstawić Państwu pakiet edukacyjny dotyczący zaburzeń odżywiania u młodzieży. Anoreksja i bulimia to niezwykle groźne zaburzenia odżywiania. Zaburzenia te dotyczą najczęściej dziewcząt i młodych kobiet, które ulegając modzie na chudość stopniowo popadają w obsesję na ten temat. Anoreksja i bulimia ze względu na swój postępujący charakter są niebezpieczne dla zdrowia, mogą też być groźne dla życia. Wymagają postępowania medycznego, niejednokrotnie leczenia szpitalnego i długiej psychoterapii.
  Cena:345.00PLN