Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Starożytny Izrael od X do VI w p.n.e. (Stary Testament). nr art.MR-HI-06

  izrael.jpg
  oprawa w drewniane półwałki z zawieszeniem sznurkowym. Ścienna mapa szkolna przedstawiająca przedstawia ustanowiony za panowania Salomona rozkład terytorialny12 plemion (pokoleń) Izraela. Umieszczone na niej ważniejsze miejsca kultu, miasta i twierdze mają być pomocą i ułatwieniem w zrozumieniu dziejów starotestamentalnych.
  Cena:242.00PLN
 • Starożytny Rzym - państwo i kultura. nr art.MR-HI-08

  z&_775;ym.jpg
  Mapa główna - Rozwój terytorialny Imperium Rzymskiego do II w. n.e.Bogato ilustrowana mapa zawiera w treści podział na prowincje, siećdróg, główne linie fortyfikacyjne, rozmieszczenie legionów i flot.
  Cena:265.00PLN
 • Sztuka Polska nr.art.14007

  BAROK
  Sztuka i malarstwo polskie-11 plansz 100x70 gotowych do zawieszenia
  Cena:429.44PLN
 • Słownik OBRAZKOWO-WYRAZOWY- zestaw plansz. nr.kat.156

  156-1.jpg
  Zestaw zawiera: - plansza pokładowa formatu B-2,(90x100cm) - 36 plansz formatu B-3 (35x50cm) z elementami ruchomymi. Materiał ikoniczny Komplet 95 obrazków, które przedstawiają różne obiekty materialne z codziennego doświadczenia. Są to osoby, zwierzęta, rośliny oraz przedmioty lub obiekty geograficzne. Ilustracje można mocować do specjalnej planszy za pomocą rzepów lub dowolnie zastosować korzystając z tablicy flanelowej, czy też układać na stole. Materiał leksykalny Jest to komplet 100 wyrazów umieszczonych na samoprzylepnych plakietkach do mocowania na planszy lub tablicy flanelowej. Wyrazy są zapisywane w wersji drukowanej oraz w wersji pisanej (razem 200 plakietek)
  Cena:498.00PLN
 • Tablice stylistyczne - zestaw klasowy 35 x 50 cm. nr.kat.141

  141.1.jpg

  Pakiet edukacyjny zawiera następujące rodzaje tablic: • informacyjne, zawierające podstawowe definicje związane z omawianymi tematami, • ćwiczeniowe, które obok definicji pozwalające na przyczepianie odpowiednich obrazków oraz tekstów, • Poradnik metodyczny.

  Cena:448.00PLN
 • Uniwersalna dobieranka językowa - zestaw 15 tablic. nr. kat. 189

  kat_189.gif
  Jest to pomoc dydaktyczna przygotowana z myślą o najmłodszych uczniach (w wieku 6-10 lat) rozpoczynających naukę języków obcych oraz rozwijających słownictwo polskie. W skład pomocy dydaktycznej wchodzą dwa elementy: I. Zestaw podstawowy; II. Suplementy językowe: 1. Język polski, 2. Język angielski, 3. Język niemiecki, 4. Język rosyjski. W skład zestawu wchodzi 15 tablic podkładowych oraz plansze z elementami ruchomymi, które można mocować do wspomnianych tablic za pomocą "rzepów". Elementy ruchome należy wyciąć nożyczkami.
  Cena:466.00PLN
 • Wielkie cywilizacje średniowiecza - kultura i sztuka. nr art.MR-HI-30

  s&_769;redniow..jpg
  Ścienna mapa szkolna przedstawiająca wielkie cywilizacje i kręgi kulturowe średniowiecza: chrześcijaństwo, Bizancjum oraz islam. W sposób bardzo przejrzysty ukazana jest analiza porównawcza stylów architektonicznych, malarstwa, rzeźby, sztuki użytkowej oraz pisma. Bogato ilustrowana przykładami.
  Cena:262.00PLN
 • Wieszak naścienny z klamrami - 150 cm. nr. art. 1031

  Listwa_100x70_j.pol[6].jpg
  Uniwersalna listwa z siedmioma klamrami o długoąci 150 cm. Można na nej zawiesić praktycznie wszystko. Błyskawicznie zmienisz wystrój klasy, korytarza czy innego pomieszczenia. Listwa to także doskonała tablica ogłoszeniowa.
  Cena:146.00PLN
 • ZESTAW LITEROWO-OBRAZKOWY nr 223-BRO

  kat_223.jpg
  Ten zestaw to wspaniały sposób na uatrakcyjnienie nauki. Jest zgodny z wymaganiami programowymi kształcenia zintegrowanego. Stanowi nieodzowną pomoc w nauce czytania i pisania. Nabycie tej umiejętności wymaga od ucznia znacznego trudu, a od nauczyciela wytężonej pracy metodycznej. Zaproponowana pomoc dydaktyczna ma na celu wspomaganie nauczania i uczenia sie. Pełni funkcję motywacyjną, poznawczą i kształcą
  Cena:245.00PLN