Wyszukiwarka
Produkty na zamówienie

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźliście Państwo poszukiwanego produktu to proszę napisać krótki e-mail na pewno postaramy sie pomóc i sprowadzić to dla Państwa.

 • Język polski. Plansze interaktywne , Szkoła Podstawowa - Licencja 3-stanowiskowa - program na PENDRIVIE art.0090-SIP

  JeZYK POLSKI.jpg

  Nasze programy edukacyjne są zgodne z wymaganiami MEN. Plansze interaktywne do języka polskiego dla szkół podstawowych to: - Ponad 300 zdjęć i reprodukcji wzbogacających zagadnienia poruszone w 40 tematach. - Nagrania tekstów literackich w interpretacji głosowej znanych aktorów. - Wykłady wideo językoznawcy dr Agaty Hąci na temat poprawności językowej

  Cena:259.00PLN
 • Polska! To lubię - program komputerowy 7-10 lat nr.22233-EIS

  Polska.-To-lubie-1024x802.jpg

  Kompletny zestaw pomocy dydaktycznych do edukacji społecznej dla nauczycieli wczesnoszkolnych, który zawiera m. in.:
  - scenariusze zajęć na 3 lata nauki,
  - 30 gier i zabaw na tablice multimedialne,
  - karty pracy,
  - kontury mapy i godła do odrysowywania,
  - blisko 70 animowanych piosenek i wierszy.

  Cena:490.00PLN
 • ALFABET I NAUKA CZYTANIA 5-10 lat , nr 4449-AID

  Alfabet (10).jpg
  W programie znajdują się ćwiczenia, które uczą alfabetu oraz czytania i pisania .Zwierzęta prezentują w nich literki, słowa i trenują znajomość pisowni. Gry przeznaczone są dla kilku graczy. Dzięki temu dzieci mają możliwość zabawy z rodzeństwem, koleżanką lub kolegą Jest to kompendium wiedzy o alfabecie przygotowane tak, aby nauka była przyjemnością.
  Cena:59.00PLN
 • Język Polski - pakiet przedmiotowy - Gimnazium Kl. 1-3 art.J-POL-DOM

  j.polki 5.jpg
  multimedialna baza wiedzy to najbogatszy i najobszerniejszy na rynku edukacyjny program komputerowy, obejmujący cały materiał nauczania języka polskiego w gimnazjum.
  Cena:199.78PLN
 • Język polski, literatura, sztuka. Multimedialna encyklopedia nr art. 18059-PW

  5[1].jpg
  Publikacja multimedialna na 1xCD-ROM Encyklopedia stanowi kompletny zbiór przydatnych informacji z dziedziny historii literatury i nauk pokrewnych.
  Cena:59.00PLN
 • Lekcjotek - Język Polski - Szkoła Podstawowa Kl. 4-6 art. SPJP-DOM

  lekcjoteka-polski.jpg
  Lekcjotek@ JĘZYK POLSKI to m.in.: 20 tematów (każdy z 4 zasobami), około 50 animacji i ilustracji, około 30 symulacji, ćwiczeń interaktywnych, pokazów slajdów, filmy instruktażowe (np. obsługa tablicy interaktywnej, praca z programem), pomysły na lekcję w formie drukowanej (książeczka zawierająca opisy zasobów i propozycje ich wykorzystania) oraz w formacie PDF – umieszczone w aplikacji.
  Cena:249.00PLN
 • Literki i cyferki program 4-7 lat nr 26000-AVL

  literki-cyferki-2.jpg

  Przygotowany we współpracy z pedagogami zbiór gier matematycznio-językowych. Gry uczące czytać i liczyć przeznaczone dla dzieci w wieku 4-7 lat. Gry uczą znajomości liter, cyfr, liczb i wyrazów. Kształtują umiejętność liczenia oraz rozumienia słyszanego i czytanego tekstu. Bawiąc rozwijają wiedzę i umiejętności potrzebne w edukacji wczesnoszkolnej.

  Literki cyferki, to gry uczące czytać i liczyć:
  - Bawią wesołymi grami z literami i liczbami
  - Uczą liter, liczb, rozumienia słów
  - Rozwijają wiedzę i umiejętności szkolne

  Cena:59.00PLN
 • Ortografia - edukacja - art 26014/ORT-AID

  4i.jpg
  W dynamicznych zabawach prowadzonych przez zwierzęta, dzieci poznają zasady poprawnej pisowni. Dzięki możliwości rywalizacji z koleżanką i kolegą, dzieci chętnie ćwiczą poprawną pisownię i starają się osiągnąć jak najlepsze wyniki. Do zabaw z ortografią zachęcają ciekawe animacje, muzyka i komentarze zwierząt. Zabawa połączona z edukacją to najlepszy sposób na opanowanie trudnej sztuki ortografii.
  Cena:59.00PLN
 • Ortografia z BOLEKIEM I LOLEKIEM nr 2607-AID

  Bolek i Lolek ortografia-nowa mala-500x500.jpg
  "Bolek i Lolek ortografia" to program edukacyjny przeznaczony dla użytkowników od szóstego roku życia. Stanowi zbiór czternastu ciekawych zabaw z ortografią, którymi mogą bawić się zarówno dzieci jak i ich rodzice; jedni ucząc się, a drudzy przypominając sobie zasady pisowni. Zawiera ponad 3.500 słów podzielonych na 9 zagadnień oraz zasady pisowni. Każda zabawa ćwiczy poprawną pisownię. Chcieliśmy aby program pełnił rolę rodzinnej rozrywki i dlatego przygotowaliśmy możliwość jednoczesnej zabawy nawet do czterech graczy. Dzięki interesującym, dynamicznym zabawom, nauka ortografii staje się przyjemnością.
  Cena:59.00PLN
 • Uczeń na start - Programy interaktywne + książki Wydawnictwa Harmonia nr 9876

  Uczen-na-start-ksiazki-Wydawnictwa-Harmonia--243_2.jpg
  Nowy Pakiet składający się z programu Uczeń Na Start i książek Wydawnictwa Harmonia- EDYCJA LIMITOWANA! Zestaw ćwiczeń na tablicę interaktywną wspierających nauczycieli klas pierwszych w pracy z grupą dzieci zróżnicowaną pod względem wieku i kompetencji. W cenie produktu kupujący otrzyma licencję na 5 stanowisk komputerowych.
  Cena:999.00PLN